کرم موبر ویت تناسلی برای زنان 2020


بهترین کرم موبر موهای زائد مردانهاوضاع عوض میشود. مردم تغییر می کنند عادت ها تغییر می کنند حتی موهای زائد تغییر کرده است.

بله ، درست است ، برداشتن مو – و ما در مورد اصلاح مو صحبت نمی کنیم. از زمانی که “قتل نفس” به یک روند رایج و قابل قبول برای مردان تبدیل شد ، دنیای موهای زائد که بطور عمده برای زنان در نظر گرفته می شد ، به طرز چشمگیری تغییر کرده است.

پشت موی خود را دوست ندارید؟ منصور سینه لخت را ترجیح می دهید؟ منصور آیا نیاز به یک “یک جا” دارید (بچه ها ، زنان این کار را انجام می دهند)؟ دیتو

دروازه های مربوط به موهای زائد باز است ، و مردان هزاران نفر در آن طغیان می کنند ، بنابراین ما می خواهیم نقشه راه بهترین روش برای رفع موهای زائد مردانه را به شما ارائه دهیم – به رهبری کرم موبر موهای زائد Nad’s For Men – همچنین نگاهی به نحوه عملکرد آنها می اندازیم.

بیایید با نگاه کردن به مواردی که باید قبل از خرید محصولات رفع موی مردانه در نظر بگیرید ، شروع کنیم.

فهرست مطالب
خلاصه سریعقبل از خرید: 4 نکته در خرید موهای زائد مردان را در نظر بگیرید7 بهترین کرم موبر ، اسپری و سایر محصولات موهای زائد مردانه 2020نحوه: استفاده از محصولات رفع مو برای آقایانگزینه های بسیاری برای رفع مو: مقایسهچگونه بهترین محصولات رفع مو را برای آقایان انتخاب کردیمنتیجه
خلاصه سریع
ریش Balding با پشتیبانی از خواننده است. وقتی از طریق لینک های خارجی خرید می کنید ، ممکن است یک کمیسیون وابسته کسب کنیم. بیشتر بدانید .
bb2-table__image
انتخاب شماره 1 ما
مینیمایزر مو بدن
رشد مو را با حداقل عوارض جانبی کاهش می دهد
تکنیک های رفع مو مانند اپیلاسیون و موچین را بهینه می کند
رطوبت می بخشد و باعث زنده ماندن پوست می شود
بررسی بهترین قیمت
bb2-table__image
کرم موبر موهای ناد برای مردان
مناسب برای موهای ضخیم تر و کامل تر
حاوی آلوئه ورا ، آرامش و محافظت از پوست است
خواص موثر و کارآمد برای از بین بردن موها با سهولت
در AMAZON CHECK بررسی کنید
کرم موبر ویت تناسلی
BAKblade0 موهای زائد و ریش تراش بدن
امکان تراشیدن مرطوب و خشک
تیغه گسترده باعث سریع اصلاح می شود
رسیدن به مناطقی که دارای دسته بلند است ، سخت ترین را بدست آورید
در AMAZON CHECK بررسی کنید
bb2-table__image
کرم موبر بدن موهای زائد مردانه Nair
سریع و کارآمد عمل می کند
یک برنامه می تواند روزهای زیادی طول بکشد
عالی برای نوع درشت مو
در AMAZON CHECK بررسی کنید
bb2-table__image
کرم موبر موهای زائد Veet Gel
بسیار مناسب برای پوست به راحتی تحریک پذیر است
رفع موهای عمیق را ارائه می دهد
بلافاصله کار می کند
در AMAZON CHECK بررسی کنید
bb2-table__image
اسپری موهای زائد مردانه نیر
فرمول مورد تایید متخصص پوست
اقدام سریع
ساده برای استفاده و استفاده
در AMAZON CHECK بررسی کنید
bb2-table__image
Emjoi AP-18MS Emagine Epilator For Men
سرعت دوگانه
یک بار مصرف هر 5-6 هفته کافی است
با موهای ضخیم و درشت کارآمد است
در AMAZON CHECK بررسی کنید
قبل از خرید: 4 نکته در خرید موهای زائد مردان را در نظر بگیرید
برداشت مو اغلب یک فرایند ظریف است و شما نباید فقط با کالایی که در یک سوپرمارکت یا قفسه داروخانه پیدا خواهید کرد را انجام دهید. مانند هر محصول نظافتی ، چیزهای خوب ، بد و زشت وجود دارد ، اما ما در اینجا برای کمک به شما هستیم.

قبل از اینکه به بررسی بهترین محصولات رفع کننده مو برای آقایان بپردازیم ، بیایید مواردی را مرور کنیم که در هنگام خرید محصولی که مناسب شما باشد ، در نظر داشته باشید.

 1. بافت موی شما
  این نکته مهم است. قبل از انتخاب محصولات رفع مو ، درک روشنی از نوع موهای خود داشته باشید . برخی از مردان موهای درشت بدن دارند و برخی دیگر موهای ضخیم و ضخیمی دارند. به همین ترتیب کرم موبر موهای زائد خود را خریداری کنید ، زیرا بسیاری از کرم موبر های مو برای انواع خاصی از مو در نظر گرفته شده است.
 2. استفاده
  در مورد استفاده چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید: 1) آیا کرم موبر موهای زائد مخصوص قسمت های خاص بدن و 2) چند بار نیاز به استفاده از آن دارید؟

وقتی به اولین نکته ای که اشاره شد ، می آید برخی از کرم موبر ها برای قسمت های خاصی از بدن بهتر از سایرین هستند. به عنوان مثال زنان می دانند که کرم موبر های خاصی برای مناطق خصوصی و خطوط بیکینی مناسب است. بسیاری از کرم موبرهای موهای زائد مردان برای چندین ناحیه مناسب است – بازوها ، پاها ، قفسه سینه ، کمر – اما در مناطق خصوصی چندان مناسب نیست.

