لوسیون بدن خوب برای خرید عید


توسط کورماک رینولدز
آیا شکستگی پوست شما بیش از حد به دلیل چرب بودن بیش از حد ممکن است؟ یا خیلی خشک است و باعث ایجاد بثورات و ترک های مکرر می شود؟ آیا از لوسیون صحیح بدن و کرم مرطوب کننده مناسب برای صورت خود استفاده می کنید؟ اگر با یک یا همه این مشکلات روبرو هستید ، نگران نباشید – ما به شما یاد می دهیم که چگونه آنها را برطرف کنید.

استفاده از لوسیون بدن و همچنین کرم پوست احتمالاً یکی از بهترین روشهای سالم نگه داشتن آن است. به خصوص که چنین محصولاتی به تغذیه ، مرطوب کردن ، احیا و آبرسانی پوست شما کمک می کند. البته ، هر نوع محصول متناسب با چند نوع پوست خاص – انتخاب کرم مناسب بدن یا لوسیون لازم است ، به خصوص با توجه به نوع پوست ، رنگ و بافت آن.

با انتخاب کرم بدن یا لوسیون برای پوست خود ، نکات زیر را در نظر بگیرید.

  1. نوع پوست خود را بفهمید – می تواند روغنی ، خشک یا طبیعی باشد. یک روش ساده برای گفتن وجود دارد: 3 یا 4 ساعت بعد از دوش گرفتن از بافت روی پوست خود استفاده کنید. اگر روغن روی آن وجود داشته باشد ، پوست شما روغنی است. اگر به نظر می رسد کسل کننده و کمی ترک خورده است ، پوست شما خشک است. اگر مطمئن نیستید ، ممکن است بخواهید از متخصص پوست یا متخصص پوست کمک بگیرید.

2- از کرم ها و مرطوب کننده های حاوی رنگ ها خودداری کنید ، زیرا مواد شیمیایی مضر دارند که ممکن است به پوست شما آسیب برساند. مواد لازم در چنین کرم ها می توانند باعث بروز واکنش های بد و حساسیت در برخی افراد شوند. اگر می توانید قبل از استفاده ، تست پچ را انجام دهید.

لوسیون بدن خوب

  1. محصولات گیاهی معمولاً انتخاب خوبی هستند ، زیرا به ندرت عوارض جانبی دارند. آنها کمی بیشتر طول می کشد تا نتایج را نشان دهند ، اما تضمین می شود که در نهایت متوجه مزایا خواهید شد.

4- اگر با سلولیت یا علائم کشش مشکلی دارید ، به سراغ محصولی بروید که دارای کره Shea یا کاکائو به عنوان ماده اصلی آن باشد.

5- اگر پوست شما در معرض آفتاب است ، محصولاتی را انتخاب کنید که حاوی آلوئه ورا باشد.

  1. کرم ها و لوسیون های بدن یکسان نیستند. کرم های بدن سرشار از ترکیباتی هستند که پوست را آبرسانی می کنند ، در حالی که لوسیون ها برای پوست های خشک بخصوص در زمستان بهتر هستند. به این محصولات زیبا نگاه کنید .
  2. رایحه ای مانند صندل ، گل رز و غیره باعث سوزاندن پوست می شود و باعث خوشبو شدن پوست می شود.

8- از کرم های شبانه که پوست شما را آبرسان می کند استفاده کنید و هنگام خواب نرم افزار آن را تهیه کنید.

9- حتماً قبل از خرید مواد اولیه موجود در یک خامه را مطالعه کنید.

  1. قبل از سرمایه گذاری در یک محصول جدید ، یک بسته کوچک یا تبلیغاتی را امتحان کنید تا تأیید کنید که مناسب پوست شما است.
  2. راهنمای انتخاب کرم ها و لوسیون های بدن

11- در تأییدیه ها و تبلیغات مشهور قرار نگیرید – آنها برای خرید یک محصول برای شما چیزی می گویند ، و اغلب اطلاعات را دروغ می گویند و یا آنها را نادرست برای اهداف بازاریابی معرفی می کنید.

  1. از محصولات با کیفیت پایین و یا مارک های ناشناخته خودداری کنید – آنها به احتمال زیاد مواد شیمیایی مضر مانند پارابن دارند که ممکن است به پوست شما آسیب برساند. در حالی که نیازی به انتخاب لوکس ندارید ، اطمینان حاصل کنید که آنها کیفیت بالایی دارند.
  2. از نظر خرید کرم ضد آفتاب ، حتماً یکی را با SPF توصیه شده برای نوع و رنگ پوست خود انتخاب کنید.