مدرسه بین المللی نکسوس مالزی

مدرسه بین المللی نکسوس مالزی که در سال 2008 تاسیس شد ، مدرسه بین المللی Nexus یک مدرسه بین المللی خصوصی است و دارای امکانات شبانه روزی است که در Putrajaya ، مالزی مستقر است. این بخشی از گروه آموزش تیلور است. سطح تحصیلات شامل سالهای ابتدایی ، ابتدایی ، متوسطه و پیش دانشگاهی است.

سالهای ابتدایی Nexus برای زبان آموزان از مهد کودک تا سطح پذیرش باز است ، جایی که برنامه درسی بین المللی اولیه سال (IEYC) انتخاب برنامه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله مدارس بین المللی مالزی در مشاوره شریف رجوع کنید.

برای سطح مقدماتی ، مدرسه شامل برنامه درسی بین المللی اولیه (IPC) است که برای دانش آموزان 1 تا 6 سال تهیه شده است. برای سطح متوسطه ، مدرسه برنامه مدرسه راهنمایی را برای سال 7-9 ، گواهی عمومی بین المللی آموزش متوسطه (IGCSE) برای سال 10-11 ارائه می دهد. سرانجام ، در پیش دانشگاهی ، برنامه دیپلم بین المللی کارشناسی (IB) برای سالهای 12 تا 13 سال ارائه می شود.

دیدگاه و فلسفه مدرسه به چهار اصل آموزش راه Nexus می چرخد: Mindsets ، نوآوری ، گنجاندن ، و روابط. 

در سال 2014 ، این مدرسه برای تحویل جوایز بین المللی موفقیت جوانان به نام جوایز بین المللی دوک ادینبورگ منصوب شد. [2] Nexus همچنین عضو انجمن مدارس شبانه روزی استرالیا (ABSA) ، انجمن مدارس شبانه روزی (BSA) ، شورای مدارس بین المللی (CIS) و هیئت کالج است.

گواهینامه ها

Nexus توسط موسسات و انجمن های زیر مجاز و معتبر است: 

  • شورای مدارس بین المللی
  • انجمن مدارس شبانه روزی
  • انجمن مدارس شبانه روزی استرالیا
  • مدرسه بین المللی کمبریج

پردیس و امکانات مدرسه نکسوس

Nexus یک مدرسه بین المللی است که از کلاس های درس ، آزمایشگاه ها و ساختمان های اداری تشکیل شده است. [19] از امکانات موجود در محوطه دانشگاه می توان به استخر ، زمین تنیس ، زمین فوتبال ، سالن سرپوشیده بدنسازی با سالن چند منظوره ، سالن اجتماعات کاملاً مجهز ، کتابخانه دو لایه و امکانات شبانه روزی. این هتل همچنین دارای یک کافه تریا ، اتاق ناهار خوری ، استودیوی درام و رقص ، کلاسهای درس ، زمین ورزشی ، سالن سرپوشیده ، چند منظوره ، کافه ، منطقه بازی ، دیوار راک ، اتاق موسیقی ، صدا و سیما.

خوابگاه مدرسه نکسوس

Nexus Boarding House یک مرکز شبانه روزی استاندارد بین المللی است که برای زبان آموزان بین 10 تا 18 سال تهیه شده است و این امکان را برای زبان آموزان فراهم می کند تا مهارتها و تجربیات زندگی خود را بعد از ساعت مدرسه توسعه دهند. تجربه رهگذران به رهبری مدیر شبانه روزی ، فراتر از مکانی برای ماندن است. این فعالیت ها شامل فعالیت های روزمره ، فعالیت های بعد از مدرسه ، فعالیت های آخر هفته و رفاقت همسالان است. 

 

منبع : https://sharifstudy.com/