7 بهترین کرم موبر موهای زائد و محصولات مشابه برای آقایان Domen Hrovatin 1 مارس 2020 نظافت بدن ، بررسی ها 2 نظر

در واقع ، ما کمی در مورد کرم موبر های رفع مو و اندام تناسلی شما صحبت خواهیم کرد ، اما قبل از اینکه در آن قسمت ها کرم موبر بزنید ، خوب است. باور کنید ، ما تفاوت را می دانید – بسیار دردناک ، در بسیاری موارد.

هر چند وقت یکبار نیاز به استفاده از کرم موبر موهای زائد خیلی مهم نیست ، اما دانستن اینکه مجبور به استفاده مجدد از آن در چند روز یا یک هفته هستید ، مفید است. منظور از اکثر کرم موبر ها و سایر محصولات پاک کننده مو ، ارائه چندین روز جلوه بدون مو است ، اما با این وجود نگاهی دقیق به ادعاهای سازنده بیندازید.

 1. نوع پوست
  نوع پوست یکی دیگر از موارد مهم در خرید محصول حذف مو است ، زیرا همه کرم موبر ها (و اسپری ها و غیره) مناسب انواع پوست نیستند. اگر مردی با پوست حساس هستید ، به دنبال محصولاتی باشید که حاوی مواد تشکیل دهنده مانند آلوئه ورا باشد ، نه آنهایی که پایه شیمیایی سنگین دارند.

4- مواد لازم
ما فقط در شماره 3 در بالا به آن توجه کردیم ، اما شایان ذکر است: نگاهی دقیق به لیست مواد تشکیل دهنده یک محصول بیندازید. از موادی که ممکن است باعث تحریک پوست یا سایر واکنشهای ناخوشایند شوند ، مراقب باشید. بعضی از مواد تشکیل دهنده حتی ممکن است باعث سوزش شدید شود.

همچنین به دنبال محصولاتی باشید که ضمن از بین بردن موهای بدن ، پوست را مرطوب می کنند. از بین بردن مو به راحتی می تواند پوست را خشک کند ، بنابراین محتاط باشید.

تمام نکات فوق به شما کمک می کند محصولی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد. حال ، بیایید به سراغ بهترین محصولات پاک کننده مو برای آقایان برویم.

7 بهترین کرم موبر ، اسپری و سایر محصولات موهای زائد مردانه 2020

 1. مینیمایزر مو بدن بدن کرامن
  مینیمایزر مو بدنرشد مو از سه مرحله تشکیل می شود: آناژن ، کاتاژن و تلوژن. آناژن مرحله رشد است ، تلوژن فازی است که رشد مو خفته است ، در حالی که کاتاژن پس از فاز آناژن برای مدت کوتاهی دوام می آورد و پایان رشد مو فعال را نشان می دهد.

دلیل این امر این است که موهای کوتاه کننده بدن Keramene باعث می شود که موی سر متوقف شود و در ضمن سرکوب تولید کراتینوسیت باعث رشد موها شود و بنابراین موهای موجود کندتر رشد می کنند.

بنابراین ، هنگام ترکیب با اصلاح ، موچین و اپیلاسیون ، کرم موبر به حداقل رساندن موهای بدن بدن کرامنه دقیقاً همان چیزی را که اسمش می گوید ، انجام می دهد ، یعنی رشد مو را کاهش می دهد (در حالی که حداکثر اثرات رفع موها را دارد). این نه تنها زمان بین اصلاح و اپیلاسیون را طولانی تر می کند بلکه منجر به رشد نرم تر و ظریف مو نیز می شود.

و موارد بیشتری نیز وجود دارد: کرم موبر کرامین حاوی ویتامین D است که دارای خواص تهویه و محافظت کننده و همچنین فندق جادوگر است که به جلوگیری از موهای زائد کمک می کند. این باعث می شود تا پوست شما مرطوب شود ، برای استفاده در قسمت های بازو ، پاها ، پشت و قسمت های مبهم بسیار مناسب است و به طور خاص برای درمان نواحی حساس پوست و بدن تدوین شده است.

DS Laboratories ، تولیدکننده مو Minimizer موهای بدن Keramene’s ، توصیه می کند که روزانه بعد از تراشیدن از کرم موبر استفاده کنید. نیازی به شستشوی محصول پس از کاربرد نیست.

نوع: کرم موبر

طرفداران
با کمی اثرات جانبی رشد مو را کاهش می دهد
تکنیک های رفع مو مانند اپیلاسیون و موچین را بهینه می کند
به آبرسانی پوست کمک می کند
منفی
عطر برای همه نیست
خط پایین
کاشت مو Keramene Hair Minimizer برای کند کردن رشد مو موثر است. این یک راه حل کاملاً مؤثر است که هنگام ترکیب با سایر تکنیک های رفع مو ، مانند اپیلاسیون و مو زدن.

 1. کرم موبر موهای زائد NAD’S FOR MEN
  کرم موبر موهای ناد برای مردان

اکثر مردانی که دچار موهای بدن ناخواسته و ناخوشایند هستند ، نمی خواهند وقت خود را برای خلاص شدن از شر هدر دهند. هدف این است که سریعاً از آن دوربینی کنیم و سپس با اطمینان کسی که می داند به دنبال بهترین های خود است ، با جهان روبرو شویم.

این یکی از دلایلی است که بسیاری از مردان کرم موبر موهای زائد Nad’s For Men را انتخاب می کنند: این امکان را به شما می دهد تا کار را به سرعت انجام دهند . نه تنها در مقابله با موهای درشت فوق العاده درشت یا موهای عقب مؤثر است ، بلکه به اندازه چهار دقیقه کار می کند. وارد می شوید ، خارج می شوید و موهای بدن ناخواسته شما مدتهاست از بین می رود.

