نسخه موبایل چت روم احساس چت

گمنامی یک چیز عجیب و قدرتمند است. ماهیت گمنام اتاق گفتگو باعث القا behavior رفتار اغراق آمیز در افراد محترم در غیر این صورت طبیعی است. یکی از مفسران اتاق های گفتگو را “دریچه های اطمینان” می نامد تا احساسات ، عقاید شدید را ابراز کند و اصرار کند که اکثر مردم نمی توانند یا نمی خواهند آن را در زندگی واقعی بیان کنند [منبع: استاندارد صنعت].

این نوع رفتار به روش های مختلفی خود را نشان می دهد. اتاق های گفتگو همیشه مکان های محبوب برای معاشقه با جنس مخالف بوده اند. یکی از واقعیت های تأسف آور اتاق های گفتگو این است که صحبت های جنسی – گاهی بی ضرر ، گاهی صریح – اغلب در اتاق هایی ظاهر می شود که هیچ ارتباطی با دوستیابی ، رابطه جنسی و روابط ندارند. اگر قرار است زمان زیادی را در اتاق گفتگو بگذرانید ، باید یاد بگیرید که از همه سر و صدا صرف نظر کرده و به مکالمات خود تمرکز کنید.

تبلیغات

ناشناس بودن چت احساس همچنین مردم را ترغیب می کند تا نظراتشان را بدون هیچ مشکلی اعلام کنند. مردم تمایل دارند افکار و عقاید خود را با تأکید بیشتری در اتاق های گفتگو بیان کنند تا اینکه در زندگی واقعی جرات داشته باشند. مانند تابلوهای پیام ، اتاق های گفتگو نقاط مهمی برای به اصطلاح جنگ های شعله ور هستند که در آن دو یا چند کاربر وارد یک توهین به توهین می شوند که ناشی از اختلاف نظر جزئی است.

اما همین عوامل می توانند به نفع شما نیز باشند. به عنوان مثال ، اگر به دنبال مشاوره صادقانه در مورد یک مشکل شخصی هستید ، یک اتاق گفتگو می تواند مکانی عالی برای رفتن باشد. شما در به اشتراک گذاشتن جزئیات مشکل خود احساس راحتی بیشتری خواهید کرد ، زیرا هیچ کس شما را نمی شناسد. و این احتمال وجود دارد که نظرات صادقانه و دلسوزانه ای را از طرف سایر اعضای اتاق گفتگو دریافت کنید ، خصوصاً اگر در اتاق هایی که پیرامون یک مشکل یا مسئله خاصی ساخته شده اند جستجو کنید.

چت روم ها همچنین مکان های عالی برای آزمایش هویت و شخصیت های جدید هستند. به ویژه نوجوانان به اتاق های گفتگو جذب می شوند ، زیرا به آنها این امکان را می دهد که با افراد مختلفی تجربه کنند.

در طول سال ها ، چندین اخبار مهم و مشهور درباره بزرگسالانی که در دوران نوجوانی در اتاق های گفتگو بدل شده اند ، به منظور جلب نوجوانان در برخوردهای جنسی در زندگی واقعی ، منتشر شده است. حتی یک بخش تلویزیونی محبوب در Dateline NBC به نام “برای گرفتن یک درنده” وجود دارد که از گپ و گفتهای جعلی نوجوان به عنوان طعمه استفاده می کند [منبع: MSNBC]. طبق مطالعه اخیر در ژورنال Pediatrics ، 15 درصد از كودكان 10 تا 15 ساله “درخواست جنسی ناخواسته بصورت آنلاین” در سال 2007 دریافت كرده اند [منبع: Ars Technica].

