صنعت پر رونق: پرش بی صبرانه شاهدانه جردن رید

[ad_1]

چهار سال پیش، جردن رید در مورد یک فرصت تجاری از یکی از دوستانش شنید و می‌دانست که می‌خواهد سرمایه‌گذاری کند. بازار این بخش در حال رونق است و انتهای آن زمان واشنگتن مدتی است که مجذوب این صنعت شده است. و او ابزار لازم برای مشارکت را داشت: او به تازگی قراردادی پنج ساله به مبلغ 50 میلیون دلار با تضمین 22 میلیون دلار امضا کرده بود.

بنابراین رید یکی از اولین سرمایه گذاری های بلندمدت خود را انجام داد. به سراغ حشیش رفت.

رید که اوایل امسال از NFL بازنشسته شد، دیگر در NFL بازی نمی کند. در عوض، این مرد 31 ساله در میان بسیاری از ورزشکاران سابق است که وارد تجارت چند میلیارد دلاری ماری جوانا شده است.

در حالی که تیم سابق او با جراحات، رقبای کووید-19 و NFC دست و پنجه نرم می‌کند تا فرصتی برای ورود مخفیانه به فصل بعد داشته باشد، تمرکز رید روی سهامی است که در مزرعه، داروخانه و پردازنده کلرادو دارد.

حشیش، به عنوان یک صنعت قانونی، هنوز در مراحل ابتدایی خود در ایالات متحده است. تنها 18 ایالت ماری جوانا را برای سرگرمی (از جمله کلرادو) قانونی کرده اند – همه در نه سال گذشته. سی و شش ایالت ماری جوانای پزشکی را قانونی کرده اند. این ماده در سطح فدرال غیرقانونی است و به عنوان یک ماده مخدر کلاس 1 طبقه بندی می شود که آن را در همان دسته هروئین و ال اس دی قرار می دهد.

اما پولی برای ساختن وجود دارد. طبق اعلام BDSA، یک شرکت تحقیقاتی فروش شاهدانه، فروش قانونی حشیش به رکورد 17.5 میلیارد دلار در سال 2020 رسید. این 46 درصد بیشتر از سال قبل است.

رید مصمم است که طاقچه خود را حفر کند. در حال حاضر، Pro Bowler سابق فقط یک سرمایه گذار است، نه یک اپراتور، به این معنی که محصول خود را رشد نمی دهد یا نمی فروشد. اما رید گفت که او “قطعا” به دنبال این است که روزی اپراتور شود.

رید می‌گوید از زمان معاشرت، بیشتر در صنعت ماری‌جوانا درگیر شده است – خود را با مربیان و رهبران تجاری احاطه کرده است تا به او در انتقال از فوتبال کمک کنند.

رید به واشنگتن تایمز گفت: صادقانه بگویم، من چیزهای زیادی یاد گرفتم. من با آن مانند فوتبال رفتار می کنم، تا آنجا که واقعاً در آن غوطه ور هستم و هر روز تا حد امکان اطلاعات بیشتری کسب می کنم. … این واقعا تلاشی بود برای یادگیری نحوه انجام تجارت. دوره زمانی. “

بار بالا (و کم).

فوتبال بر بازیکنان تأثیر می گذارد و تعداد کمی از آنها این واقعیت را درک می کنند، مانند رید که اغلب آسیب دیده است. علیرغم استعدادهای بی‌اندازه و استعدادهای بدنی این مرد 6 فوتی، 240 پوند و 240 پوند – تیتر “جردن رید در برابر قوانین فیزیک” نزدیک به اوج خود است – حرفه این مرد 31 ساله به دلیل وسواس‌های فکری از مسیر خارج شده است. -اختلال اجباری و مغزی … ضربه مغزی.

رید به عنوان یک بازیکن کالج و حرفه ای 10 شوک مستند متحمل شده است – از جمله هفت مورد در هفت سال در NFL. پزشکان پس از اعتراف به اینکه هنوز اثرات ضربات وارده به سر را احساس می کند، بازنشستگی را توصیه کردند.

بنابراین، جای تعجب نیست که رید به طور فعال ماری جوانا می کشید تا با دردهای شغلی خود مقابله کند. او گفت که باید «راه‌هایی» برای دور زدن قوانین NFL – که این ماده را ممنوع می‌کند – بیابد، زیرا معتقد است این دارو جایگزین امن‌تری نسبت به مواد افیونی و سایر مسکن‌ها است.