این سرعت همه چیز نیست ، به خاطر بسپار. اگر محصولی نتایج سریع به دست آورد اما نتایج در بهترین سطح متوسط ​​باشد ، هیچ فایده ای برای به پایان رساندن کار سریع وجود نخواهد داشت. با این حال ، کرم موبر موهای زائد نادر از بسیاری جهات دیگر به این زنگ پاسخ می دهد. برای یک ، این برای پشت ، بازوها ، قفسه سینه و پاها مناسب است. برای دیگری ، آن را با آلوئه ورا تهیه کرده است تا به تسکین و محافظت از پوست کمک کند.

ناد به طور خاص برای موهای درشت مردان طراحی شده است ، به اندازه کافی برای انجام کار سخت است اما باعث سوزش نمی شود و باعث تحریک پوست نمی شود. در واقع ، این استحکام فوق العاده اما کارآمد است و همانطور که گفته شد در خلاص شدن از شر موهای ناخواسته وقت خود را تلف نمی کند.

اگر موهای شما بسیار ضخیم است ، تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که کرم موبر موهای زائد نادر را کمی طولانی تر بگذارید – معمولاً بیشتر از 10 دقیقه. کاربرد آن نیز آسان است: فقط کرم موبر را روی پوست خشک بمالید و یک لایه ضخیم و یکنواخت در این روند ایجاد کنید. شما می توانید بعد از چهار دقیقه با پاک کردن مقدار کمی دور از آن ، آن را تست کنید تا ببینید که آیا موهای آن به اندازه کافی برداشته شده است. پس از اطمینان خاطر که کار خود را انجام داده است ، تمام کرم موبر ها را پاک کرده و سپس با یک آبکشی کامل به پایان برسانید.

به هر حال ، مراقب باشید که در کجا از آن استفاده کنید. باز هم ، برای سینه ، پاها ، بازوها و کمر بسیار عالی است ، اما از آن در صورت یا دستگاه تناسلی خود استفاده نکنید. این چیزهای قوی است با این وجود ، زنان نیز می توانند از آن استفاده کنند ، حتی اگر این محصول موهای درشت مردان را در ذهن داشته باشد.

نوع: کرم موبر

طرفداران
برای از بین بردن موهای ناخواسته سریع و کارآمد عمل می کند
عالی برای موهای ضخیم و درشت
آلوئه ورا به تسکین و محافظت از پوست کمک می کند
منفی
عطر و بوی قدرتمند برای بعضی ها خاموش است
خط پایین
کرم موبر موهای زائد ناد برای آقایان سلاحی ایده آل برای مبارزه با موهای ضخیم تر و درشت است. قوی است ، اما آنقدر قوی نیست که پوست شما را تحریک کند. حتی به اندازه کافی ملایم است که زنان بتوانند از آن استفاده کنند.

 1. ریش تراش BAKBLADE 2.0
  BAKBLADE 2.0 PLUS BACK موهای ریزش و بدنبیایید با آن روبرو شویم ، تراشیدن کمر در حالی که آن را به طور صحیح مرتب نگه دارید ، غالباً کار سخت و طاقت فرسا است. بازوها و دستهای مرد فقط می تواند تاکنون برسد ، که می تواند به معنای آن باشد که قسمت های موی کمر بی مراقبت باقی می مانند – و کمی به نظر می رسد.

اما هیچ نگرانی نیست. BAKblade به معنای واقعی کلمه پشت شما را دارد.

BAKblade 2.0 بهترین گزینه برای رفع موهای پشت مردانه را ارائه می دهد و شما را قادر می سازد خود را از موهای ناخوشایند که قبلاً نتوانستید به آن برسید خلاص کنید. و در این روز و سنی که بدرفتاری و وحشتناک است ، اکثر مردان با یک موی عقب کشته نمی شوند (با عذرخواهی از همه شما که با افتخار مردانی را که در آنجا هستند بیزار کنید).

2.0 یک نسخه به روز شده در نسخه 1.0 محبوب و مؤثر BAKblade است که به لطف یک دسته ارگونومیکی S شکل است که به شما امکان می دهد بدون اعمال فشار بیش از حد ، آن قسمت های قابل دسترسی پشت را اصلاح کنید.

همچنین دارای تیغه های ثبت شده BAKblade ساخته شده برای اصلاح موهای زائد و سایر قسمت های بدن است. تیغه فشار مداوم روی پوست را حفظ می کند و از فن آوری ای برخوردار است که اصطکاک بین تیغ ​​و پوست را تا حد امکان حفظ می کند.

نتیجه یک تراشیدن بدون درد است که در آن می توانید یک برش نزدیک با فقط یک ضربه تند وشدید زدن یا دو ضربه بزنید. حتی بهتر ، می توانید از تیغه ها برای اصلاح و مرطوب و خشک استفاده کنید.

BAKblade 2.0 دارای 60 روز ضمانت برگشت پول است که در صورت عدم رضایت از ریش تراش آنها پس از دو ماه استفاده ، BAKblade به شما بازپرداخت کامل می دهد. تیغه های تعویض BAKblade نیز بسیار مقرون به صرفه هستند.

نوع: ریش تراش

طرفداران
دسته ارتقا یافته
قادر به تراشیدن مناطق سخت قابل دسترسی پشت است
تیغه های عالی
منفی
برخی از کاربران می گویند زاویه تیغه از 1.0 تغییر کرده است.
خط پایین
اصلاح کردن پشت شما به لطف BAKblade 2.0 هرگز آسانتر نبود. با سهولت می توانید به هر نقطه از پشت خود برسید و می توانید از آن در قسمت های دیگر بدن خود استفاده کنید.

4- کرم موبر بدن موهای زائد مردانه NAIR
کرم موبر موهای زائد مردانه Nair
با بیش از 75 سال تجربه ، نایر تازه وارد تجارت موهای زائد نیست و در سال 2001 اولین خط محصولات خود را برای آقایان معرفی کرد. با توجه به کیفیت محصولاتی مانند کرم موبر موهای زائد مردانه Nair ، بسیاری از آقایان احتمالاً تعجب می کنند که چه مدت آنها طول کشید.

