مرکز ترجمه ترجمانو | سایت ترجمه

نورپردازی سریع ترجمه های پانژانیک
ما در پانژانیک کلمه “دیر” را دوست نداریم. ما فقط از آن استفاده می کنیم تا بگوییم این چیزی است که ما انجام نمی دهیم. ما می دانیم که شما به ترجمه سریع اسناد نیاز دارید. وقت طلاست. پس از دریافت پرونده ها ، یک مدیر پروژه اختصاصی شروع به پردازش فایل ، اختصاص یک مترجم و یک نسخه جدید و یک گردش کار با کنترل کیفیت می کند. ترجمه شما در کوتاهترین زمان ممکن از نقل قول اولیه تهیه می شود. چطور؟ درست است که سرعت در ژنهای ماست – اما تجربه و فناوری نیز به ما کمک می کند. معمولاً ترجمه شما را کامل می کنیم و قبل از موعد مقرر تحویل می دهیم.

destaca09

خدمات ترجمه با کیفیت
با این حال ، ما می دانیم که شما نه تنها سریعترین خدمات ترجمه نیاز دارید: شما به ترجمه های کامل نیاز دارید. مطمئنا هر شرکت ترجمه شما تماس گرفته اند به شما گفته است که آنها بهترین هستند – اما مشتریان خود ارائه گواهی . و امیدوارم به زودی یکی را تهیه کنید!

destaca37

پورتال ترجمه آنلاین آسان و محرمانه
اما ما فقط در همین جا متوقف نمی شویم: ما فناوری ترجمه را برای پیشرفت فرایند ترجمه توسعه می دهیم. سفارش آنلاین ، از طریق ایمیل یا تلفنی. پورتال مشتری ما تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد آمار ترجمه شما را از تعداد کلمات ترجمه شده گرفته تا فاکتورها ارائه می دهد. انتخاب Pangeanic احتمالاً ساده ترین راه برای پیدا کردن ترجمه اسناد و وب سایت خود به هر زبانی است. تیم ما باتجربه است و می تواند راه حل های متناسب و انعطاف پذیر را با توجه به نیازهای شما ارائه دهد زیرا ما قبلاً بارها وب سایت ها را به آهنرباهای چند زبانه ترجمه کرده ایم.

destaca40

http://tinyurl.com/ulpowo2
https://rebrand.ly/vrni3y5
https://bit.ly/2RqF5rz
https://xip.li/IxSMeR
https://is.gd/RCGAhx
https://v.gd/3wBY8g
https://v.ht/2khy
https://u.nu/2p67w
https://clck.ru/MtCuH
http://ulvis.net/MHBA
https://cutt.ly/QtLC8Hj
https://shrtco.de/csfHC
http://tny.im/r1fhw

منبع: https://1da.ir/t4wPd5