ماشین اصلاح پرکاربرد


توسط اوییدیو نیکولا به روز شده:26 ژوئن 201712 نظر
اصلاح برقی: راهنمای نهایی
از زمان ثبت اختراع اولین ماشین ریش تراش ​​برقی در سال 1928 توسط سرهنگ بازنشسته یعقوب شیک ، تراش برقی های امروزی مسیری طولانی را طی کرده اند.

ریش تراش های مدرن به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اینکه به حداقل می رسند مضرات تراشیدن مرطوب سنتی ، یک تجربه اصلاح راحت ، بی دردسر و روان را ارائه می دهند . قابلیت حمل و نقل ، کارکردن بدون سر و صدا و کارهایی با حداقل آماده سازی و نگهداری از مواردی است که به طور مداوم باعث می شود مردان بیشتری به اصلاح برقی بروند.

بر خلاف تراشیدن مرطوب سنتی ، در جایی که از ماشین ریش تراش ه در معرض استفاده برای برش موهای زیر سطح پوست استفاده می شود ، ماشین ریش تراش های برقی از برش هایی استفاده می کنند که در پشت صفحه محافظ سوراخ دار نوسان یا چرخش می کنند.

تقریباً همه ماشین ریش تراش های برقی مدرن دارای عملکرد بی سیم هستند و تعداد زیادی از آنها را می توان برای تراشیدن خشک و مرطوب استفاده کرد. همچنین معمول است که ماشین ریش تراش های پیشرفته تر با پایه تمیز کردن و شارژ کردن که از محلول شوینده یا الکل استفاده می شود برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن ماشین ریش تراش ​​پس از هر بار استفاده استفاده شود.

اگر دوست دارید در مورد تاریخچه تراشیدن برقی بیشتر بخوانید ، حتما مقاله من در مورد محبوب ترین مارک های ریش تراش برقی را بخوانید .

لطفاً توجه داشته باشید که این یک راهنمای جامع تراشیدن برقی 5000+ کلمات است ، بنابراین یک فنجان قهوه خوب یا سایر نوشیدنی های مورد علاقه خود مصرف کنید ، خود را راحت و راحت کنید.

ماشین اصلاح

مزایای ماشین ریش تراش برقی

 1. آسایش.
 2. راحتی.
 3. ماشین ریش تراش برقی می تواند بسیار نزدیک تراشیده شود.
  4- ریش تراش برقی مقرون به صرفه است.
  5- تراشندگان برقی منحنی یادگیری کمتری دارند.
  منفی از ماشین ریش تراش های برقی
 4. ماشین ریش تراش های برقی به اندازه ماشین ریش تراش تراشیده نمی شوند.
 5. ریش تراش برقی به معنای سرمایه گذاری اولیه بالایی است.
 6. زمان لازم است تا پوست شما با روش جدید اصلاح اصلاح شود.
  4- حیله بازاریابی.
  فویل در مقابل روتاری: یک موضوع شخصی است
  مرطوب در مقابل خشک: سم خود را انتخاب کنید
  نزدیکی و ماشین ریش تراش برقی: ضرب و شتم شانس
  بهبود اصلاح برقی: اهمیت یک روال قبل از تراشیدن
  برای تراشیدن خشک:
  برای تراشیدن مرطوب:
  انتخاب ماشین ریش تراش برقی مناسب
  ارزیابی نوع ریش
  پوست حساس ، لکه دار
  عادات تراشیدن
  اشتباهات رایج در اصلاح برقی و نحوه جلوگیری از آنها
  هزینه اصلاح برقی
  محافظت از سرمایه گذاری خود: نحوه مراقبت از ماشین ریش تراش خود
  نکات خرید ریش تراش برقی: نحوه صرفه جویی در هزینه
  حرف آخر
  مزایای ماشین ریش تراش برقی
  مانند همه چیزهای زندگی ، همه چیز عالی نیست و ماشین ریش تراش های برقی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اما بیایید ابتدا ببینیم که فواید اصلی تعویض به تراشیدن برقی چیست ؟
 7. آسایش.
  به نظر من این تنها ، قانع کننده ترین دلیل استفاده از ریش تراش برقی است. با جلوگیری از تماس واقعی پره ها با پوست ، خطر لک ها ، بریدگی ها ، سوزش و سوختگی ماشین ریش تراش به حداقل می رسد. به راحتی می توان فهمید که چرا مردان دارای پوستی حساس یا لکه دار ، بیشتر از استفاده از ماشین ریش تراش برقی بهره مند می شوند.
 8. راحتی.
  آنها سریع ، آسان و کاربردی هستند. تراشیدن مرطوب سنتی حاکی از آماده سازی کامل است: خیساندن قلم مو ، ساختن لاستیک ، شستن صورت با آب گرم ، لک زدن. سپس تراشیدن واقعی وجود دارد ، با تعداد زیادی سكته كوتاه ، مرتباً ماشین ریش تراش خود را شستشو می دهید ، ابتدا با دانه ، دوم بر روی آن و یک سوم اختیاری در برابر دانه عبور دهید. سپس شستشو و تمیز کردن برس ، کاسه ، ماشین ریش تراش و ماشین ریش تراش ه شما وجود دارد. همه این مراحل به زمان زیادی نیاز دارد.

با تراشیدن برقی ، شما به راحتی ماشین ریش تراش خود را برداشته ، آنرا تراشیده و آن را درون ایستگاه تمیز می کنید تا کاملاً شارژ و ضد عفونی شده برای اصلاح بعدی شما باشد. البته برخی از آماده سازی ها وجود دارد که من به شدت توصیه می کنم و بعداً آنها را با جزئیات توضیح می دهیم ، اما با این وجود مدت زمان لازم برای انجام آنها کاهش می یابد.

 1. ماشین ریش تراش برقی می تواند بسیار نزدیک تراشیده شود.
  با استفاده از ریش تراش مناسب برای ریش و چند تنظیم ساده ، می توانید ریش تراش بسیار نزدیک بگیرید. ماشین ریش تراش های برقی مدرن با توجه به نزدیکی ، پیشرفت چشمگیر داشته و در عین حال راحتی بسیار خوبی را ارائه می دهند.

4- ریش تراش برقی مقرون به صرفه است.
جدا از یک سرمایه گذاری اولیه بالا ، یک ماشین ریش تراش برقی اگر مراقبت های لازم انجام شود سالها دوام خواهد داشت و فقط هر 12 تا 18 ماه یکبار به قطعات جدید احتیاج دارد. در مقایسه با تراشیدن مرطوب سنتی ، به ویژه در مورد استفاده از کارتریج های چند ماشین ریش تراش ه ، اصلاح برقی مقرون به صرفه تر است.

5- تراشندگان برقی منحنی یادگیری کمتری دارند.
باز هم ، در مقایسه با یک لبه دوبل یا حتی ماشین ریش تراش کارتریج. تسلط بر چرم ، فشار ، گرفتن و زاویه عادت می کند. از طرف دیگر ، استفاده از ماشین ریش تراش برقی برای اولین بار معمولاً بسیار ساده تر است و برای بهبود تکنیک شما زمان کمتری طول می کشد. ریش تراش برقی از آنجا که پره ها در واقع لمس پوست نمی شوند ، بخشنده تر هستند.

اما همه چیز خوب و شیرین نیست. بنابراین ، من تمام تلاش خود را خواهم کرد تا همه جوانب منفی ماشین ریش تراش های برقی را به روشی بی طرفانه و عینی ارائه دهم.

اصلاح برقی: راهنمای نهایی

منفی از ماشین ریش تراش های برقی

 1. ماشین ریش تراش های برقی به اندازه ماشین ریش تراش تراشیده نمی شوند.
  بعضی از آنها واقعاً نزدیک هستند ، اما فویل سوراخ شده ای که مانع از تماس لبه های پوست نمی شود ، به عنوان یک مانع فیزیکی عمل می کند که باعث نزدیک شدن به تراشیدن آن می شود. راه حل های مختلفی مانند استفاده از دو ماشین ریش تراش ه پره ای که در آن اولین مویی که موهایشان بریده شده است پایین تر از سطح پوست بلند می شود فقط تا حدی کار می کنند.

در هنگام انتخاب ماشین ریش تراش برقی بر روی ماشین ریش تراش ه کلاسیک ، با معامله کردن مقداری از نزدیکی برای سود بیشتر و راحتی آن سازش می کنید. و این به نظر من اصلاً اتفاق بدی نیست.

 1. ریش تراش برقی به معنای سرمایه گذاری اولیه بالایی است.
  در حالی که تعداد کمی از ماشین ریش تراش برقی قادر و مقرون به صرفه در خارج وجود دارد ، برخی از پیشرفته تر آنها می توانند بیش از 300 دلار قیمت داشته باشند. قطعات تعویض و کارتریج های تمیز کردن اختیاری نیز می توانند هزینه های در حال اجرا را افزایش دهند.
 2. زمان لازم است تا پوست شما با روش جدید اصلاح اصلاح شود.
  چند هفته اول استفاده از ریش تراش برقی می تواند به دور از یک تجربه لذت بخش باشد. حتی اگر تکنیک شما در جای خود قرار داشته باشد ، هنوز هم ممکن است (و به احتمال زیاد) به همان اندازه که انتظار می رود صاف نباشد.

برخی از تحریک و ناراحتی در حین و بعد از تراشیدن برای کسی که به اصلاح الکتریکی تغییر می کند ، رایج است. و متأسفانه مواردی وجود دارد که مردان به دلیل چند تراشیدن ناخوشایند اول به راحتی از اصلاح برقی دست کشیده اند . و واقعاً شرم آور است ، زیرا اکثریت قریب به اتفاق بعد از گذشت چند هفته شاهد پیشرفت چشمگیر خواهند بود.

4- حیله بازاریابی.
همه فن آوری های صدایی جالب ، مانند نبض ها ، سنسورهای تراکم مو و تنظیمات سرعت مختلف – معمولاً فقط مارپیچ های بازاریابی با تأثیر کم و بدون هیچ گونه واقعی هستند. با استفاده و بررسی کمی از ماشین ریش تراش های مختلف از دسته بندی های مختلف قیمت ، می توانم صادقانه بگویم مواردی که بیشترین اهمیت را دارند و واقعاً از نظر عملکرد تراشیدن تفاوت ایجاد می کنند ، قدرت موتور و کیفیت ماشین ریش تراش ه ها و مونتاژ فویل است.

فویل در مقابل روتاری: یک موضوع شخصی است
نبرد بین ماشین ریش تراش های فویل و دوار از نظر عملکرد ، عملی و راحتی پیچیده است و تقریباً کاملاً به حکایات و تعصبات شخصی متکی است.

ماشین ریش تراش های فویل از ماشین ریش تراش ه های برگشت پذیر استفاده می کنند که در پشت یک فویل سوراخ دار که موها را جلب می کند نوسان می کند:

ماشین ریش تراش چرخشی از برش های مدور استفاده می کند که در پشت محافظ فلزی قرار می گیرند که دارای شکاف ها و سوراخ ها هستند:

من صادقانه اعتقاد دارم که انتخاب بین یک ریش تراش یا یک ریش تراش در نهایت به این نتیجه می رسد که شخص یا دیگری از نظر ذهنی بهتر چه احساسی دارد . تنها راه برای پیدا کردن درست کدام یک از شما بهتر این است که در واقع هر دو آنها را امتحان کنید.

من شخصاً تراشندگان فویل را ترجیح می دهم. من به طور مداوم با استفاده از آنها نتایج بهتری می گیرم ، به ویژه از نظر نزدیکی و احساس می کنم که آنها کنترل بیشتری در مقایسه با ماشین ریش تراش های چرخشی ارائه می دهند. اما این فقط تجربه شخصی من است و مردهای دیگری نیز وجود دارند که به دلیل اثربخشی اصلاح کننده های چرخشی قسم می خورند. به هر یک از خودش.