مردان نایر را در اکثر لیست های برتر محصولات حذف مو – و با دلیل مناسب پیدا خواهید کرد. کرم موبر موهای زائد مردانه آنها بهترین راه حل برای مردانی است که به دنبال راهی سریع ، آسان و در عین حال مؤثر برای از بین بردن موهای ناخواسته هستند – از جمله درشت ترین و ضخیم ترین تار موها.

با “سریع” منظور ما از بین بردن موهای ناخواسته طی 3-10 دقیقه است. شما به راحتی می توانید قبل از دوش گرفتن کرم موبر روی ناحیه آسیب دیده اسپری کنید و قبل از دوش گرفتن یک پمپ دستی بدون پاشش ، یک دقیقه صبر کنید تا این کرم موبر راه خود را به موها برساند ، سپس آن را در حمام بشویید. این کرم موبر به زیر سطح پوست می رود تا موها در حالی که پوست شما صاف و بدون مو باقی می ماند حل شوند. نکته مهم: کرم موبر را به داخل پوست نکشید بلکه فقط آن را روی ناحیه اسپری کنید و سپس بگذارید جادوی آن کار کند.

یک نکته دیگر: کرم موبر بدن موهای زائد مرد نایر را مستقیماً زیر جریان دوش بشویید. در عوض ، فقط به طور عادی دوش بگیرید و بگذارید آب روی بدن شما کدر شود و به طور طبیعی کرم موبر را از بین ببرد.

خبر خوب این است که شما می توانید قسمتهای زیادی از بدن را به سرعت با کرم موبر دفع Nair درمان کنید. این برای موهای ساق ، بازوها ، قفسه سینه و پشت شما مناسب است و عطر و بوی دلپذیر-اما نه قدرتمند آن- را دوست دارید. با این وجود از آن در صورت ، اطراف چشم ، گوش و یا (توجه داشته باشید!) در اطراف نوک پستان یا ناحیه تناسلی خود استفاده نکنید. گفته می شود ، برخی از مردها از آن استفاده می كنند تا موها را از ناحیه بیرون بیاورند. توصیه ما: این کار را نکنید ، اما اگر هنوز هم می خواهید این کار را انجام دهید ، با احتیاط عمل کنید.

همچنین دوست دارید که یک روش درمانی کرم موبر بدن موهای زائد مردانه Nair چندین روز طول بکشد بدون آنکه موهای زائد یا درد ناخوشایندی را پشت سر بگذارد که ممکن است با اصلاح منظم انجام دهید. اگر مستعد ابتلا به برآمدگی ، موهای زائد و تحریکات دیگر هستید ، پس کرم موبر مانند Nair چیزی است که می توانید به کیت نظافت خود اضافه کنید .

کرم موبر موهای زائد نایر فواید دیگری دارد: این یکی از معدود محصولات رفع موهای مناسب برای مناطق شما ، آهسته و غیره است. درست است ، اگر اهداف از بین بردن موهای شما شامل خلاص شدن از شر موهای زائد (از جمله موهای ساک) است ، پس از آن به نایر امتحان کنید. این یکی از بهترین کرم موبر های پاک کننده مو برای آقایان است.

قبل از اینکه ناخواسته خود را با کرم موبر موهای زائد خرد کنید ، لازم است که چند دستورالعمل را دنبال کنید. برای مبتدیان ، قبل از استفاده از کرم موبر موهای پوبی خود را اصلاح کنید. کرم موبر های رفع مو حاوی مواد شیمیایی هستند که می توانند باعث ناراحتی – و حتی سوختگی شوند – بنابراین پیرایش منطقه ابتدا به این معنی است که شما باید از کرم موبر کمتری استفاده کنید.

همچنین ، هرگز از کرم موبر موهای زائد استفاده نکنید که پوست شما در آن مناطق تحریک شده و یا پوسته پوسته شده است ، مگر اینکه از یک لکه نه چندان ملایم لذت ببرید. به هر یک از خودش. همچنین ، توصیه می کنیم قبل از كاهش تجهیزات خود ، یك آزمایش پچ را انجام دهید.

ماده مؤثر موجود در این کرم موبر تیو گلیکول پتاسیم است که باعث ضعیف شدن موها شده و باعث خراشیدن یا شستشو راحت تر می شود. همچنین مقدار کمی آلوئه ورا برای کمک به تسکین پوست و همچنین الکل (که باعث خشک شدن پوست شما می شود) را شامل می شود ، بنابراین مطمئن شوید که بعد از دوش گرفتن مرطوب کننده را روی پوست ناحیه آسیب دیده بمالید.

نوع: کرم موبر

طرفداران
عالی برای مردانی که موهای ضخیم و درشت دارند
نتایج سریع تولید می کند
یک برنامه چندین روز طول می کشد
منفی
ممکن است پوست شما خشک شود
خط پایین
نیر در مورد محصولات دفع مو همیشه نزدیک یا در جلوی بسته است. کرم موبر بدن موهای زائد مردانه آنها سریع و کارآمد است و برای مقابله با موهای ضخیم ایده آل است که روش های دیگر مانند اصلاح مو به اندازه موثری انجام نمی دهد. همچنین یکی از بهترین کرم موبر های مخصوص رفع موهای مردانه برای قسمت های خصوصی است.

5- کرم موبر موهای زائد VEET GEL
کرم موبر موهای زائد Veet Gel
همیشه از بین بردن موهای بدن ناخواسته همیشه سرگرم کننده و بازی نیست. تحریک ممکن است ، به خصوص اگر پوست حساسی دارید. با این وجود ، این نباید شما را از حمله به موهای بدن ناخواسته با انتقام بازدارد.

گفته می شود ، کرم موبر موهای زائد Veet Gel گزینه مناسبی برای آقایان دارای پوست حساس است اما برای هر نوع پوستی نیز مناسب است. فرمول آن شامل آلوئه ورا و ویتامین E است که به پوست کمک می کند تا مرطوب و بدون تحریک شود.

همانطور که گفته شد ، Veet فرموله شده است تا پوست صاف و مرطوب شود ، اما موها را نیز به ریشه نزدیک تر می کند. این امر به دلایل بسیاری مثبت است ، از جمله این که مجبور نیستید از آن به دفعات استفاده كنید ، در حالی كه سطح هیدراتاسیون طبیعی پوست شما را نیز حفظ و ترمیم می كند.

این ماده همچنین سریع عمل می کند ، زیرا موهای شما را در حداقل پنج دقیقه به طور موثری از بین می برد. این یک بطری پمپ و یک اسپاتول است که برای استفاده از آن استفاده می کنید. خانمها آن را دوست دارند زیرا هیچ كمی از آن باقی نمی ماند و در عین حال خطر ایجاد لك ها و برآمدگی ها را نیز كاهش می دهد ، در حالی كه همه آن را دوست دارند زیرا به پوست نفوذ می كند تا موها به ریشه نزدیکتر شود.

و اگر موهای بدن ناخواسته شما ضخیم تر و سفت تر است ، می توانید موهای ویت را برای مدت طولانی تری بگذارید (در واقع تا 10 دقیقه).

ما همچنین دوست داریم که کرم موبر موهای زائد Veet’s Gel دارای رایحه ای بیش از حد باشد. با این وجود دوباره ، عطر نقطه عطفی برای اکثریت کرم موبر های رفع مو نیست ، به هر حال.

یک کلمه احتیاط: در حالی که برخی از افراد می گویند از Veet برای از بین بردن موهای قسمت خصوصی خود استفاده کرده اند ، برخی دیگر احساس سوزش را گزارش می کنند که به عبارت کم ، بیش از کمی ناراحت کننده است. بنابراین ، اگر می خواهید از دستگاه تناسلی خود استفاده کنید ، بسیار محتاط باشید – یا شاید بهتر از این ، اصلاً از آن استفاده نکنید.

نوع: کرم موبر

طرفداران
ایده آل برای پوست های حساس
رفع موهای عمیق را فراهم می کند
بازیگری سریع
منفی
روی موهای ضخیم و درشت موثر نیست
خط پایین
در مورد کرم موبر موهای زائد Veet’s Gel ، دوست دارید چیزهای زیادی داشته باشید ، از جمله این که برای پوست های حساس بسیار عالی است و برای خانم ها و آقایان موثر است. همچنین بسیار مقرون به صرفه است و کمی طول می کشد.

 1. اسپری موهای زائد مردانه نیر
  اسپری موهای زائد مردانه نیر
  نیر با اسپری موهای مردانه خود مجدداً لیست ما را تهیه کرد که فکر می کنیم بهترین محصول از نوع اسپری برای مردانی است که به دنبال خلاص شدن از شر موهای ناخواسته هستند.

اسپری موهای زائد Nair همان فرمول آزمایش شده توسط متخصص پوست و مو است ، اما این مزیت را دارد که در صورت عدم دقت ، نیازی به نگرانی در مورد کرم موبر گرفتن همه چیز ندارید. همچنین استفاده از آن در موارد گسترده ای بسیار مناسب است ، خوب است وقتی می خواهید محصول را به طور مساوی بر روی ناحیه بزرگی مانند سینه یا پشت خود اسپری کنید.

نازل اسپری برای رسیدن به آن مکان های سخت تر نیز فوق العاده است ، زیرا برای استفاده از مواد لازم نیست از دست و انگشتان دست خود استفاده کنید. بیایید با آن روبرو شویم ، استفاده از کرم موبر موهای زائد خود به خودی خود کار ساده ای نیست. با وجود اسپری موهای زائد ، کار تقریباً به اندازه کافی زیاد نیست.

اسپری موهای زائد نسبت به تراشیدن دارای مزیت آشکاری است زیرا A) باعث ایجاد زخم ها و برآمدگی هایی که با اصلاح و ب) می شوند) پوست صاف شما برای چند روز باقی خواهد ماند.

مانند کرم موبر موهای زائد نایر ، اسپری موهای مردانه نایر حاوی پتاسیم تیوگلیکولات است و مراحل استفاده از اسپری نیز یکسان است: آن را روی ناحیه آسیب دیده بمالید ، بگذارید چهار دقیقه بماند (اجازه ندهید آن را طولانی تر روی پوست خود بگذارید). و بهتر است با آب ولرم آن را در حمام بشویید.

نوع: اسپری

طرفداران
کاربرد آسان
فرمول آزمایش شده توسط متخصص پوست
سریع کار می کند
منفی
به راحتی قابل استفاده در زیر پوست نیست
خط پایین
اسپری برای مردانی که مایل به مقابله با کرم موبر ها و سایر محصولات پاک کننده مو نیستند گزینه عالی است و نیر بهترین اسپری مو را برای آقایان دارد. این فرمول امتحان شده و واقعی از مردمی است که به شما کمک می کنند تا خود را از موهای مداوم بدن خلاص کنید.

 1. EMJOI AP-18MS EMILINE EPILATOR FOR MEN
  Emjoi AP-18MS Emagine Epilator for men
  همسر و دختر شما ممکن است از قبل درباره اپیلاتورها آگاهی داشته باشند. با این حال ، ممکن است شما با توجه به اینکه در درجه اول توسط زنان مورد استفاده قرار می گرفت ، تا حدودی پیش از این ، اصلاً چیزهای زیادی از آنها نمی دانید.

اما اگر موهای زائد بخشی از روال نظافت شماست ، حداقل باید استفاده از اپیلاتور را در نظر بگیرید . چیست؟ در اصل ، این موچین الکترونیکی است که مانند واکس زدن با ریختن موها توسط ریشه ها کار می کند. دیسکهای نخ ریسی درون دستگاه مو را ضبط می کنند ، در حالی که یک حرکت چرخان مو را از ریشه دور می کند.

مزیت اپیلاتور این است که یک محلول سریع برای پاک کردن مو است که مدت طولانی طول می کشد. شما می توانید در کمتر از 15 دقیقه در حالی که پوست خود را تا شش هفته عاری از موهای ناخواسته می کنید ، نواحی بزرگی از بدن مانند پشت و سینه خود را انجام دهید.