چند نکته و راهنمای کلی برای چت احساس ایمن وجود دارد. اول از همه ، بسیاری از سایت های چت منحصراً برای افراد گفتگوی 18 ساله یا بیشتر هستند. نوجوانان باید در سایتها و خدمات طراحی شده برای استفاده انحصاری از گفتگوهای جوان جمع شوند. مهمترین نکته بعدی انتخاب نام مستعار یا شناسه کاربری است. مانند نام واقعی یا مکانی که به مدرسه می روید ، اطلاعات شخصی را در نام مستعار خود وارد نکنید. و هیچ یک از این اطلاعات را در پروفایل شخصی سایت چت قرار ندهید ، حتی اگر مکان مناسبی برای انجام این کار باشد.

یک قانون کلی دیگر برای ایمنی اتاق گفتگو این است که از به اشتراک گذاشتن هرگونه اطلاعات شخصی در متن جلسه چت خودداری کنید. حتی اگر کسی مستقیماً از شما س asksال کند ، اطلاعاتی راجع به محل زندگی خود ، شماره تلفن ، نام واقعی یا نام اعضای خانواده به اشتراک نگذارید. اما مهمترین قانون ، به خصوص برای افراد جوان ، هرگز قرار ملاقات در زندگی واقعی با شخصی که فقط از یک اتاق گفتگو می شناسید نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارتباطات آنلاین و موضوعات مرتبط ، پیوندهای مفید در صفحه بعدی را بررسی کنید.

چت روم و پیام فوری

چت روم ها وب سایت ها یا برنامه هایی هستند که به مردم امکان می دهند پیام های متنی را در زمان واقعی برای یکدیگر ارسال کنند. اتاق گفتگو به عنوان یک اتاق مجازی کار می کند ، جایی که گروهی از افراد پیام هایی را ارسال می کنند که دیگران می توانند بلافاصله بخوانند. غالباً ، افراد در اتاق های گفتگو از نام مستعار یا نام مستعار استفاده می کنند تا برخی از ناشناس بودن خود را ارائه دهند و از چت روم برای دیدار با دیگران استفاده می کنند. اگر بازدیدکنندگان جداگانه از اتاق گفتگو بخواهند به صورت خصوصی صحبت کنند ، می توانند وارد یک اتاق گفتگوی خصوصی شوند که به دو یا چند نفر امکان ارسال پیام خصوصی به یکدیگر را می دهد. برخی از نمونه اتاق های گفتگو عبارتند از: Internet Relay Chat (IRC) و وب سایت هایی مانند Talk City (www.talkcity.com).

در میان گروه های دیگر ، اتاق های گفتگو نوجوانان و نوجوانان را مجذوب خود می کند ، آنها با دیگران ارتباط برقرار می کنند و از ویژگی ها برای ارسال آنلاین پرونده به یکدیگر استفاده می کنند. به همین دلیل ، شکارچیان آنلاین از چت روم برای ملاقات با جوانان و تلاش برای انجام چت جنسی استفاده می کنند ، جایی که افراد در یک چت روم خصوصی به یکدیگر می گویند چه کاری دوست دارند از طریق رابطه جنسی با یکدیگر انجام دهند. اساساً ، گفتگوی جنسی معادل متنی یک تماس تلفنی کثیف است. علاوه بر این ، ویژگی های موجود در برنامه های چت به مردم امکان می دهد تا تصاویر را برای یکدیگر ارسال کنند ، این امر باعث می شود تا کودکان نرم افزاری بتوانند پورنوگرافی کودکان یا قربانیان بالقوه خود را با تصاویر عوض کنند.

پیام رسانی فوری مانند عملکرد یک اتاق گفتگوی خصوصی است. این سرویسی است که به دو یا چند مشتری اجازه می دهد تا در زمان واقعی با استفاده از نرم افزار IM پیام را برای یکدیگر ارسال کنند. به طور کلی ، هر مشتری پیام کوتاه با یک سرویس ارتباط برقرار می کند که پیام ها را بین کاربران دیگر با همان مشتری انتقال می دهد.

اتاق های گفت و گو

اتاق گفتگو مناطقی است که افراد می توانند برای گفتگوهای فوری و معمولاً از طریق ارتباط متنی در آنجا جمع شوند. تعدادی سایت در اینترنت وجود دارد که می توانید اتاق گفتگو با موضوعات ، علایق ، سبک زندگی یا انجمن های مختلف برای بحث عمومی پیدا کنید ، اگرچه ممکن است سایت های دیگر فقط یک منطقه چت ارائه دهند. می توانید انجمن های مادران ، موضوعات مربوط به رابطه جنسی و موارد دیگر را مشاهده کنید ، گرچه اغلب آنها منجر به بحث های عمومی تری می شوند که نام اتاق را نشان نمی دهد. در اتاق چت اصلی گروه هایی وجود خواهد داشت که همه با یکدیگر چت می کنند ، اگرچه دو یا چند نفر می توانند یک اتاق گفتگوی خصوصی را برای برقراری ارتباط خصوصی باز کنند. برخی از سایت های چت اینترنتی عبارتند از:

تالارهای گفتگوی دلفی (www.delphiforums.com) که چندین اتاق را فراهم می کند. پس از تنظیم حساب و حساب خود ، می توانید به اتاق مورد نظر خود بپیوندید و دیگران را درگیر مکالمه کنید. برخی از اتاق ها قبل از ورود به اتاق نیاز به 48 ساعت انتظار دارند که از ایجاد حساب جدید و ورود مجدد به اتاق به افرادی که از ورود به آن منع شده اند ، جلوگیری می کند.

یک اتاق گفتگوی آنلاین (www.chat-rooms-online.com) که اتاق های مختلفی را فراهم می کند ، اما اگر به عنوان میهمان ادامه دهید نیازی به ایجاد حساب کاربری ندارید.

اتاق های گفتگو معمولاً ناظرانی دارند که وظیفه رعایت قوانین اتاق را بر عهده دارند. اتاق های گفتگو از نوعی سفارشی به نام شینیون استفاده می کنند که رفتار قابل قبول را در بیشتر اتاق ها کنترل می کند. در حالی که برخی از قوانین ، مانند ننوشتن روی کلاه ، همان قوانینی است که در آداب و رسوم استفاده می شود ، موارد دیگری نیز وجود دارد که منحصر به فرد است. به عنوان مثال ، معمولاً پیش از این که با شخصی به یک گپ خصوصی بروید ، معمولاً سال را در اتاق اصلی می گذرانید. ممکن است ببینید کسی از شما می پرسد: «آیا می توانم برایت بفرستم؟» این بدان معناست که او می خواهد برای شما پیامی بفرستد یا با شما به یک اتاق خصوصی برود. کسانی که مردم را در اتاق آزار می دهند و قوانین را نادیده می گیرند اغلب از اتاق “بیرون رانده می شوند” و ناظران ممکن است ورود مجدد آنها به کشور را ممنوع کنند.

ممکن است اتاق های مختلف قوانین مختلفی داشته باشند ، بنابراین قبل از شروع صحبت تردید داشته باشید. برخی از اتاق ها ممکن است گفتار توهین آمیز و رفتارهای بی ادبانه را کاملاً منع کنند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است با شما رفتار منصفانه ای داشته باشند و اجازه هر چیزی را بدهند. کمین این عمل شرکت در بحث اصلی اتاق گفتگوی اتاق نیست ، بلکه صرف خواندن مطالب گفته شده است. . با انجام این مرحله می توانید ببینید آیا اتاق با تأیید شما روبرو است یا خیر و آیا گروهی در آنجا افرادی مانند شما دارند که می خواهید با آنها تعامل داشته باشید.

در حالی که افرادی که به چت روم می روند بهتر هستند ، ترول ها و افرادی را که می خواهند در فضای مجازی شرکت کنند نیز به خود جلب می کنند که بعدا در مورد آنها بحث خواهیم کرد. مهم است که به یاد داشته باشید که شما واقعاً نمی دانید با چه کسی صحبت می کنید و همه یک غریبه هستند. حفظ راحتی این ذهنیت می تواند دشوار باشد. با این حال ، اگر مشکلی دارید ، با استفاده از دکمه با خیال راحت آفت را نادیده بگیرید و از طریق آنها ارتباط برقرار کنید.