رید که از سال 2013 تا 2019 برای واشنگتن بازی می کرد، گفت: “حشیش هرگز چیزی نبوده است که من باید هر روز انجام دهم.” من کنترل کاملی بر مصرف حشیش داشتم. برای من آسان بود که بگویم: «در حال حاضر از آن استفاده نمی کنم. زمانی که واقعا به آن نیاز داشته باشم از آن استفاده خواهم کرد. در واقع برای من خوب بود.”

رید مصرف حشیش را در توانبخشی خود گنجاند. رید در سال 2018، زمانی که استخوان سزاموئید را از روی هر یک از انگشتان شست پا برداشت، گفت که برنامه‌ای برای کمک به غلبه بر “درد عظیم” جراحی و تمرین ایجاد کرده است.

رید می‌گوید در طول فصل، در حالی که تحت درمان با سوزن خشک قرار می‌گیرد، ماری‌جوانا می‌کشد، یک درمان دردناک که شامل ضربه زدن توسط پرسنل پزشکی به پاهای او برای شکستن بافت زخم ناشی از جراحی است. از سه شنبه تا جمعه این اتفاق خواهد افتاد.

او گفت: در این فصل 13 بازی متوالی انجام دادم. این ها بیشترین بازی هایی بودند که من (به طور متوالی) در یک فصل انجام دادم.

فضای غیر متعارف

اگر عجله ای برای ورود به صنعت شاهدانه وجود دارد، ورزشکاران این روند را دنبال می کنند.

ستارگانی مانند جو مونتانا، مایک تایسون، آل هرینگتون مهاجم سابق NBA و ریکی ویلیامز مدافع NFL همگی به فضا رفته اند – چه به عنوان سرمایه گذار یا اپراتور.

به عنوان مثال، تایسون سال گذشته انواع شاهدانه خود را به نام تایسون رانچو روانه بازار کرد. آلن آیورسون، ستاره بازنشسته NBA، اخیراً سفیر تجارت حشیش هرینگتون، ویولا، شده است. (رید از به اشتراک گذاشتن نام شرکتی که در آن سرمایه گذاری کرده است خودداری کرد.)

پل سیبورن، استادیار دانشگاه ویرجینیا، گفت که روابط مبتدی بین ورزشکاران و کسانی که قبلاً در صنعت شاهدانه درگیر هستند، بخشی از یک “فرایند تطبیق” کلی است که برای هر دو طرف منطقی است.

آقای سیبورن گفت، برای تجارت حشیش، جذب سرمایه‌گذار خارجی در زمینه ورزش، زمانی که قوانین فدرال انواع وام‌های بانکی و سایر روش‌های تامین مالی را که شرکت‌ها می‌توانند دریافت کنند، محدود می‌کند، روشی «خلاقانه» برای افزایش سرمایه است.

او گفت که سرمایه‌گذاری این ورزشکار تأیید می‌کند – با توجه به راه‌های محدودی که می‌توان شرکت‌ها را به بازار عرضه کرد، یک جایزه.

برای ورزشکاران، آقای سیبورن گفت حشیش یک “پیوند فرهنگی قوی” است که در آن ورزشکاران سیاه پوست می توانند از دیگر مشاغل یا جوامع مرتبط با سیاه پوستان حمایت کنند. او به برنامه های کریس وبر از تالار مشاهیر NBA برای افتتاح مجتمع حشیش به ارزش 175 میلیون دلار در دیترویت اشاره کرد.

آقای سیبورن گفت: “اندازه بازار قانونی در ایالات متحده فقط در یک جهت است – و در حال رشد است.”

با این حال، انگ‌های اجتماعی پیرامون ماری‌جوانا وجود دارد – حتی با وجود اینکه تحقیقات عمومی در سال‌های اخیر به طور چشمگیری در حمایت از قانونی‌سازی تغییر کرده است. تابستان گذشته، شاکاری ریچاردسون، دونده سرعت، از تیم دو و میدانی توکیو ایالات متحده پس از مثبت بودن آزمایش حشیش اخراج شد.

ریچاردسون با یک ماه تعلیق از مصرف دارویی که گفته بود پس از اطلاع از مرگ مادرش استفاده کرده بود، مواجه بود.