Emjoi می گوید AP-18MS Emagine اولین اپیلاتور موجود در بازار به طور انحصاری برای آقایان است و مطمئناً ابزاری مؤثر برای رفع مو است ، زیرا کارهای زیادی برای آن انجام می دهد:

AP-18MS دارای 72 موچین است که روی سر فلزی نصب شده اند. این یک موچین خیلی راه حل است (Emjoi می گوید بیشترین محصول را دارد).
این قسمت اول موهای شما را در اولین پاس از بین می برد تا ضمن ایجاد پوستی صاف ، احتمال تحریک پوست را کاهش دهد.
این فناوری با استفاده از فن آوری ثبت اختراع ثبت شده است كه موچین را به آرامی – نسبتاً صحبت می كند – در حالی كه سرهای دو طرفه پوست را محكم نگه می دارند و سطح بیشتری را پوشش می دهند.
انگشتان بلند را بلند کنید و موهای صاف و کوتاه را بلند کنید تا احتمال ریزش موها کاهش یابد.
AP-18MS همچنین شامل فناوری یون نقره ای است که از باکتری ها محافظت می کند.
این دسته از دسته مهندسی ارگونومیک است که به خوبی در دست شما تعادل دارد و نگه داشتن آن آسان است. بیایید با آن روبرو شویم ، هرچه چربی شما در اپیلاتور بهتر باشد ، بهتر است.
AP-18MS دارای کنترل سرعت دوگانه است ، بنابراین می توانید سریع یا آهسته از طریق موهای خود کار کنید. سرعت بالاتر اغلب برای مناطقی مانند قفسه سینه و کمر شما بسیار عالی است ، اما باید در مناطق حساس آهسته تر حرکت کنید.
نکته دیگری که در مورد AP-18MS Emagine دوست داریم این است که وقتی از آن استفاده می کنید (و بعد از آن) سر آن به لمس خنک می ماند.
نکته دیگر این است که: استفاده از اپیلاتورها گاهی اوقات دردناک است ، به خصوص هنگام لرزاندن و پاره شدن موهای ضخیم ، اما با استفاده از AP-18MS Emjoi Emagine ، موهای ناخواسته را به مراتب با ناراحتی به مراتب کمتر از مدلهای ارزان تر از بین خواهید برد.
نوع: اپیلاتور

طرفداران
حتی روی موهای ضخیم و درشت هم خوب کار می کند
سرعت دوگانه
فقط لازم است هر پنج یا شش هفته از آن استفاده کنید
منفی
ممکن است موچین پس از سالها استفاده شکسته شود
خط پایین
اپیلاتورها برای هر مردی وجود ندارد ، اما هیچ اثری از اثربخشی آنها در از بین بردن موهای ناخواسته وجود ندارد – به خصوص هنگام استفاده از مدلهای بالاتر از خط ، مانند AP-18MS Imagine. مردمی در Emjoi برای ارائه یک روند پاک کننده و مو موثر و تمیز مو که چندین هفته ادامه دارد ، به سمت عقب خم شده اند.

نحوه: استفاده از محصولات رفع مو برای آقایان
حالا که یک محصول پاک کننده مو را که دوست دارید خریداری کرده اید ، بیایید در مورد نحوه استفاده صحیح از آن ، با استفاده از کرم موبر ها صحبت کنیم.

 1. نحوه استفاده از کرم موبر های رفع مو
  کرم موبر موبرما قبلاً قبل از استفاده از کرم موبر موهای زائد ، در مورد آزمایشات “پچ” صحبت کرده ایم ، و نکته ای که باید بر آن تأکید کنیم. آزمایش پچ دقیقاً همان چیزی است که از نام آن برمی آید: شما مقدار کمی مو را انتخاب می کنید و برای آن می توانید خامه ای برای آن بمالید تا ببینید که چگونه کار می کند. همیشه بهتر است که تست پچ را روی قسمت کمتری از بدن خود انجام دهید ، در صورتی که همه چیز خراب شود و به عنوان مثال ، یک علامت قرمز غول پیکر باقی بمانید.

همچنین ، پیدا کردن کرم موبر مناسب برای نوع پوست شما از اهمیت بالایی برخوردار است. در مورد حساسیت پوست خود و جایی که قصد استفاده از کرم موبر را دارید فکر کنید. همچنین قبل از استفاده از کرم موبر ، ناحیه مربوط به بریدگی ، خراشیدن ، پوست تحریک شده ، خال ، آفتاب سوختگی و غیره را بررسی کنید. این احتمال شانس ابتلا به بثور یا سوختگی شیمیایی را به حداقل می رساند. بگذارید پوست شما قبل از استفاده از کرم موبر موهای زائد در آن نواحی بهبود یابد.

دستورالعمل ها را بخوانید! این مهم است. حتماً دستورالعمل ها را با دقت بخوانید و نامه های آنها را دنبال کنید. به یاد داشته باشید: مارک های مختلف ممکن است دستورالعمل های مختلفی داشته باشند. اگر دستورالعمل ها را گم کرده اید یا آنها را اشتباه سوء استفاده کرده اید ، وب سایت شرکت را بررسی کنید.
یک لایه کرم موبر ضخیم و یکنواخت روی ناحیه آسیب دیده بمالید. از انگشتان دست خود یا یک اسپاتول استفاده کنید – اگر محصول موجود باشد – آن را بمالید ، اما آن را به پوست خود مالش ندهید. به طور مساوی استفاده از کرم موبر باعث می شود موهای بیشتری از آنچه که در نظر گرفته اید برداشته نشود.
کرم موبر را برای مدت زمان توصیه شده در دستورالعمل روی موهای خود بگذارید. این می تواند بین 3-10 دقیقه باشد و از محصول به محصول دیگر و شخص به شخص دیگر متفاوت است. مدت زمان طولانی ماندن آن می تواند به پوست شما آسیب برساند ، بنابراین حدس نزنید که چه مدت زمان گذشته است. در عوض از یک تایمر استفاده کنید.
به احتمال زیاد هنگام استفاده از کرم موبر متوجه بوی نامطبوع خواهید شد. نگران نباشید – این فقط مواد شیمیایی کرم موبر در تعامل با مو است. هنگام شستشو از بین می رود.
کرم موبر را با دستمال یا حتی با اسپاتولی که برای استفاده از آن استفاده کرده اید ، برداشته و سپس آن را با آب ولرم بشویید (در دوش بهترین است). اگر پوست شما خارش دارد یا کمی قرمز است پس از استفاده نگران نباشید – طبیعی است – اما اگر قرمزی و خارش ادامه دارد ، به پزشک خود تماس بگیرید.