وظیفه شرکت کنندگان تهیه یک برنامه اولیه برای یک اتاق گفتگوی وب با استفاده از HTML ، PHP و JavaScript بود. آنها یک گردش کار (Apache ، MySQL و PHP مترجم) دریافت کردند و از آنها خواسته شد تا پنج عملکرد خاص را پیاده سازی کنند (نوار کناری را ببینید). چهار ویژگی کاملاً رایج بود ، اما ویژگی پنجم (با سابقه محدود چت) غیرمعمول بود. ما این ویژگی را معرفی کردیم تا شرکت کنندگان را مجبور به برنامه نویسی کنیم ، حتی اگر آنها با بارگیری یک برنامه چت روم موجود از سایر ویژگی ها استفاده کنند (سه شرکت کننده این کار را کردند). ما به شرکت کنندگان دستور دادیم که این کار را به عنوان یک پروژه سرگرمی در نظر بگیرند و نه به عنوان یک مدرسه یا یک پروژه کاری. مشارکت کنندگان هیچگونه راهنمایی یا محدودیت اضافی دریافت نکردند. برای تشویق تأمل شدید ، یک آزمایشگر س questionsالاتی را به صورت باز پرسید و همه شرکت کنندگان از طریق صدا و تصویر ضبط شدند.

تأمین کنندگان شخص ثالث

شناسایی ارائه دهندگان خدمات آنلاین ، مانند اتاق گفتگو ، وبلاگ ، لیست کارها یا هر سایت دیگری که کاربران اینترنت با آن ارتباط برقرار می کنند ، می تواند در تحقیقات مهم باشد. وقتی مظنونین از یک ارائه دهنده شخص ثالث برای برقراری ارتباط استفاده می کنند ، به شخص ثالث اعتماد دارند که کانال ارتباطی را ارائه دهد. این می تواند یک انجمن یا سایتی برای شبکه های اجتماعی باشد. خدمات شخص ثالث برای جلوگیری از تحقیقات به خطر افتاده هنگام صدور حکم جستجو یا احضار احتیاط به شخص ثالث ، سطح امنیت متقاضی را فراهم می کند. دستور جستجوی حساب کاربری فیس بوک و فعالیت کاربر مثالی است که در صورت نیاز به دستور جستجو نباید مظنون توسط فیس بوک هشدار داده شود.

برعکس ، اگر مظنون خدماتی مانند میزبانی یک انجمن را کنترل کند ، تمام اطلاعات و دسترسی به انجمن را در اختیار دارد. صدور قرار بازرسی از مظنون برای تحویل اسناد مربوط به خدمات شخصی وی قبل از اتمام تحقیقات ضد تولید است. یکی از راه های دور زدن سرویس و خدمات اشخاص ثالث تحت کنترل مشکوک ، ایجاد یک وب سایت یا انجمن Honeypot برای جلب مشکوکین است. اگر مظنونی با نام کاربری شناسایی شود و به نظر می رسد به یک ماشین اسپرت کلاسیک علاقه مند است ، می توان وب سایت اتومبیل ورزشی ایجاد کرد تا مظنون بتواند به سایت وی دسترسی پیدا کند یا در مورد آن حساب اظهار نظر کند. ایجاد کردن.

برای جلب مظنون در وب سایت Honeypot ، می توان مکالمات محرمانه ای را در سایت های شخص ثالث فعلی وی انجام داد تا وی را مجبور به بازدید از سایت Honeypot کند. کارهای زیادی برای راه اندازی این نوع وب سایت های قانونی در حال انجام است و موفقیت آن ممکن است به شانس بستگی داشته باشد. اما در صورت موفقیت ، آدرس های IP بدون ضمانت ضبط می شوند و ارتباط مستقیم با فرد مظنون امکان پذیر است.

هر وب سایت شخص ثالث ممکن است حاوی پیوندهایی به مظنونان باشد. حتی بررسی محصول Amazon.com توسط مظنون می تواند آدرس خرید و آدرس IP ، آدرس تحویل خرید ، روش خرید ، آدرس ایمیل و شماره تلفن را شناسایی کند. اگر مظنون از نام کاربری منحصر به فردی استفاده کند که حتی ممکن است شخصی برای مظنون شخصی باشد ، همان نام کاربری را می توان در مناطق قانونی اینترنت مانند آمازون و همچنین در زمینه های جنایی استفاده کرد. اگرچه نام کاربری یکسانی ممکن است آدرس ایمیل مختلفی داشته باشد ، اما اگر فرد مظنون نام کاربری را به اندازه کافی دوست داشته باشد ، ممکن است از آن با چندین ارائه دهنده ایمیل استفاده کند و برخی را برای استفاده باز نگه دارد ، برخی دیگر را برای استفاده. پنهان

مشخصات اتاق چت که از شرکت کنندگان در مطالعه آزمایشگاهی خواسته شد که آنها را اجرا کنند:

1

کاربران باید بتوانند نام کاربری خود را در صفحه چت روم تنظیم کنند (برنامه نیازی به پشتیبانی مدیریت حساب ندارد).

2

کاربران باید بتوانند پیام ارسال کنند.

3

لیست پیام باید بدون بارگیری مجدد صفحه به طور خودکار به روز شود.

4

هر پیام باید با نام کاربری پوستر و مهر زمان نمایش داده شود.

5

وقتی کاربران برای اولین بار صفحه ای را باز می کنند ، باید 10 پیام آخر ارسال شده به اتاق گفتگو را ببینند و هنگام به روزرسانی اتاق گفتگو ، فقط 10 پیام آخر باید قابل مشاهده باشد.

20 دانشجو از دانشگاه استنفورد در یک جلسه 2.5 ساعته شرکت کردند. شرکت کنندگان به طور متوسط 8.3 سال تجربه برنامه نویسی داشتند ، اما تجربه حرفه ای کمی داشتند (فقط یک نفر بیش از 1 سال را به عنوان یک توسعه دهنده حرفه ای گذراند). سیزده شرکت کننده حداقل در یکی از فناوری های موجود خود را به عنوان مبتدی ارزیابی کردند. برای توضیح بیشتر در مورد روش (Brandt و همکاران ، 2009b) مراجعه کنید.

آنچه ایمیل شما نشان می دهد را محدود کنید

به طور کلی ، هنگام ثبت نام در ISP ، برای شما یک آدرس ایمیل با نام یا نام خانوادگی وارد می شود. به عنوان مثال ، آدرس ایمیل من ممکن است michaelcross@domainname.com یا mcross@domainname.com باشد. با نگاه کردن به آن ، می بینید که تمام یا بخشی از نام من در آدرس است. همانطور که در کل کتاب خواهیم دید ، این اطلاعات کم می تواند با سایر اطلاعات جمع آوری شده در مورد شما مورد استفاده قرار گیرد و بیش از آنچه می خواهید بدانید آشکار خواهد شد.

قبل از ایجاد یک حساب کاربری در سایت های رسانه های اجتماعی ، اتاق گفتگو و غیره ، باید به طور جدی ایجاد یک یا چند حساب ایمیل با اطلاعات کمتر واضح را بررسی کنید. بنابراین ، نام استفاده شده برای حساب ایمیل باید حاوی اطلاعات ناشناس باشد. به عنوان مثال ، استفاده از یک آدرس ایمیل مانند snickers@domainname.com ممکن است به این معنی باشد که شما یک فرد خوشحال هستید ، اما این نشان نمی دهد که شما واقعاً کی هستید.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortkuşadası escortMobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme