محقق دریایی: ویروس COVID-19 در یک آزمایشگاه چینی به عنوان واکسن خفاش ها تولید شد

[ad_1]

یک افسر تفنگدار دریایی که با آژانس پروژه‌های تحقیقاتی دفاعی پیشرفته کار می‌کند، در یادداشتی در آگوست گذشته فاش کرد که مطالعه وی در مورد ویروس پشت همه‌گیری کووید-19 به این نتیجه رسیده است که این ویروس به عنوان بخشی از تحقیقات واکسن در موسسه ویروس‌شناسی ووهان تولید شده است. توسط یک تیم تحقیقاتی محافظه کار علنی شده است.

سرگرد جوزف پی مورفی به بازرس کل پنتاگون اطلاع داد که تجزیه و تحلیل او از منشا ویروس به این نتیجه رسیده است که سازمان غیردولتی EcoHealth Alliance، مؤسسه ملی بهداشت و مؤسسه ویروس شناسی ووهان ویروس موسوم به SARS-Cov- را تولید کرده اند. 2 از طریق یک مطالعه تقویتی بحث برانگیز که در پیشنهاد کمک مالی پنتاگون مشخص شده است.

سرگرد مورفی در یادداشتی به تاریخ 13 اوت 2021 که این هفته توسط Project Veritas منتشر شد، گفت: “SARS-CoV-2 در آمریکا به عنوان یک واکسن نوترکیب خفاش یا ویروس پیش ساز آن ساخته شده است.” “این توسط یک برنامه اتحاد EcoHealth در موسسه ویروس شناسی ووهان (WIV) ایجاد شد، همانطور که توسط گزارشی در مورد فرضیه نشت آزمایشگاهی پیشنهاد شده است.

جارد آدامز، سخنگوی دارپا، در پاسخ به سوالی درباره 24 صفحه اسناد داخلی منتشر شده توسط Project Veritas، در ایمیلی به Inside the Ring گفت که مقررات فدرال آژانس را از اظهار نظر در مورد برنامه ها یا اسناد دارپا منع می کند.
آقای آدامز می‌نویسد: «مقررات فدرال خرید به ما اجازه نمی‌دهد در مورد اینکه چه کسی برای دارپا پیشنهاد داده یا نه، و ما نمی‌توانیم صحت اسناد منتشر شده توسط Project Veritas را تأیید کنیم.»
سرگرد مورفی و دفتر تحقیقات نیروی دریایی فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ ندادند.

به گفته سرگرد مورفی، اکنون در دفتر تحقیقات نیروی دریایی، جزئیات این برنامه از زمان شروع همه‌گیری در ووهان، چین در دسامبر 2019 پنهان شده است. حقایق جدیدی توسط سرگرد مورفی از یک پیشنهاد کمک مالی که توسط New به دارپا ارائه شده بود، فاش شد. او گفت که مقر نیویورک، اتحاد EcoHealth در مارس 2018 و “به طور عمومی فاش نشده است”.

این پیشنهاد در پاسخ به پروژه خفاش DARPA ارائه شد که هدف آن مقابله با آنچه آژانس تهدید ویروس‌های ویروسی منتقله از خفاش نامیده می‌شود. SARS-CoV-2 یک ویروس کرونای خفاش است.

این پیشنهاد چندین محقق آمریکایی را فهرست می‌کند که می‌توانند در این امر دخیل باشند و شامل موسسه ویروس‌شناسی ووهان، واقع در شهری است که کانون یک بیماری همه‌گیر احتمالی است.

دولت چین نشت از هیچ یک از آزمایشگاه های خود را رد کرده است، اما از ارائه اطلاعات در مورد منشا ویروس خودداری کرده است. پکن همچنین ارتش ایالات متحده را مسئول این بیماری همه گیر دانست.