 1. نحوه استفاده از اسپری های رفع مو
  اسپری موهای زائدمزیت استفاده از اسپری موهای زائد این است که شما مجبور نیستید از انگشتان دست یا اسپاتول استفاده کنید تا در ناحیه آسیب دیده اعمال شود. در عوض ، کافی است ظرف را تقریباً چهار اینچ از بدن خود نگه دارید و یک لایه یکدست را روی موهای ناخواسته اسپری کنید. بسته به دستورالعمل – اسپری را به مدت چهار دقیقه بگذارید و سپس آن را به آرامی با دستمال مرطوب مرطوب پاک کنید. پس از از بین رفتن موها ، آن ناحیه را با آب ولرم بشویید.
 2. استفاده از ریش تراش پشت
  ریش تراش پشتیکی از چیزهای خوب در مورد ریش تراش مانند baKblade این است که نیازی به کرم موبر اصلاح ندارد. ما توصیه می کنیم قبل از شروع تراشیدن و استفاده از یک آینه به عنوان راهنما ، منطقه را با آب مرطوب کنید.

نکته مهم دیگر استفاده از ریش تراش این است که شما فشار اضافی وارد نمی کنید. حتی اگر موهای پشت شما از یک گوریل رقیب است ، فقط اجازه دهید ریش تراش کار را انجام دهد. بسته به موهای شما ، شاید نیازی به ساخت چندین پاس با ریش تراش نداشته باشید.

4- استفاده از اپیلاتور
اپیلاتورهمه چیز کمی پیچیده تر در هنگام استفاده از اپیلاتور ، و می خواهید ادامه دهید دقت، چرا که وجود دارد برخی درد است. حساسیت زدایی از پوست شما با آب گرم همیشه مفید است ، همانطور که در 24 ساعت پس از استفاده از اپیلاتور ، پوست را لایه برداری می کنید. مهم است که مطمئن شوید پوست شما تمیز و عاری از روغن های اضافی است. همچنین بهتر است شب قبل از رفتن به رختخواب اپیلاسیون کنید و یک کرم موبر تسکین دهنده و مرطوب کننده در منطقه بمالید. هنگامی که صبح از خواب بیدار می شوید ، پوست شما نرم و صاف خواهد بود.

در اینجا فرآیند توصیه شده برای اپیلاسیون آورده شده است:

ممکن است شما یک روش ضدعفونی خشک یا مرطوب را انتخاب کنید ، اما اکثر متخصصان می گویند که خشک بهتر عمل می کند ، زیرا موهای خود را با آب کم نمی کنید ، و باعث می شود اپیلاتور شما راحت تر تمام موها را انجام دهد. با این حال ، قبل از لکه دار کردن ، از حمام گرم خود دریغ نکنید و اگر این کار را در وان یا دوش انجام دهید ، اپیلاسیون مرطوب دردناکتر و راحت تر است.
در ابتدا از اپیلاتور خود در تنظیمات پایین تر استفاده کنید ، به خصوص اگر تازه به اپیلاسیون علاقه دارید.
پوست خود را محکم نگه دارید. انجام این کار باعث می شود موهای شما در حالت ایستادن و در عین حال مطمئن شوید که پوست خود را نمی چسبانید.
برای بهترین نتیجه ، اپیلاتور را در زاویه 90 درجه نگه دارید.
آهسته برو. خیلی سریع رفتن ممکن است باعث شود که موها را از دست ندهید یا آنها را از ریشه آنها خارج نکنید ، به این معنی که باید روند کار را تکرار کنید.
در برابر دانه (از جهتی که موهای شما رشد می کند) بروید. ملایم باشید و به پوست خود فشار ندهید!
گزینه های بسیاری برای رفع مو: مقایسه
کرم موبر ، ریش تراش ، اسپری ، اپیلاتور ، موم ، تیغ و غیره – در مورد محصولات موهای زائد انتخاب های زیادی دارید . همه آنها به روش خود مؤثر هستند ، اما انتخاب صحیح برای شما به عوامل زیادی بستگی دارد. بیایید نگاهی کوتاه به لیست به ظاهر بی پایان راه ها (و محصولاتی) که با آنها می توانید موهای ناخواسته بدن را بردارید ، مرور کنیم.

 1. کرم موبر و اسپری
  جوش ها – که به عنوان کرم موبر های رفع مو شناخته می شوند – از مواد شیمیایی برای حل پروتئین در مو استفاده می کنند . مو از پوست جدا شده و از بین می رود.

دو مزیت بزرگ برای استفاده از کرم موبر وجود دارد: 1) استفاده از آنها آسان است و 2) سریع کار می کنند. با بیشتر کرم موبر ها ، فقط باید چهار تا پنج دقیقه قبل از پاک کردن و موهای ناخواسته آنها را روی آنها بگذارید. علاوه بر این ، نتایج آنها طولانی تر از روش هایی مانند اصلاح است.

از آنجا که آنها حاوی مواد شیمیایی هستند ، در صورت داشتن پوست حساس باید در استفاده از کرم موبر ها احتیاط کنید. خبر خوب این است که بسیاری از کرم موبر ها حاوی مواد تسکین دهنده مانند آلوئه ورا هستند که برای پوست های حساس مفید هستند.