با بیان این مطلب ، در اینجا چند دستورالعمل گسترده برای کمک به شما در تصمیم گیری بین یک ریش تراش یا یک ریش تراش فویل وجود دارد. لطفا در نظر داشته باشید که اینها فقط ملاحظات کلی است که همیشه بهترین گزینه را ارائه نمی دهد.

اگر باید یک ریش تراش فویل را در نظر بگیرید

شما مرتباً ترجیح می دهید روزانه یا هر روز دیگر
شما نزدیکترین اصلاح را می خواهید
سطح سر و صدا مسئله ای نیست – ماشین ریش تراش های فویل در طول استفاده به طور قابل توجهی بلندتر هستند
شما به دقت بیشتری نیاز دارید – لبه مستقیم ماشین ریش تراش های فویل برای کارهای ظریف مناسب تر است ، مانند تراشیدن اطراف یک بز ، سبیل یا سوزش های جانبی.
شما پوست حساسی دارید
اگر ماشین ریش تراش چرخشی توصیه می شود

شما تمایل به اصلاح نامنظم دارید
موهای صورت شما در جهات مختلف رشد می کند
شما به ماشین ریش تراش با سطح سر و صدای کم احتیاج دارید
شما همچنین می توانید از آن برای ریش تراشیدن سر خود استفاده کنید – حرکات دایره ای و سر بزرگ تراشیدن آنها را مناسب تر می کند تا به عنوان ماشین ریش تراش های سر استفاده شوند
مرطوب در مقابل خشک: سم خود را انتخاب کنید
بهترین ریش تراش برقی برای پوست های حساسدر حالی که چندان جالب نیست به عنوان یک بحث در مورد تراشیدن برقی سنتی ، استفاده از کرم اصلاح با ماشین ریش تراش برقی هنوز ابروها را بالا می برد. و من کاملا می توانم درک کنم که چرا. از این گذشته ، خلاص شدن از شر همه هیاهو های مرتبط با کرم های اصلاح و کارهای آماده سازی یکی از دلایل اصلی تغییر کاربری در تراشیدن برقی است.

اما گاهی اوقات یک ریش تراش خشک کافی نیست. اگر تکنیک شما مورد استفاده قرار گرفته است ، شما از ماشین ریش تراش برقی مناسب برای کار استفاده می کنید و نتایج هنوز رضایت بخش نیست ، بنابراین ایده خوبی است که سعی کنید اصلاح مو را اصلاح کنید.

در تجربه من ، مردانی که دارای ریشهای حساس یا بسیار درشت هستند ، بیشترین بهره را از استفاده از کرم اصلاح با ماشین ریش تراش های برقی خود می برند.

در مورد آنها ، از ژل های کنسرو شده و فوم خودداری کنید. آنها زننده هستند. به جای آن ، به دنبال کرم اصلاح و بر اساس گلیسیرین با کیفیت و گلیسیرین باشید. آنها به کار بیشتری نیاز دارند ، زیرا باید خودتان را بسازید ، اما باور کنید که ارزش آن را دارد. هیچ مقایسه ای بین این دو وجود ندارد. محصولات بسیار خوبی برای انتخاب وجود دارد که عملکرد بسیار خوبی را برای قیمت ارائه می دهد.

در اینجا خلاصه ای از مزایای استفاده از کرم اصلاح کننده آورده شده است:

یک کرم تراشیدن با کیفیت مانند پیش تراشیدن عمل می کند و پوسته بیرونی سخت مویی به نام کوتیکول را نرم می کند و برش آن را راحت تر می کند
این چرم لایه ای از روغن کاری را برای تراشیدن ریش تراش روی پوست ارائه می دهد
گرما در هنگام تراشیدن کاهش می یابد زیرا کرم تراشیدن به عنوان روان کننده ماشین ریش تراش ه ها و فویل ها عمل می کند و اصطکاک را به حداقل می رساند
نزدیک بودن و راحتی تراشیدن تا حد قابل توجهی بهبود می یابد
همچنین در مورد شکایت از کرمهای اصلاح کننده ، نقاط ضعف وجود دارد. کارهای بیشتری برای تمیز کردن و تمیز کردن انجام می شود و هزینه های شما افزایش می یابد (اما نه خیلی زیاد – می توانید کرم ها و برس های عالی را با قیمت های بسیار مناسب پیدا کنید) اما مبادله برخی از راحتی های برش برقی برای راحتی بیشتر و نزدیکی ، به نظر من اتفاق خوبی است.

البته مواردی وجود دارد که تراشیدن مرطوب از نظر بهبود تجربه اصلاح شما کار چندانی نمی کند. اگر قبلاً با اصلاح خشک نتایج خوبی کسب کرده اید ، به هر وسیله ادامه دهید. بسیار جذاب است که می توان فقط اصلاح کرد و با آن کار کرد.

به طور خلاصه: اگر ماشین ریش تراش شما برای عملکرد مرطوب و خشک مناسب است ، آن را با یک کرم اصلاح اصلاح کنید. اگر پیشرفت ها به صورت حاشیه ای و یا غایب بودند ، استفاده از آن را به صورت خشک ادامه دهید.

منابع اضافی:

اصلاح برقی مرطوب: نکات ، ترفندها و چرا باید آن را امتحان کنید
نکات تراشیدن برقی خشک: بهترین اصلاح خود را تا کنون انجام دهید!
بهترین کرم اصلاح چیست؟ راهنمای نهایی
محصولات پیش تراشکاری برقی: آیا باید از یکی استفاده کنید؟
نزدیکی و ماشین ریش تراش برقی: ضرب و شتم شانس
در این بخش می خواهم به یکی از ترس های اصلی که بعضی از مردان را از ماشین ریش تراش های برقی دور نگه می دارد بپردازم و همین نزدیکی ریش تراش است . همانطور که قبلاً نیز گفتم ، یکی از منفی های ایجاد سد فیزیکی بین ماشین ریش تراش ​​ها و پوست ، این محدودیتی است که ماشین ریش تراش های برقی دارند ، به دلیل همین روش کارکرد آنها.

در اینجا استفاده من این است: با ماشین ریش تراش مناسب و چند تنظیم ساده ، ماشین ریش تراش برقی می تواند بسیار نزدیک ماشین ریش تراش ه شود و بیشتر آقایان از نتایج کاملاً راضی هستند.