کمک 14 میلیون دلاری به دارپا توسط پیتر دازاک، رئیس اتحادیه سلامت اکو، که از نزدیک با تحقیقات بر روی ویروس های خطرناک در موسسه ویروس شناسی ووهان همکاری می کند، داده شد. آقای Daszak بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

دارپا این کمک مالی را به عنوان یک اثر ویروسی بالقوه خطرناک رد کرد، اگرچه آقای دازاک در این پیشنهاد استدلال کرد که این کار محدودیت‌های ایالات متحده در تحقیقات در مورد کسب یک عملکرد را نقض نمی‌کند.

با این حال، مؤسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی، به رهبری آنتونی فائوسی، کمک مالی را برای اتحاد اکوHealth تصویب کرد و کار روی ویروس‌های کرونای خفاش تا زمانی که در آوریل 2020 توسط دولت فدرال متوقف شد، ادامه یافت.

دکتر فائوچی در طول شهادت خود در کنگره بارها این موضوع را رد کرده است که دولت ایالات متحده هر گونه تحقیق در مورد ویروس را برای افزایش عملکرد در چین تامین مالی کرده است.

در پیشنهاد سال 2018، آقای دازاک اظهار داشت که “ما نمونه های فشرده خفاش را از سایت های خود که در آن SARSr-CoV های پرخطر شناسایی کرده ایم” – اصطلاحی برای ویروس های کرونای خفاش ها است.

ما پروتئین اسپایک آنها را توالی می کنیم، دوباره آنها را برای سنجش اتصال طراحی می کنیم، و آنها را در ستون فقرات خفاش های SARS-CoV (WIV1, SHC014) قرار می دهیم (آنها از خفاش SARSr-CoV به جای SARS-CoV استفاده می کنند و عاری از دوگانه هستند. آقای دازک گفت: نگرانی از استفاده و به دست آوردن عملکردها) برای آلوده کردن موش های انسانی و ارزیابی توانایی آنها در ایجاد بیماری مشابه SARS.

این کار بر روی توسعه واکسنی برای اسپری روی خفاش ها متمرکز بود، که محققان فکر می کردند از شیوع جدید بیماری مانند اولین شیوع سارس در چین در سال 2003 جلوگیری می کند.

آقای دازاک گفت که این کار شامل شی ژنگلی، ویروس شناس چینی در موسسه ویروس شناسی ووهان است، که قرار بود این مطالعه را برای آلوده کردن موش های انسانی با واکسن خفاش هدایت کند. خانم شی همچنین نقش این آزمایشگاه در منشا کووید-19 یا توزیع آن بین مردم محلی را رد کرد.

آژانس‌های اطلاعاتی ایالات متحده در ارزیابی عمومی سال گذشته به این نتیجه رسیدند که ویروس کووید یا ناشی از نشت از یک آزمایشگاه چینی یا توسط یک حیوان آلوده است. یادداشت مورفی منعکس کننده نظرات بسیاری از تحلیلگران اطلاعاتی ایالات متحده است که معتقدند ویروس از مؤسسه ووهان آمده است.

سرگرد مورفی گفت که تحلیل او این بود که ویروس کووید احتمالاً به عنوان یک پیش ساز ظهور کرده است، یک ویروس “عمداً خطرناک و نوترکیب انسانی” که مهندسی معکوس شده و به واکسن زنده خفاش تبدیل شده است.

سرگرد مورفی در رابطه با این تلاش پنهانی گفت که مقامات پنتاگون پیشنهاد طبقه بندی نشده اتحاد سلامت محیط زیست را در یک پرونده فوق محرمانه نزد دفتر فناوری بیولوژیکی دارپا قرار داده اند.

سرگرد مورفی گفت که ویروس کووید یک “کایمرا” مصنوعی یا ویروس تولید شده در آزمایشگاه است که برای آلوده کردن سلول های انسانی طراحی شده است. وی افزود، این ویروس احتمالاً یک واکسن زنده است که از یک آزمایشگاه چینی قبل از اینکه بتواند در شرایط کمتر خطرناک ساخته شود، فرار کرده است.

