1 کشته و 1 مجروح پس از کانادا نیروهای Snowbirds جت تصادفات در کملوپس, B. C.

یکی از اعضای نیروهای کانادایی Snowbirds تیم مرده است و پس از یک Snowbirds جت سقوط کرد و پشت سر هم به شعله های آتش در جلوی حیاط یک خانه در کملوپس, B. C., در روز یکشنبه.

یکی دیگر از اعضای پایدار آسیب های جدی در این تصادف وزارت دفاع ملی در بیانیه ای گفت: بعد از ظهر یکشنبه و اضافه کرد که فوری اعضای خانواده اطلاع داده شد.

تصادف اتفاق افتاده قبل از ظهر PT مدت کوتاهی پس از جت در زمان خاموش از فرودگاه کملوپس. شاهدان می گویند آن را زیر یکی دیگر از جت هنگامی که آن را به نظر می رسد به تغییر جهت دادن به سمت بالا و دایره آسفالته قبل از رفتن به nosedive.

ویدئو نشان می دهد که دو پاف از دود سیاه که از هواپیما و به نظر می رسد برای نشان دادن حداقل یک نفر بیرون آوردن از جت در مدت کوتاهی قبل از آن آمار زمین در یک منطقه مسکونی در نزدیکی Glenview خیابان و Schreiner خیابان.

این Snowbirds حالی تیم برنامه ریزی شده بود برای انجام یک روگذر از Okanagan منطقه یکشنبه به عنوان بخشی از عملیات الهام سلام به کانادایی ها و کارگران خط مقدم در طول COVID-19 همه گیر است که آغاز شده و در اوایل این ماه در نوا اسکوشیا.

“این حادثه امروز واقعا حرکت ما به هسته ای ما, اما ما بهترین های ما به حمایت نظامی و مردان و زنان در خدمات” کملوپس شهردار کن مسیحی گفت: در رسانه ها در جلسه بعد از ظهر یکشنبه.

“این بود که در یک صحنه غم انگیز … نه چیزی است که شما انتظار می رود در اواسط ماه مه در یک آخر هفته طولانی در کملوپس.”

جت گرفته بود تنها از فرودگاه کملوپس وقتی که می رفت به nosedive. (CBC)

اورژانس خدمه از فرودگاه کملوپس در ابتدا در پاسخ به این حادثه. نظامی است که با ارسال یک بررسی تیم به کملوپس و Snowbirds باقی خواهد ماند گراندد در حال حاضر مسیحی گفت.

کملوپس RCMP درخواست های عمومی برای جلوگیری از این منطقه است. آنها درخواست هر کسی که ممکن است اسیر سقوط در فیلم به آنها تماس بگیرید.

در یک صدای جیر جیر بعد از ظهر یکشنبه نخست وزیر جاستین ترودو گفت: افکار خود را با نیروی هوایی سلطنتی کانادا.

شاهد را دیدم چتر نجات زمین در خانه

شاهد آنت Schonewille گفت: او را دیدم جت سقوط از آسمان است.

Schonewille پارک شده بود با دوستان داشتن قهوه در مک آرتور جزیره پارک در کملوپس.

شاهدان می گویند Snowbirds خلبان فرود با چتر نجات بر روی سقف این خانه در کملوپس, B. C., چند خانه دورتر از جایی که هواپیما سقوط کرد. (Elwood Delaney)

او گفت که او به تماشای یک Snowbirds هواپیما پرواز و زمانی که دوم رفت و پس از آن به نظر می رسد به گرفتن بر روی آتش است.

“یک هواپیما ادامه یافت و یکی دیگر … بود یک توپ از آتش” او گفت:.

“بدون سر و صدا آن را عجیب و غریب بود و پس از آن هواپیما فقط یک چرخ ارابه و سقوط حق از آسمان است. فقط رونق راست و سپس پشت سر هم از دود سیاه.”

‘آن را هرج و مرج کامل بود’

Nolyn McLeod زندگی سراسر از خانه ای که هواپیما فرود آمد.

او نشسته بود در حیاط خود را با پدرش هنگامی که هواپیما رفت و از راست بر آنها در حدود سه متر بالاتر از پشت بام خود را به او گفت.

“ما شاهد خلبان بیرون بود شاید دو طبقه بالا و سپس هواپیما بدون خلبان در آن رفت و درست بین من و خانه همسایه,” او گفت:.

هواپیما خمیده به خیابان و آمار اتاق خواب پنجره خانه همسایه, او گفت:.

یک Snowbirds جت سقوط در نزدیکی یک خانه در کملوپس, B. C., در روز یکشنبه. B. C. وزیر بهداشت آدریان دیکس گفت: یک نفر به بیمارستان منتقل شد پس از سقوط. (Elwood Delaney)

مک لئود گفت او فرار به جلوی آن خانه و سپس تلاش برای هدایت یک گردهمایی جمعیت به دور از خطوط برق.

سوخته هواپیما نشسته بود در همسایه چمن جلو, او گفت:.

“خانه بود همه سوخته و سوخته; سقف بود غارنوردی در,” او گفت:. “این خیلی بد بود. تمام چمن در آتش بود.

“این هرج و مرج کامل بود. مردم فریاد و جیغ. ما فکر ما شدن بمباران و یا چیزی. این که چگونه گیج کننده آن بود.”

سازمان دیده بان | Kamloops, B. C. مایک ترافورد بود که شاهد به صحنه توصیف آنچه که او را دیدم:

کانادا نیروهای Snowbirds جت سقوط کرده است در کملوپس, B. C. مایک ترافورد بود که شاهد به صحنه توصیف آنچه که او را دیدم. 3:39

الوود Delaney گفت که او به تماشای دو Snowbirds جت take off از فرودگاه در نزدیکی خانه خود را.

“یکی دیگر کاملا بانکی بالا به اندازه کافی و آن نوع از آن را در پشت درختان و [من] را دیدم یک چتر نجات بیرون آمدن از آن و پس از آن دود وجود دارد,” او گفت:.

“من تو را دیدم یک parachuter که فرود در یک خانه نزدیک است.”

عکس های ارائه شده به CBC اخبار توسط Delaney نشان می دهد باقی مانده از یک جت در جلوی حیاط یک خانه و آنچه به نظر می رسد به یک چتر نجات بر روی پشت بام.

همسایگان و رهگذران در اطراف شلوغ جلوی حیاط پشت پلیس نوار.

مقامات آتش بحث در نزدیکی دم خرابه از یک Royal Canadian Air Force Snowbirds جت بعد از یک عضو از این نمایشگاه تیم سقوط کرد و در مدت کوتاهی پس از برخاستن در کملوپس, B. C., در روز یکشنبه. (دنیس اوون/فردا نیوز)

رز Miller زندگی به طور مستقیم در سراسر خیابان از خانه که در آن هواپیما آمار و گفت: یک زن و شوهر که زندگی می کنند وجود دارد در 70s به.

این زن تا به حال شده است در زیرزمین در حالی که مرد در پشت این کاخ در زمان, سقوط, او گفت:.

هر دو آنها خوب هستند او گفت او می خواهم صحبت با آنها را پس از آنها نقل مکان به خیابان مجاور.

مسیحی گفت: یکی از خانه بود به طور قابل توجهی آسیب دیده توسط آتش و یک مجروح فرد پیدا شد در یکی دیگر از خانه.

وجود دارد مقدار زیادی از بقایای حدود سه خانه او اضافه کرد و گفت: این حادثه “متزلزل است که محله است.”

Snowbirds جت سقوط در ایالات متحده در ماه اکتبر گذشته

به ایمنی حمل و نقل گفت: این است که به ارائه کمک به نیروهای کانادایی با بررسی آن را به سقوط.

جت وارد شده بود در کملوپس در روز شنبه پس از پلها در آلبرتا.

روز یکشنبه صبح Snowbirds توییتی که برخی از کوه عبور می کند تا به حال کم پوشش ابر خواهد بود که نا امن برای پرواز را از طریق.

در یک Instagram داستان پست در روز سه شنبه Snowbirds خلبان گفت: این تیم در کملوپس و برخورد با برخی از “برق دریافت کنید.”

این آخرین حادثه مربوط به ارتش را aerobatic team در کمتر از یک سال.

یکی دیگر از Snowbirds جت رفت در دولت ایالات متحده از گرجستان در ماه اکتبر گذشته که در آن تیم برنامه ریزی شده بود برای انجام یک درجه نشان می دهد.

سروان. کوین Domon-Grenier جراحات جزئی پایدار زمانی که او در خارج از هواپیما که سقوط کرد به یک کشاورز ، هیچ کس دیگری صدمه دیده بود.

این Snowbirds انجام شده در هوا را نشان می دهد در سراسر کانادا و ایالات متحده برای چندین دهه به عنوان یک ابزار کلیدی برای بالا بردن سطح آگاهی استخدام برای نیروی هوایی. یازده هواپیما استفاده می شود در طول نشان می دهد با نه پرواز و دو نگه داشته و به عنوان قطعات یدکی.

نیروی هوایی به دست آمده آن معلم جت در سال 1963 و با استفاده از آنها در درجه تظاهرات از سال 1971. قبل از روز یکشنبه سقوط هفت خلبان و یک مسافر کشته شده اند و چندین هواپیما از دست داده شده است بیش از این دوره از Snowbirds سابقه.

این Snowbirds حالی تیم برنامه ریزی شده بود برای انجام یک روگذر از Okanagan منطقه یکشنبه به عنوان بخشی از عملیات الهام سلام به کانادایی ها و کارگران خط مقدم در طول COVID-19 بیماری همه گیر. (@Daggerville)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de