پرزیدنت بایدن، که از جرم‌زدایی فدرال کشش حمایت می‌کند، در حالی که از قانونی‌سازی آن در سراسر کشور دفاع نمی‌کند، گفت که به ریچاردسون “مفتخر” است، اما به خبرنگاران گفت: “قوانین قوانین هستند.”

لیگ هایی مانند NBA و NFL از نظر فنی حشیش را ممنوع کرده اند، اما سیاست های خود را در سال های اخیر کاهش داده اند.

به عنوان مثال، NFL موافقت کرده است که تعلیق بازیکنان ماری جوانا را بر اساس قرارداد جمعی جدید خود که امسال اجرایی شد، متوقف کند. NBA اخیرا اعلام کرده است که بازیکنان برای دومین فصل متوالی از نظر ماری جوانا آزمایش نخواهند شد.

رید وقتی بزرگ می‌شود، به یاد می‌آورد که به‌عنوان یک ورزشکار سعی می‌کرد از حشیش به دلیل انگ اطرافش دوری کند.

هنگامی که رید در اوایل زندگی حرفه ای خود شروع به استفاده از ماری جوانا کرد، گفت که گهگاه احساس بدی می کند – مثلاً “من کار اشتباهی انجام می دادم”.
او افزود که نسبت به زمانی که متوجه شد این دارو چگونه به او کمک کرده است، احساس اعتماد به نفس کمتری داشته است.

زندگی بعد از فوتبال

دومینیک ایزلی، دوست صمیمی و هم تیمی سابق در دانشگاه فلوریدا، رید را تماشا می کند که چگونه با چند ماه اول بازنشستگی خود کنار می آید.

او گفت که رید را دیده که خود را به دنیای تجارت پرتاب کرده است که برای ورزشکاران سابق نادر است. ایسلی که چهار فصل برای NFL بازی کرده و در همان شرکت حشیش مانند رید سرمایه‌گذاری می‌کند، گفت: «راستش، این یکی از نشاط‌آورترین انتقال‌هایی است که من در خارج از فوتبال دیده‌ام. از آنجایی که ما می‌توانیم مجموعه مهارت‌ها، آرزوها و خواسته‌هایمان را به کار بگیریم – برای اینکه بتوانیم آن را در تجارت قرار دهیم – او قطعاً به من نشان داد، حتی بیشتر، چگونه در تجارت عمل کنم.

رید گفت که از حمایت ایزلی قدردانی می کند، اگرچه اذعان داشت که بازنشستگی “چالش های خود را دارد”.
فوتبال زندگی او در 17 سال گذشته بوده است و رید گفت که دلش برای بازی کردن تنگ شده است.

اما او سعی کرد روال روزانه ای را حفظ کند که ساختار فوتبال را بازتولید می کرد و مصمم بود به عنوان یک کارآفرین نقشی فعال و فوتبالی داشته باشد.

سرمایه گذاری های تجاری رید فراتر از شاهدانه است.

او گفت که دارای املاک و مستغلات است و مالک بخشی از 15 دانکین دوناتز در کارولینای شمالی است. رید گفت: “دقیقاً من به همین فکر می کنم، مرد.”
اما رید به حشیش علاقه زیادی دارد.

رید و ایزلی که هر دو سیاه‌پوست بودند، گفتند که بر لابی‌گری برای قانونی‌سازی فدرال و حمایت از تنوع در فضای شاهدانه تمرکز کرده‌اند. آنها می خواهند فرصت های بیشتری را برای اقلیت ها ببینند، با توجه به اینکه بخش حشیش عمدتاً سفیدپوست است.

مطالعه‌ای در سال 2017 توسط Marijuana Business Daily می‌گوید که بیش از 80 درصد از تجارت حشیش متعلق به سفیدپوستان است.

در یک نقطه از مکالمه در مورد این مقاله، رید خاطرنشان کرد که انتظار می رود شاهدانه قانونی تا سال 2024، 2025، 40 میلیارد دلار درآمد داشته باشد. BDSA 41 میلیارد دلار تا سال 2026 پیش بینی کرده است.

رید با زمان کافی تحقیقات خود را انجام داده بود.

رید گفت: «این یک صنعت پر رونق است. “و این مدت طولانی نخواهد بود.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesPragmatic slotlarıLevitrahipercasino bedava bonuskorsan taksiPapaz Büyüsüelf bar 5000