سرگرد مورفی گفت: «این ویروس نشت کرد و به سرعت پخش شد زیرا برای آلوده کردن خفاش‌ها در غارها در هوا آئروسل شده بود. مورفی گفت.

این سند همچنین هویت تیمی از کارشناسان دولت آمریکا را فاش کرد که اولین کسانی بودند که به این نتیجه رسیدند که ویروس از نشت آزمایشگاهی در ووهان به وجود آمده است. این گروه تیم جستجوی غیرمتمرکز رادیکال نامیده می شود که COVID-19 یا DRASTIC را بررسی می کند.

او گفت: «این مجموعه از دانشمندان و کارآگاهان فرضیه نشت آزمایشگاهی را در هم شکست و گزارش‌های چین و سازمان بهداشت جهانی (WHO) را در مورد منشأ SARS-CoV-2 در ووهان تقسیم کرد.

هشدار تهدید سایبری روسیه صادر شده است

در بحبوحه تشدید تنش ها بر سر حمله احتمالی دوم روسیه به اوکراین، آژانس های امنیتی فدرال این هفته هشدار دادند که مسکو می تواند حملات سایبری را علیه زیرساخت های حیاتی ایالات متحده انجام دهد.

آژانس امنیت ملی، اف‌بی‌آی و آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت (CISA) در بیانیه‌ای روز سه‌شنبه اعلام کردند که حملات سایبری روسیه با حمایت دولت یک تهدید است. این سه آژانس گفتند آژانس های اطلاعاتی روسیه، SVR های غیرنظامی و GRU های نظامی پتانسیل زیادی برای حملات سایبری دارند و قدرت خود را در گذشته نشان داده اند.

قربانیان گذشته شامل شبکه های صنعتی دفاعی، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، شرکت های انرژی و مخابرات و شبکه های دولتی هستند.

هکرهای روسی از سپتامبر 2020 تا دسامبر 2020 به “ده ها” دولت ایالتی و محلی و شبکه های هوانوردی حمله کردند و شبکه ها را به خطر انداختند و داده های بسیاری از قربانیان را به سرقت بردند. هکرهای مستقر در روسیه نیز از سال 2011 تا 2018 کمپین بزرگی را برای نفوذ به بخش انرژی راه اندازی کردند.

“این بازیگران تحت حمایت روسیه” یک کمپین نفوذ چند مرحله ای انجام دادند که به آنها امکان دسترسی از راه دور به شبکه های انرژی ایالات متحده و بین المللی مستقر را داد. [industrial control system]در این گزارش آمده است که بدافزار متمرکز شده و داده های شرکتی و مرتبط با ICS را جمع آوری و فیلتر کرده است.

سازمان‌های دولتی از اپراتورهای شبکه، به‌ویژه آن‌هایی که وظیفه حفاظت از زیرساخت‌های حیاتی را بر عهده دارند، خواسته‌اند تا امنیت را افزایش دهند و در جستجوی نفوذ هکرهای روسی، “شکار تهدید پیشگیرانه” را انجام دهند.

هکرهای پیشرفته روسی از تاکتیک‌های رایج اما مؤثر برای نفوذ به شبکه‌هایی استفاده می‌کنند که توسط 16 سیستم زیرساختی حیاتی، از جمله سیستم‌های رایانه‌ای که انرژی، ارتباطات، حمل‌ونقل، مالی، تولید، آب، مراقبت‌های بهداشتی و بخش غذا را به هم مرتبط می‌کنند، استفاده می‌کنند.

از جمله انواع حملات سایبری که روس ها می توانند در صورت حمله بیش از 100000 سرباز روسی به اوکراین انجام دهند، فیشینگ ایمیل، تلاش های بی رحمانه و کنترل از راه دور شبکه از طریق آسیب پذیری های شناخته شده در حساب های شبکه سیستم عامل است.

دسترسی اولیه به حملات را می توان از طریق چندین VPN، روترهای سیسکو، سرورهای Oracle، نرم افزار Citrix، Microsoft Exchange و چندین روش شناخته شده دیگر برای حمله انجام داد.