کرم موبر ها مقرون به صرفه ، موثر و مناسب برای از بین بردن حتی درشت ترین و موهای ضخیم هستند.

اسپری ها بسیار شبیه کرم موبر هستند به این دلیل که مواد مشابه دارند و به همان روش کار می کنند: آنها را روی ناحیه آسیب دیده بمالید ، بگذارید چند دقیقه بنشیند و سپس آنها را پاک کنید. نتایج آنها مانند کرم موبر ها عموماً تا یک هفته یا بیشتر طول می کشد. اکثر کاربران برای دستیابی به نواحی سخت بدن از اسپری راحت تر استفاده می کنند.

 1. تیغ و ریش تراش
  ما در بسیاری از پست های دیگر در مورد تیغ صحبت کرده ایم اما در درجه اول در مورد اصلاح صورت شما. در حالی که استفاده از تیغ معمولی در قسمت دیگری از بدن مطمئناً قابل قبول است ، اما نتایج به اندازه کرم موبر ، اسپری یا سایر محصولات رفع مو ماندگار نیست.

یکی از مزایای استفاده از تیغ این است که شما کنترل کامل بر تیغ را دارید و خطر کمتری برای اشتباه وجود دارد. شما حتی می توانید از ریش تراش برای اصلاح ناحیه دستگاه تناسلی خود استفاده کنید ، اما با احتیاط عمل کنید (در این صورت کمبود وسیع).

البته استفاده از تیغ خطر ابتلا به لک و بریدگی شما را افزایش می دهد و ممکن است باعث سوزش پوست شود. خوشبختانه برای هر نوع پوست کرم موبر و صابون وجود دارد . همچنین همانطور که گفته شد ، بستگی به این که چقدر مو دارید ، مجدداً طی چند روز – یا بیشتر اوقات ، ناحیه را مجدداً اصلاح کنید.

ریش تراش برگشت راحت است که شما ناراحتی از استفاده از کرم موبر نیست و یا اسپری بر روی پشت خود را – و یا کسی که درخواست آن را برای شما. آنها دارای دسته های بلند هستند که به شما امکان می دهد حتی سخت ترین قسمت های پشتی خود را تراشیده و اصلاح کنید.

 1. اپیلاتورها
  اپیلاتورها دستگاههای الکترونیکی کوچکی هستند که دارای دیسک های چرخشی هستند که مو را می گیرند و با ریشه آن را لکه دار می کنند. درست است ، این یک روند است که بدون کمی درد ، اما بسیاری از بچه ها سوگند به آن می پردازند. برخی از تکنیک ها برای عادت به اپیلاتور طول می کشد ، بنابراین به آرامی شروع به کار کنید ، تا زمانی که قطع آن شوید.

نتایج اپیلاتور طولانی مدت است ، اما یک اپیلاتور تمایل دارد که روی موهای طولانی تر بهتر کار کند و اگر تکنیک شما دقیق نباشد ممکن است موهای ولگرد را پشت سر بگذارد.

4- اپیلاسیون
اکثر مومهای امروزی از سویا ساخته شده و از لوسیون خامه ای تشکیل شده است که روی پوست اعمال می شود. نوارهای پارچه سپس روی مخلوط لایه لایه شده و پس از خشک شدن محلول ، جدا می شوند. و دقیقاً مثل همین ، موهای ناخواسته شما چهار تا شش هفته از بین می رود.

موم برای بیشتر نواحی بدن از جمله ناحیه تناسلی شما مناسب است ، اما مطمئناً درد درگیر است. اگر شما هرگز اپیلاسیون را امتحان نکرده اید ، توصیه می کنیم قبل از تبدیل آن به پروژه DIY ، آن را به صورت حرفه ای انجام دهید.

5- لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد تقریباً ثابت است. انرژی نور لیزر ریشه مو را از بین می برد تا نتایج طولانی مدت حاصل شود. با این وجود لیزر فولیکول مو را از بین نمی برد ، بنابراین موی دیگری می تواند در جای خود رشد کند ، اما این تقریباً غیر معمول است.

یک روش درمان موهای زائد لیزر معمولی 30 دقیقه طول می کشد و معمولاً چندین درمان برای تهیه یک راه حل دائمی لازم است. یکی دیگر از مزایای درمان های لیزر این است که به جای از بین بردن کامل آن ، برای نازک شدن مو نیز مفید هستند.

مضرات لیزر درمانی؟ آنها گران هستند

وسایل دیگری برای ریزش مو ، چنین الکترولیز ، نخ و قند وجود دارد ، اما ما می خواستیم پنج روش اصلی را پوشش دهیم.

چگونه بهترین محصولات رفع مو را برای آقایان انتخاب کردیم
اکنون ، شما می دانید که درک خوبی از این که تجارت موهای زائد شباهت زیادی به یک مرز گسترده دارد ، باز است. با وجود تعداد زیادی محصول و روش برای انتخاب ، بدون شک راهکاری وجود دارد که مناسب شما باشد.

در این پست می خواهیم محصولات مختلفی را (با تأکید بر کرم موبر رفع مو) که بسیاری از کاربران آن را موثر می دانند لمس کنیم. برای سالها – حتی چندین دهه – موهای زائد عمدتاً به سمت خانمها انجام می شد ، اما این زمان ها یک لنگه هستند. ما امیدواریم که لیست ما را مفید بدانیم و این به شما در انتخاب محصول مناسب کمک می کند. ما فکر می کنیم مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم نمایانگر بهترین زمینه های تقویت موهای مردانه هستند.

نتیجه
این باعث می شود دوستان دیگر بهترین بررسی را داشته باشند. مثل همیشه ، ما نظرات و نظرات شما را تشویق می کنیم. آیا محصولی برای رفع مو وجود دارد که شما امتحان کرده اید که در لیست ما نیست؟ یا یکی از لیست های ذکر شده در اینجا را امتحان کرده اید؟

ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم.