عینک آفتابی قهوه ای بهتره یا مشکی برای نوزاد


26 نوامبر 2019
قدمت آن به سال 1975، الکی همواره به عنوان یک نام تجاری است که هل محدودیت درک شناخته شده است. ده ها سال نوآوری و بیش از 800 اختراع ثبت اختراع بعداً و اوکلی به ارائه پیشرفته ترین عینک آفتابی از نظر فناوری در کره زمین ادامه می دهد مواد اختصاصی مانند O Matter ، Unobtainium و PRIZM جالب به نظر می رسند اما آیا می دانید منظور از این همه چیست؟ ما در اینجا هستیم تا توضیح دهیم که چگونه این مواد و فناوری کار می کنند و چگونه اوکلی را از رقابت جدا می کنند.

اوکلی PRIZM: تقریباً یک مزیت ناعادلانه است
اوکلی با معرفی فناوری لنزهای PRIZM دنیای نوری را لرزانددر سال 2014. ایده داشتن لنز دقیق تنظیم شده برای مطابقت با محیطی که شما در آن زمان وجود داشت ناشناخته بود و بسیاری از مارک ها هنوز تلاش می کنند تا تلاش کنند. این یک شبه ایجاد نشده است. بیش از پانزده سال تحقیق و توسعه وارد PRIZM شد. ابتدا مهندسان اوکلی طیف نور مرئی را در محیط های مختلف اندازه گیری می کنند. از آنجا آنها چشم انسان را مورد مطالعه قرار دادند تا ببینند كه چگونه به این رنگها پاسخ می دهد و چگونه بر آنچه می بینیم تأثیر می گذارد. سپس یک رنگ خاص برای مطابقت با هر محیط ایجاد شد. رنگ مورد استفاده در لنزهای PRIZM طیف نور را دستکاری می کند و کنتراست را تقویت می کند تا همه چیز در محیط شما روشن تر و راحت تر دیده شود. سه دسته مجزا از PRIZM وجود دارد که شامل ورزش ، روزمره و برف است که در آنها به عمق بیشتری می خواهیم.

PRIZM SPORT
مهم نیست که در خیابان یا استادیوم رقابت کنید ، لنزهای PRIZM Sport عملکرد ورزشی شما را افزایش می دهد. از ماهیگیری تا بیس بال ، افزایش در تقابل به شما امکان می دهد همه جزئیات را ببینید و زمان واکنش خود را بهبود ببخشید. پوشیدن لنزهای PRIZM تقریباً یک مزیت ناعادلانه است.

عینک آفتابی قهوه ای بهتره یا مشکی
چرا در زندگی روزمره خود از فناوری لنزهای PRIZM نیز لذت نمی برید؟ مجموعه PRIZM Everyday همه چیز را پر جنب و جوش و زنده می کند تا تجربه ای دلپذیرتر و هیجان انگیز تر از شما در مسافرت روزانه خود داشته باشید یا با دوستان خود ملاقات کنید.

OAKLEY HDPOLARIZED TECHNOLOGY
تابش خیره کننده می تواند روز شما را خراب کند. این امر باعث سردرد می شود و دیدن هر چیزی در زیر سطح آب غیرممکن است. لنزهای قطبی شده Oakley برای حفاظت بهینه از تابش خیره کننده هستند. HDPolarized فن آوری لنز قطبی شده اوکلی است که 99٪ از تابش های انعکاس دهنده را مسدود می کند! آنها در مبارزه با تابش خیره کننده بسیار موفق هستند زیرا هر مجموعه از لنزها در همان زمان ساخته شده اند تا محور قطبش در هر دو محور باشد. سایر مارک ها در زمان های مختلف لنزهای خود را تولید می کنند که محور قطبش را دور می کند و باعث می شود تا درخشش بیشتری از لنز عبور کند. این می تواند به دلیل سردرد تقسیم کننده منجر به خستگی چشم و روزی خراب شود.

Oakley HD Polarized
آیا عینک آفتابی اوکلی می تواند نسخه ای باشد؟
آره! در اینجا در SportRx مفتخریم که به شما کمک می کنیم در حین انجام فعالیتهایی که از آن لذت می برید ، بهتر ببینید. بیشتر همه عینک آفتابی اوکلی با لنزهای دارای نسخه های سفارشی موجود است. درست است! لنزهای معتبر اوکلی PRIZM در نسخه . اگر سوار دوچرخه کوهستانی می شوید و در هنگام سوار کردن از لباس یا وسایل خاصی استفاده می کنید ، آیا معنی ندارد که یک عینک آفتابی مخصوص هم داشته باشید؟ عینک آفتابی اوکلی با لنزهای PRIZM Trail به شما کمک می کند تا ریشه ها ، سنگ ها و غرق ها را زودتر از موعد مشخص کنید تا بتوانید تجربه ای امن تر و لذت بخش تر داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی سفارش یک جفت امروز ، با یکی از اپتیک های معتبر ما تماس بگیرید!

مواد لنز اوکلی
اوکلی پلوتونیت
پلوتونیت ماده عدسی اختصاصی اوکلی است. این پلی کربنات با درجه بالا است که تعادل کاملی بین وضوح نوری ، مقاومت در برابر ضربه و کاهش وزن ایجاد می کند. شاید مهمترین ویژگی پلوتونیت مقاومت در برابر ضربه باشد ، اما همچنین باعث جلوگیری از 100٪ اشعه UVA ، UVB و UVC و نور آبی و آبی تا 400 نانومتر می شود.

مواد قاب اوکلی
ای ماده
اکثریت قریب به اتفاق عینک آفتابی اوکلی از O Matter ساخته شده است. مواد قاب اختصاصی اوکلی برای اولین بار برای عینک آفتابی ورزشی تهیه شده است اما در قاب های سبک زندگی به همان اندازه مفید است. O Mat به اندازه کافی قابل اطمینان است که بتواند ضربه خوبی را بپیماید اما با دوام کافی برای ایستادن در آزمون زمان. این ترکیب کاملی از انعطاف پذیری و وزن است بدون اینکه قدرت قربانی کند. داشتن یک عینک آفتابی سبک و بادوام باعث افزایش راحتی و ماندگاری کلی عینک آفتابی شما می شود.

راهنمای خرید عینک آفتابی اوکلی

OAKLEY UNOBTAINIUM چیست؟
Unobtainium اولین چیزی است که اوکلی را به عنوان یک مارک عملکرد ورزشی روی نقشه قرار داده است. این فناوری اختصاصی گریپ در تمام عینک آفتابی ورزشی اوکلی تعبیه شده است. همانطور که عینک آفتابی راب می گوید ، “هرچه بیشتر عرق می کنید ، برچسب و چسبنده تر می شود”. Unobtainium عینک آفتابی را به صورت ایمن روی صورت خود نگه می دارد ، بنابراین لازم نیست نگران تنظیم مجدد عینک آفتابی خود هنگام حرکت باشید.

عینک آفتابی اوکلی متناسب است
اگر می خواهید انتخاب خود را محدود کنید و یک جفت عینک آفتابی پیدا کنید که مناسب شما باشد ، ما یک راهنمای کامل اندازه اندازه عینک آفتابی اوکلی داریم . و اگر یک گنبد بزرگ دارید ، ما شما را با بررسی بهترین Oakleys for Big Heads پوشانده ایم .

سیستم سه نقطه ای مناسب
همه عینکهای آفتابی با هم برابر نیستند. برای شما خوشبختانه ، مهندسان اوکلی اهمیت راحتی را درک می کنند ، به خصوص وقتی که ساعات طولانی سایه های خود را می پوشید. هر عینک آفتابی Oakley به گونه ای طراحی شده است که شامل سیستم سه نقطه ای مناسب اوکلی است. این بدان معناست که فریم ها به طور مساوی وزن را بین معابد و بینی شما توزیع می کنند. این امر باعث افزایش فشار و ناراحتی فشار زیاد می شود.

عینک آفتابی اوکلی اسپرت
OAKLEY FLAK 2.0 XL- بررسی فیلم
فیلد پریزم 2.0XL پولاک
OAKLEY FLAK 2.0 XL در جلا مشکی با PRIZM FIELD
فروشگاه OAKLEY FLAK 2.0 XL را خریداری کنید
خط هدف OAKLEY- بررسی فیلم
خط هدف Oakley با Dark Golf
خط هدف OAKLEY در مات سیاه با PRIZM DARK GOLF
فروشگاه هدف OAKLEY
اوکلی MAINLINK- بررسی فیلم
Oakley Mainlink XL
OAKLEY MAINLINK XL در مات سیاه با لنزهای پولاریزه شده PRIZM سیاه
OAKLEY MAINLINK XL را خریداری کنید
عینک آفتابی سبک زندگی اوکلی
اوکلی هولبروک- بررسی فیلم
یاقوت کبود پرنس هولبروک
اوکلی هولبروک در مات سیاه با PRIZM SAPPHIRE POLARIZED
OAKLEY HOLBROOK را بخرید
اوکلی FROGSKINS- بررسی فیلم
اوکلی Frogskins با PRIZM رز طلایی
OAKLEY FROGSKINS در TORTOISE MATTE BROWN با PRIZM ROSE GOLD
OAKLEY FROGSKINS را خریداری کنید
عینک آفتابی اوکلی در نسخه SPORTRX!
آیا به عینک آفتابی اوکلی نیاز دارید ؟ انجام شده. وقتی با ما خرید می کنید ، به عنوان شخصی که این جفت کامل را شخصی سازی می کنید ، راهنماهای ویدیویی و راهنماهای ابزار را در طول مراحل ساخت پیدا خواهید کرد. پاسخ به تمام سوالات شما در نوک انگشتان شماست و اگر می خواهید با یک متخصص گپ بزنید ، با ما تماس بگیرید . ما شما را با یکی از بیننده های داخلی دوستانه ما که می تواند به شما در ساخت عینک آفتابی نسخه اوکلی کمک کند ، در تماس خواهیم قرار داد .

خرید آنلاین خطرناک خندق با استفاده از ضمانت بهتر را ببینید . عینک آفتابی اوکلی را به مدت 45 روز امتحان کنید . اگر راضی نیستید ، آنها را برگردانید. بازپرداخت کامل ، مبادله یا اعتبار را به سمت یک جفت بهتر دریافت کنید. و ارسال حمل و نقل؟ سرپوشیده. عینک آفتابی تجویز اوکلی را در SportRx امروز دریافت کنید!

عینک آفتابی و عینک اوکلی را خریداری کنید