“با حمایت دولت روسیه [advanced persistent threat] شرکت‌کنندگان همچنین قابلیت‌های تجاری و سایبری پیشرفته‌تری را با به خطر انداختن زیرساخت‌های شخص ثالث، به خطر انداختن نرم‌افزار شخص ثالث، یا توسعه و استقرار بدافزار سفارشی نشان دادند.

سیستم‌های کنترل صنعتی مورد استفاده برای کنترل شبکه برق، سدها و نیروگاه‌های هسته‌ای نیز ممکن است مورد حمله روس‌ها قرار گیرند.

حملات کنترل صنعتی مرتبط با مسکو در گذشته شامل تروجان Havex است که از سال 2014 به سیستم‌های ایالات متحده، اسپانیا، فرانسه، ایتالیا و آلمان حمله کرده است. و حملات سایبری در سال 2015 علیه شرکت های انرژی اوکراین که برق را در سراسر کشور قطع کرد.

شیوع کووید در چین بازی های المپیک را تهدید می کند

سیاست ضد همه‌گیری چین، به نام “صفر کووید”، تحت فشار شیوع فزاینده نوع Omicron در حال فروپاشی است. تحلیلگران می گویند شیوع جدید در چندین مکان می تواند بازی های المپیک زمستانی بحث برانگیز آینده را که قرار است ماه آینده در پکن برگزار شود، خنثی کند.

این رژیم در سال 2020 اعلام کرد که به عنوان بخشی از سیاست موسوم به کووید صفر خود متحمل 4600 مرگ مشکوک بر اثر این بیماری شده است.

با این حال، نشریات تبلیغاتی چین مجبور شدند ادعاهای کمتر معتبر مبنی بر عاری بودن چین از موارد کووید را رد کنند و در عوض شروع به ادعا کردند که دولت به “عملکرد کووید” به صفر رسیده است.

با توجه به اینکه دو شهر بزرگ، شیان و تیانجین، اخیراً توسط اپیدمی‌های جدید مسدود شده‌اند، رسانه‌های چینی اکنون سیاست رسمی دولت را «به صفر رساندن کووید در سطح عمومی» توصیف می‌کنند.

این جیو جیتسو شفاهی باعث شده است که برخی از تحلیلگران با تعجب به این فکر کنند که معنی آن چیست زیرا مردم به کووید آلوده هستند نه جوامع.

آخرین محاصره در تیانجین آزمایش خواهد کرد که آیا ویروس به پکن، حدود 30 دقیقه با قطار از تیانجین، و شهری میزبان بازی های زمستانی سرایت می کند یا خیر. گزارش های فردی که با افراد زیادی در چین در تماس بوده نشان می دهد که ویروس به سرعت در سراسر کشور در حال گسترش است.

از جمله مکان هایی که مقامات برای محاصره های جدید قرار دارند، شائوکسینگ، شهری در نزدیکی کلانشهر شانگهای است. در شمال در آنیانگ و شهر شنژن، شهری بزرگ در نزدیکی هنگ کنگ.

مقامات چینی قبلاً پروتکل های سختی را برای ورزشکاران المپیک اجرا کرده اند، از جمله قرنطینه 14 روزه در هنگام ورود و یک “حباب” بسیار محدود کننده اعمال شده بر حرکات و خانه های ورزشکاران در طول بازی ها.

اپیدمی‌های اخیر احتمالاً فراخوان‌های جدیدی را از سوی فعالان حقوق بشر برانگیخته است، که در حال حاضر از تحریم سخت بازی‌ها در پاسخ به اتهامات نسل‌کشی چین علیه اویغورها در غرب چین حمایت می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر، از صفحه منبع COVID-19 واشنگتن تایمز دیدن کنید.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesPragmatic slotlarıLevitrahipercasino bedava bonuskorsan taksiPapaz Büyüsüelf bar 5000