در اینجا لیستی سریع از کارهایی برای بهبود نزدیکی هنگام استفاده از ماشین ریش تراش برقی آورده شده است:

یک روال ساده و مؤثر قبل از اصلاح را ایجاد کنید که برای شما بهتر باشد
از ریش تراش استفاده کنید که وظیفه شما باشد. برخی ساده تر از سایرین هستند
اطمینان حاصل کنید که باتری کاملاً شارژ شده است
از کرم اصلاح استفاده کنید
در صورتی که اصلاح مو گزینه ای نیست ، از لوسیون یا پودر قبل از اصلاح استفاده کنید
ماشین ریش تراش ه ها و فویل ها را روغن کاری کنید
ماشین ریش تراش ه های کسل کننده و فویل های فرسوده را جایگزین کنید
روی تکنیک خود کار کنید ، کاملاً صبور و صبور باشید
بهبود اصلاح برقی: اهمیت یک روال قبل از تراشیدن
من در بخش قبلی ذکر کردم که توسعه روال موثر قبل از تراشیدن یکی از مهمترین کارهایی است که می توانید برای اصلاح نزدیک انجام دهید. آسایش را نیز به آن اضافه خواهم کرد.

روال اصلاح برقی قبل از به دست آوردن اصول اولیه و به همان اندازه اصلاح واقعی آن مهم است.

شنیدن اصطلاح قبل از تراشیدن باعث می شود که شما در مورد اصلاح سنتی مرطوب فکر کنید ، جایی که کار مقدماتی بخشی جدایی ناپذیر بود. در حالی که لزوماً به معنای اعمال وقت گیر نیست ، اما برخی از کارهای آماده سازی برای تراشیدن برقی نیز بسیار مهم هستند.

بسته به ترجیح شما برای تراشیدن مرطوب یا خشک ، یک روال اصلاح برقی قبل باید بر این اساس ساخته شود.

برای تراشیدن خشک:
هر نوع رطوبت را از بین ببرید . اطمینان حاصل کنید که پوست و ماشین ریش تراش شما تا حد ممکن خشک است ، زیرا رطوبت می تواند بر کیفیت اصلاح شما تأثیر منفی بگذارد. از این رو ایده خوبی است که صبح ها قبل از شستن صورت و دوش گرفتن ، صبح ها خود را اصلاح کنید.
از لوسیون یا پودر قبل از تراشیدن برقی استفاده کنید . آنها برای جذب و از بین بردن رطوبت و روغن های پوستی ، ایجاد لایه ای از روغن کاری و ایجاد موهای ایستاده به گونه ای طراحی شده اند.
ماشین ریش تراش خود را شارژ و روغن کاری کنید. اکثریت قریب به اتفاق تراشندگان مدرن بدون سیم کار می کنند. وقتی باتری تقریباً آب ندارد ، اکثر ماشین ریش تراش ها نمی توانند قدرت اوج را حفظ کنند و تمایل به کشیدن موها دارند. نزدیکی رنج خواهد برد و شما را وسوسه می کنید تا فشار بیشتری وارد کنید و پاس های غیرضروری را برای جبران این امر انجام دهید ، در نتیجه باعث تحریک و ناراحتی می شوید. این یک جنبه بی اهمیت و غالباً فراموش شده است. همچنین حداقل هفته ای دو بار باید ماشین ریش تراش خود را روغن کاری کنید. دو قطره روغن دستگاه ریز روی پره ها و فویل کافی است. تمیز کردن ماشین ریش تراش ​​قسمتهای متحرک از هر نوع روغنکاری را نوار می کند و باعث سایش و گرم شدن زودرس هنگام استفاده می شود. گرما دشمن شما در هنگام تراشیدن برقی است. اگر با این حال ماشین ریش تراش شما دارای یک ایستگاه تمیز کردن است ، این مرحله لازم نیست زیرا ماشین ریش تراش پس از چرخه تمیز کردن به طور خودکار شارژ و روغن کاری می شود.
اگر مدت طولانی تراشیده اید ریش خود را از قبل اصلاح کنید . تمام ماشین ریش تراش های برقی با موهای خیلی طولانی مشکل دارند. بهتر است قبل از استفاده از ریش تراش برقی فقط از یک صاف کننده صورت استفاده کرده و آنها را به طول قابل کنترل تر کاهش دهید.
نوک پاداش (در مورد تراشیدن مرطوب نیز اعمال می شود): همیشه از سخت ترین قسمت های صورت خود شروع کنید . برای اکثریت آن گردن خواهد بود . این ایده خوبی است که ابتدا با آن مقابله کنید زیرا نیاز به کار ، توجه و گذشت بیشتر دارد. ماشین ریش تراش شما با استفاده از آن داغ می شود ، بنابراین شروع با حساس ترین قسمت ها حس می کند.
برای تراشیدن مرطوب:
از آب گرم زیادی استفاده کنید . هر آنچه را که درباره آمادگی برای تراشیدن مرطوب سنتی می دانید ، در اینجا نیز اعمال می شود. صورت خود را با تمیزی صورت و آب گرم بشویید. همچنین باید حداقل دو بار در هفته از پوست خود لایه برداری کنید زیرا دیگر از ماشین ریش تراش استفاده نمی کنید. یک حمام گرم از قبل نیز ایده خوبی است زیرا بخار شروع به نرم شدن موها می کند.
یک کرم تراشیدن نیز پیش تراشیدن است ، بنابراین به او فرصت دهید تا عمل کند . اجزای قلیایی از یک کرم با کیفیت أرمبتس تراش (هیدروکسید پتاسیم یا سدیم هیدروکسید) همراه با عمل آب گرم در لایه بیرونی سخت از مو (کوتیکول)، باعث آن را به جذب آب و تورم، و آن را آسان تر برای ماشین ریش تراش به قطع آن . بعد از استفاده از چرم ، بلافاصله اصلاح خود را شروع نکنید. در عوض ، آن را برای چند دقیقه بگذارید. به عنوان مثال ، در این مدت من معمولاً ریش تراش خود را روغن کاری می کنم و لیوان و قلم مو اصلاح خود را تمیز می کنم.
از چربی کم مصرف استفاده کنید . لایه ای به اندازه کافی ضخیم برای پوشاندن موها کفایت خواهد کرد. استفاده بیش از حد بر نزدیک بودن ریش تراش تأثیر می گذارد.
ماشین ریش تراش خود را تمیز ، شارژ کرده و روغن کاری کنید . این یکی دوباره توضیح کاملی است ، اما بسیار مهم است. اگر ماشین ریش تراش خود را به صورت دستی با آب تمیز کنید و روغن کاری صابون قبل از هر بار استفاده الزامی است.
انتخاب ماشین ریش تراش برقی مناسب
نکته مهم در ایجاد ریش تراش راحت و نزدیک داشتن ابزار مناسب و استفاده از آن به روش صحیح است. بعضی از ماشین ریش تراش های برقی برای شرایط خاص مناسب تر از سایرین هستند.

مواردی که حتما هنگام انتخاب ماشین ریش تراش برقی باید در نظر داشته باشید نوع ریش شما ، استعداد تحریک و عادت به ریش تراشیدن است . بیایید به هریک از آنها بپردازیم.

ارزیابی نوع ریش
جدا از جنبه هایی که باعث می شود شما بخواهید یک ریش تراش یا روبان فویل را انتخاب کنید (در بخش قبلی در مورد آن بحث شده است) ، نوع ریش شما نیز باید در نظر گرفته شود.

چوب های درشت ، محکم و ضخیم نیاز به ماشین ریش تراش قدرتمندتر و پیشرفته تر دارد ، در حالی که برای ریش های متوسط ​​و سبک یک ریش تراش اساسی تر باید به اندازه کافی خوب باشد. چند شاخص برای کمک به شما در تعیین نوع ریش وجود دارد.

موهای درشت صورت

بسیار متراکم ، تیره و ضخیم به نظر می رسد
بعد از گذشت تنها یک روز احساس لرزش می کنید
معمولاً خیلی سریع رشد می کند
به اصلاح روزانه احتیاج دارد
سری براون 9-9095ccاگر این صداها آشنا باشد ، به احتمال زیاد موهای ضخیم صورت دارید. یک ماشین ریش تراش برقی مناسب باید دارای قدرت زیادی ، ماشین ریش تراش ه های تیز و فویل های با کیفیت باشد. عملکرد مرطوب و خشک نیز به علاوه است. چند نمونه خوب Braun Series 7 799cc یا Panasonic ES-LV61-A Arc5 است . اگر بودجه مشکلی نداشته باشد ، احتمالاً توانمندترین ماشین ریش تراش ​​برقی که می توانید در این لحظه خریداری کنید Braun Series 9 9095cc است . برای جزئیات بیشتر و ریش تراشهای توصیه شده ، توصیه می کنم مقاله خود را با موضوع موهای درشت و ماشین ریش تراش برقی بخوانید .

موهای متوسط ​​صورت

غالباً لکه دار و متراکم تر به نظر می رسد
از لمس کردن به خصوص خشن نیست
با سرعت کمتری رشد می کند و لزوماً نیازی به اصلاح روزانه ندارد
مردانی که دارای موهای متوسط ​​هستند می توانند با ماشین ریش تراش های پیشرفته کمتر پیشرفت های بسیار خوبی کسب کنند. Panasonic Arc IV ، Braun Series 5 یا Philips Norelco 6100 چند گزینه بسیار خوب هستند.

موهای سبک

بسیار لکه دار به نظر می رسد
مو بسیار نازک است
معمولاً روزهای بیشتری طول می کشد تا رشد چشمگیری داشته باشد
بیشتر مردان با موهای سبک می توانند ریش تراش های مناسب زیادی را در رده قیمتی کمتر از 100 دلار پیدا کنند . Panasonic Arc 3 و Braun Series 3 از محبوب ترین آنها هستند. از نظر ارزش مطلق برای پول ، ضرب و شتم ماشین ریش تراش های چرخشی سطح ورودی Philips Norelco مانند 2100 یا 4100 دشوار است .

پوست حساس ، لکه دار
مورد خاص دیگر ، پوست حساس است. بسیاری از مردان که به تراشیدن برقی روی آورده اند از پوست حساس رنج می برند و به ریش تراش برقی مناسب نیاز دارند. متأسفانه من یکی از آنها هستم و دسته کوچک موسیقی را برای اصلاح بهترین نتایج به دست می آورم.

در اینجا لیستی سریع برای جستجو در ماشین ریش تراش برقی مناسب برای پوست های حساس آورده شده است:

ماشین ریش تراش ه های تیز که موها را تمیز و کارآمد می کنند
موتور سریع ، قدرتمند
در هنگام عمل سر تراشیدن داغ نمی شود
باید در برخورد موهای طولانی تر که در جهات مختلف رشد می کنند ، خوب باشد و تعداد پاس ها را به حداقل برساند
braun-series-7-799ccBraun Series 7 799cc (مرطوب و خشک) یا 790cc (فقط خشک) به دلیل داشتن پوست حساس و بدون ایجاد خطر در نزدیکی اصلاح بدنام نیستند. یکی دیگر از علاقه مندی های شخصی من Panasonic Arc Es-LA63-S IV است ، ماشین ریش تراش بسیار عالی و توانمند است که با قیمت بسیار مناسب بهترین عملکرد و راحتی را ارائه می دهد.

می توانید در مقاله عمیق من درباره بهترین ماشین ریش تراش ​​های مخصوص پوست حساس اطلاعات و توصیه های بیشتری را بخوانید .

عادات تراشیدن
مردان متفاوت هستند و نیازها و ترجیحات متفاوتی دارند. عادت های اصلاح در زمینه انتخاب ماشین ریش تراش برقی در واقع با فرکانس تراشیدن ارتباط دارد . بنابراین چگونه فرکانس بر نوع ماشین ریش تراش مورد نیاز شما تأثیر می گذارد؟

به طور کلی هرچه موها بلندتر باشد ، گرفتن ماشین ریش تراش ​​برای آن دشوارتر است . ماشین ریش تراش های سطح ورودی تمایل دارند موهای ولگرد را پشت سر بگذارند یا حتی روی موهای بلندتر بکشند. یک ماشین ریش تراش پیشرفته تر احتمالاً در برخورد با موهای بلند و تخت بیش از یک مدل اصلی بهتر است.

ماشین ریش تراش های چرخشی مانند Philips Norelco 8900 برای مردانی که به طور نامنظم تراشیده می شوند مناسب است. همچنین ماشین ریش تراش های فویل مانند Braun Series 9 یا Series 7 وجود دارند که در اصلاح ریش دو روزه بسیار مناسب هستند.

برای اصلاح روزانه همه چیز بهتر می شود. کوتاه بودن گرچه تمایل به ایستادن دارد و معمولاً این نوع از مشکلات را ایجاد نمی کند. حتی ماشین ریش تراش های برقی اساسی مانند Braun Series 3 یا Norelco 4100 باید کار را به راحتی انجام دهند. اگر بخاطر داشتن ماشین ریش تراش ​​قوی تر باشد ، تراشیدن واقعی بیشتر طول خواهد کشید ، اما با توجه به قیمت آن ، یک سازش منصفانه است.

منابع اضافی:

بهترین ریش تراش برقی برای مبتدیان چیست؟
بهترین ریش تراش برقی در سال 2016 چیست؟
بهترین ریش تراش برقی برای مردان سیاه چیست؟
اشتباهات رایج در اصلاح برقی و نحوه جلوگیری از آنها
اعمال فشار بیش از حد . ماشین ریش تراش باید تقریباً تمام کارها را برای شما انجام دهد ، بنابراین شما باید فقط از فشار کمی استفاده کنید و بگذارید بقیه را انجام دهند. اگر برای جبران نتایج ضعیف مجبورید فشار بیشتری فشار دهید ، احتمالاً زمان آن است که ماشین ریش تراش ه ها را عوض کنید یا ماشین ریش تراش بهتری بگیرید.
دوش گرفتن یا شستن صورت قبل از ریش تراشیدن خشک . به یاد داشته باشید که هنگام خشک شدن صورت و ماشین ریش تراش صورت ، تراشیدن خشک بهترین نتیجه را به شما می دهد.
عدم استفاده از لوسیون یا پودر قبل از اصلاح . این محصولات باعث نزدیکی و راحتی اصلاح شما می شوند. علاوه بر این ، آنها ارزان و به راحتی در دسترس هستند.
ماشین ریش تراش خود را مرتباً روغن کاری نکنید . گرما دشمن شما در هنگام تراشیدن الکتریکی است ، بنابراین به حداقل رساندن حرارت ناشی از اصطکاک ماشین ریش تراش ه ها و فویل بسیار مهم است. اگر شما با استفاده از یک ایستگاه تمیز کردن نیست، روان ماشین ریش تراش خود را با یک یا دو قطره از روغن ماشین خوب حداقل دو بار در هفته. این همچنین عمر آنها را طولانی تر می کند.
تغییر ماشین ریش تراش ه های کسل کننده و فویل های فرسوده نیست . این یکی کاملاً آشکار است. عدم تغییر در این قسمت ها هنگام کار ، تأثیر منفی بر عملکرد ماشین ریش تراش شما خواهد داشت. شما وسوسه می شوید فشار بیشتری را فشار دهید و پاس های غیرضروری انجام دهید ، در نتیجه و زمان های طولانی تر اصلاح و سوزش. همیشه ماشین ریش تراش ه ها را مطابق با کتابچه راهنمای کاربر یا حتی در صورت لزوم تغییر دهید.
استفاده از کرم اصلاح بیش از حد . اگر برای اصلاح نتایج خود از ریش تراش برقی خود با خامه یا ژل استفاده می کنید ، استفاده بیش از حد از آن اثر کاملاً برعکس خواهد داشت. فقط از یک لایه نازک برای پوشاندن قلاب خود استفاده کنید. من همچنین دریافتم که به نظر می رسد که پایداری آب بیشتری از چرم بهتر کار می کند. همچنین ، استفاده از مقدار زیادی چرم فقط آن را در پوست پاشیده و شما قادر نخواهید بود آنچه را انجام می دهید مشاهده کنید. یک لایه بسیار نازک قطعاً راه رفتن است.
موهای صورت خود را هنگامی که در مدت زمان طولانی تراشیده اید موهای خود را کوتاه نکنید . اگر ریش شما خیلی طولانی است ، مطمئناً از قبل از صاف کننده استفاده کنید.
پرش از درمان بعد از تراشیدن . مومیایی کننده پس از تراشیدن و آرامش بخش هنوز هم با تراشیدن برقی بسیار توصیه می شود. از آنهایی که حاوی الکل هستند جلوگیری کنید ، آنها فقط پوست شما را سفت و خشک می کنند.
تمیز کردن ماشین ریش تراش ​​بعد از هر بار استفاده . علاوه بر کارایی ضعیف و سریعتر پوشیدن ماشین ریش تراش ه ها و فویل ها ، ایجاد مو و پوست و خاک یک راه مطمئن برای عفونت است. همیشه ریش تراش خود را پس از هر بار استفاده طبق توصیه های سازنده تمیز کنید. بیشتر ریش تراش های برقی امروزی می توانند با خیالی آسوده و به راحتی با آب گرم تمیز شوند.
عدم استفاده از ماشین ریش تراش مخصوص کار . گاهی اوقات حتی دقیق ترین کار و تکنیک عالی نمی تواند نقص ماشین ریش تراش را برای کار مناسب جبران کند.
ماشین ریش تراش خود را شارژ نمی کند . همه ماشین ریش تراش های برقی قادر به حفظ عملکرد اوج موتور هنگام شارژ باتری در زیر آستانه مشخص نیستند. در تجربه من ، حتی آنهایی که بطور خاص برای انجام این کار به بازار عرضه شده اند (به عنوان مثال موتورهای خطی پاناسونیک) در عمل شکست خوردند. افت قدرت معمولاً با عملکرد ضعیف و ناراحتی همراه است. ماشین ریش تراش می تواند روی موها بوزد و پاس های بیشتری برای اصلاح تراش لازم است. برای خلاصه ، مطمئن شوید که ماشین ریش تراش قبل از تراشیدن به درستی شارژ شده است.
هزینه اصلاح برقی
جدای از جنبه هایی که در بخش های قبلی به آنها پرداخته ایم ، هنگام تصمیم گیری برای خرید یک ماشین ریش تراش برقی ، قیمت خرید و هزینه های در حال اجرا نیز باید در لیست چک شما باشد.

با گذشت زمان از بین همه طیف گزینه ها ، می توانم (یا بدبختی) این را داشته باشم که احساس هزینه های مربوط را نیز بدست آورم.

این گزینه ها شامل تراشیدن مرطوب سنتی (استفاده از ماشین ریش تراش های ایمنی و برس های تراشیدن) ، تراشیدن مرطوب با ماشین ریش تراش های کارتریج چند ماشین ریش تراش ه و کنسرو فوم و در آخر ، تراشیدن برقی است.

تلاش برای درج کلیه جنبه های هزینه های جاری و ارائه آنها به شیوه ای مناسب و عینی بسیار دشوار است. و این عمدتا به این دلیل است که عادات و نیازهای اصلاح من بسیار متفاوت از شخص دیگری است.

بنابراین ، آنچه در ادامه می آید ، آنچه را که من به عنوان متوسط ​​هزینه در نظر می گیرم ، منعکس می کند.

در مقایسه هزینه های تراشیدن برقی ، سنتی و بازار انبوه ، مجبور شدم تجزیه و تحلیل کاملی انجام دهم. شما می توانید آن را به طور کامل از اینجا بررسی کنید . برای این راهنما ، من فقط مهمترین نتیجه گیری از آن تحلیل را خلاصه می کنم. آنچه شما باید بدانید در اینجا آمده است:

برای اکثر آقایان ، تراشیدن برقی از همه روش ها اقتصادی ترین خواهد بود . علیرغم سرمایه گذاری اولیه بالاتر ، یک ماشین ریش تراش برقی با کیفیت معمولاً حاکی از هزینه های کم مصرف است . و به طور کلی اینجا مهم است. اکثر آقایان خشک می کنند ، یعنی با کرم های اصلاح ، برس و غیره هزینه کمتری دارند. همچنین ، بسیاری از ما از ایستگاه تمیز کردن استفاده نمی کنیم ، که این امر دوباره به قیمت پایین خرید و صرفه جویی قابل توجهی در آینده منجر می شود (بدون نیاز به کارتریج تمیز کردن). از طرف دیگر این طیف ، ماشین ریش تراش های رده بالا مانند دیوانه گران گرانقیمت Panasonic ES-LV9N که به قطعات گران قیمت و یا محلول تمیز کردن نیاز دارند ، به سرعت هزینه های در حال اجرا را بالا می برند. بسیاری از ما به ریش تراش برقی با قیمت مناسب ، بلکه تواناتر نیز خواهیم رفت.
با تراشیدن برقی ، هزینه های بیشتر برای قطعات جایگزین و تمیز کردن کارتریج کاهش می یابد. با توجه به مراقبت مناسب ، یک ریش تراش برقی خوب برای سالها کار خواهد کرد. در این مدت باید مرتباً ماشین ریش تراش ه ها و فویل ها را تعویض کنید. هزینه این قسمت ها معمولاً بین 20 تا 50 دلار متغیر است ، در حالی که فرکانس آن بستگی به نوع ماشین ریش تراش شما ، درشت بودن موهای صورت شما و اینکه چند بار شما را تراشیده اید بستگی دارد. به عنوان مثال ، براون توصیه می کند که هر 18 ماه یکبار فویل و ماشین ریش تراش ه ها (کاست) را عوض کنید ، در حالی که تراشندگان رینگینگتون به قطعات جدید هر 6 ماه یکبار نیاز دارند. بسته به فاکتورهای بالا ، ممکن است شما مجبور به تغییر اوقات بیشتر شوید. یا کمتر مکرر. سایر موارد – کرم های اصلاح ، محصولات قبل از تراشیدن ، مومیایی کردن بعد از اصلاح – اختیاری هستند و به طور کلی هزینه های سالانه را زیاد نمی کنند.
هزینه های تراشیدن بازار انبوه بالاترین است . این در واقع جای تعجب ندارد زیرا کارتریج های چند ماشین ریش تراش ه بسیار گران هستند و فقط برای چند تراش ماندگار می شوند. با این گفته ، اصلاح موی مرطوب همچنین می تواند گزینه اقتصادی بسیار زیادی باشد تا زمانی که شما فقط از نظر کرم ، صابون ، برس ، ماشین ریش تراش ، ماشین ریش تراش ، لیوان و غیره به آنچه نیاز دارید چسبیده باشید. اما بیشتر علاقه مندان به اصلاح مو خیس نخواهند بود و معمولاً هزینه آن در مقایسه با تراشیدن برقی بیشتر است.
نتیجه گیری : بله ، تراشیدن برقی می تواند بسیار اقتصادی و برای اکثر آقایان واقعاً باشد.

محافظت از سرمایه گذاری خود: نحوه مراقبت از ماشین ریش تراش خود
همانطور که در بخش قبلی گفتم ، بسته به نیاز شما به یک محصول کم و بیش پیشرفته ، سرمایه گذاری اولیه در واقع خرید یک ریش تراش برقی می تواند بسیار زیاد باشد. و از آنجا که ریش تراش های خط بالاتر از 400 دلار می توانند هزینه کنند ، احتمالاً می خواهید تا زمانی که ممکن باشد آن را داشته باشید.

نگه داشتن ماشین ریش تراش برقی برای اطمینان از عملکرد مطلوب در واقع بسیار ساده است تا زمانی که چند مرحله آسان را دنبال می کنید. در اینجا توصیه های من است:

ماشین ریش تراش را بعد از هر بار استفاده کاملاً تمیز کنید . همچنین ، بگذارید قبل از ریش تراشیدن سر تراشیدن ، هوا کاملاً خشک شود (به شرط عدم استفاده از ایستگاه تمیز کردن).
فویل و ماشین ریش تراش ه ها را مرتبا روغن کاری کنید . در بیشتر مواقع اگر ریش تراش را با آب و صابون تمیز کنید.
فویل های فرسوده و ماشین ریش تراش ه های کسل کننده را جایگزین کنید .
فویل ها بسیار حساس هستند و به راحتی در اثر شوک مکانیکی آسیب می بینند ، بنابراین همیشه آنها را با احتیاط انجام دهید. حتی استفاده از برس تمیز کننده عرضه شده به طور مستقیم روی فویل می تواند آسیب جدی ایجاد کند.
باتری را با بارگیری کامل آن یکبار در ماه تمدید کنید .
از ریش تراش برقی خود برای وسایل خارج از محدوده آن استفاده نکنید . به عنوان نمونه ، هیچ وقت نباید از ریش تراش خشک فقط در حمام و یا با کرم اصلاح استفاده کرد.
و این تقریباً همین است؛ هیچ چیز جادویی یا فانتزی ، فقط تنظیمات اساسی و عقل سلیم که تأثیر زیادی در زندگی ماشین ریش تراش شما نخواهد داشت.

نکات خرید ریش تراش برقی: نحوه صرفه جویی در هزینه
تاکنون اهمیت گرفتن ریش تراش مناسب و چگونگی محدود کردن گزینه های شما را پوشش داده ام. بعد ، بیایید ببینیم چگونه می توانید مقداری پول پس انداز کنید.

مشکل دو برابر است: قیمت خرید و هزینه های جاری .

ما دیده ایم که یک ماشین ریش تراش برقی با وجود سرمایه گذاری اولیه بالا می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد. اگر بتوانیم این سرمایه گذاری را کاهش دهیم ، این حتی بهتر است.

با توجه به اینکه شما تحقیق خود را انجام داده اید و بر روی ماشین ریش تراش مخصوصی قرار داده ایم که بهترین انتخاب شما را داشته باشد ، قدم بعدی جستجو برای ماشین ریش تراش های مشابه از همان برند است.

در بسیاری از مواقع ، تولید کننده خط تراش دارد که از نظر عملکرد تقریباً یکسان هستند ، اما تا آنجا که قیمت پیش می رود ، بسیار متفاوت خواهند بود.

هدف در اینجا پیدا کردن یک ریش تراش برقی است که مقرون به صرفه تر باشد ، اما همان کاری را که شما تصمیم گرفتید انجام دهد.

به عنوان مثال ، یک ماشین ریش تراش که با یک نسخه به روز شده جایگزین می شود ، می تواند با قیمت بسیار کمتری پیدا شود. اگر مورد جدید در مقایسه با نمونه ای که جایگزین می کند ، زیاد به جدول نمی آید ، انتخاب در اینجا کاملاً واضح است.

به عنوان نمونه ، بیایید سری Braun Series 3. را بگیریم. خط تازه صرفاً یک به روزرسانی بصری است ، بنابراین اگر بتوانید آنها را با قیمت مناسب تری پیدا کنید ، ماشین ریش تراش های نسل قدیمی هنوز گزینه کاملی هستند.

به خاطر داشته باشید که با گذشت زمان ، ماشین ریش تراش ه های جایگزین و فویل های تراشیده شده قطع می شوند. خوشبختانه ، سری 3 جدید در مثال ما از همان ریش تراشیدن به عنوان قدیمی استفاده می کند ، بنابراین در این مورد خاص شما کاملاً خوب خواهید بود.

در اینجا دو روش برای پیدا کردن ماشین ریش تراش ​​مشابه وجود دارد:

به دنبال تراشیدن با همان MSRP در وب سایت سازنده باشید. معمولاً قیمت خرده فروشی پیشنهادی یک شاخص کاملاً واضح از ویژگی ها و عملکرد یک ماشین ریش تراش است.
به دنبال ماشین ریش تراش هایی با همان قطعات جایگزین باشید . دو ماشین ریش تراش که از همان ریش تراشیدن استفاده می کنند احتمالاً همان کار را انجام می دهند. فقط یکی را که می توانید ارزان تر پیدا کنید خریداری کنید. به عنوان نمونه ، ما سری 3 فوق را از خط Braun یا Panasonic’s Arc 3 مشاهده کردیم که بین سال های 2011 تا 2015 تعداد کمی مدل جدید را مشاهده کرده است ، اما عملکرد تقریباً یکسان باقی مانده است.
با توجه به هزینه های در حال اجرا ، همیشه ایده خوبی است که قبل از گرفتن شیرجه و خرید ماشین ریش تراش مخصوص ، قیمت قطعات تعویض را بررسی کنید. در دسترس بودن و اینکه چند بار قطعات مورد نیاز برای تعویض نیز باید در نظر گرفته شود.

برای مرور دقیق تر با نمونه های واقعی ، مقاله من در مورد خرید تراش های برقی را به روش هوشمند بررسی کنید .

حرف آخر
اگر تا به حال موفق به خواندن این مقاله شده اید ، لطفاً به من اجازه دهید از شما سپاسگزارم که وقت خود را برای گذراندن این راهنمای اصلاح الکتریکی نسبتاً طولانی سپری کردم.

اگر بخواهم همه چیز را فقط با یک توصیه توصیف کنم ، این اتفاقاتی در این زمینه خواهد بود: اعتیاد به مواد مخدره را نادیده بگیرید ، آنچه را برای شما مناسب است انتخاب کنید و اصول را به درستی بدست آورید . به نظر من فروتن ، این جنبه های اصلی برای بهبود قابل توجهی در اصلاح تراشیدن شما با یک ماشین ریش تراش برقی است.

اگر این مقاله را مفید دیدید ، لطفاً آن را به اشتراک بگذارید ، در خبرنامه مشترک شوید و نظرات خود را در نظرات زیر به من اطلاع دهید.

ارسال شده در راهنماها