طرح سشوار Dyson Supersonic
وقتی به این فکر می کنید که تقریباً هر سشوار بر اساس یک طراحی سشوار جیمی مدل gm107 یکسان است ، دیوانه کننده است. دایسون ، طبق معمول ، از تکنولوژی دیوانه واری برخوردار است که باعث می شود خشک کن آنها موثرتر و بهتر برای موهای شما باشد. این موتور دارای یک موتور دایسون است ، به این معنی که جریان هوای بهتری خرید سشوارجیمی نسبت به سشوار متوسط ​​شما دارد.

این از چیزی استفاده می کند که آنها آن را فناوری ضرب کننده هوا (Air Multiplier) می نامند که یک جت هوا با سرعت بالا تولید می کند تا سریعتر خشک شود ، در حالی که هنوز کنترل کامل را به شما می دهد. چیزهای فانتزی ، آره ؟!

اگر همه اینها به نظر یک دسته مامبو-جامبو باشد ، من فقط قیمت سشوار حرفه ای جیمی به شما می گویم که همه کارها انجام می شود ، کار می کند! خیلی خوب ، و من دیگر هرگز به سشوار قدیمی خود بر نمی گردم.

مرتبط: چگونه موهای خود را خشک می کنم

جوانب مثبت و منفی سشوار Dyson Supersonic
طرفداران
این سبک است و سنگین نیست و مانور را آسان می کند: این امر سشوار جیمی خوبه مخصوصاً اگر موهای بلند یا ضخیمی دارید که خشک شدن آنها طولانی تر می شود بسیار عالی است.
این موها را سریعتر و دقیق تر خشک می کند: دایسون یک بار ادعا کرد که 8 دقیقه از خشک شدن آن می کاهد. فکر نمی کنم خیلی کم شود ، اما قطعاً سریعتر خشک می شود و کاملاً خشک می شود. با خشک کن قدیمی خودم ، اغلب احساس می کردم که موهایم حتی پس از خشک شدن طولانی مدت کمی مرطوب است.
در نتیجه موهای صاف و براق تری ایجاد می شود: هنوز هم نمی توانم باور کنم که پس از استفاده از این چیز موهای من چقدر صاف و براق است! احساس می کنم از سالن آمده ام.
منفی ها
برچسب قیمت: به نظر من این واقعا تنها شرکت اصلی است. شما می توانید سشوارهای سنتی را با قیمت بسیار ارزان تهیه کنید و این یکی نیست. خوشبختانه ، مانند اکثر محصولات دایسون ، شما می توانید یک محصول نوسازی شده خریداری کنید که بسیار ارزان تر از خرید کاملاً جدید است.
بند ناف کمی حجیم است. این یک معامله بزرگ نیست ، اما این یک بند ناف سشوار جیمی ضخیم تر است و یک جعبه بر روی آن قرار دارد که بسته بندی سفر را کمی سخت تر می کند.
سشوار مافوق صوت را از کجا بخریم
سشوار مافوق صوت را از کجا بخریم
نحوه استفاده از سشوار Dyson
خیلی ساده است. مانند اکثر سشوارها ، تنظیمات حرارتی متفاوتی دارد بنابراین می توانید به راحتی این قسمت ها را در پشت خشک کن تنظیم کنید. 3 دکمه برای گرما و خنک بودن وجود دارد ، بعلاوه یک ویژگی شگفت انگیز برای تنظیم موهای شما اگر با یک برس دور یا حالت دهنده آن کار می کنید – چیزی که هنوز تسلط ندارم!

برای چرخاندن گرما یا کم و زیاد شدن آن ، کافیست دکمه های پشت را فشار دهید و بر این اساس تنظیم می شود.

شما می توانید از هرکدام از پیوست های مختلف استفاده کنید ، من نازل یک ظاهر طراحی را برای استفاده روزمره توصیه می کنم و مانند حالت طبیعی خشک شوید! کاش نکات سشوار کشیدن بهتری برای شما داشتم ، اما حرفه ای نبودم.

سشوار مافوق صوت را از کجا بخریم
خرید جدید
آمازون (384.99 دلار)
Nordstrom (399 دلار)
سفورا (399 دلار)
خرید Refurbished – به طور قابل توجهی ارزان تر!
به نظر من این سشوار کاملاً ارزشش را دارد. و شما کاملاً می توانید سشوار حرفه ای جیمی مدل gm107 آن را کاملاً جدید بخرید ، اما اگر می توانید یک مورد بازسازی شده پیدا کنید که بسیار آسان است ، من نیز به شدت آن را پیشنهاد می کنم. من چندین محصول Dyson مرمت شده (از جمله سشوارم) دارم و کاملاً جدید به نظر می رسند و کار می کنند.

فقط مطمئن شوید که از یک فروشگاه آنلاین مجاز خرید می کنید تا کالای تقلبی دریافت نکنید! اکثر آنها خواهند گفت که مستقیماً از دایسون ارسال می شود که نشانه بسیار خوبی است!

eBay (239.99 دلار) !!!
New Egg (279.99 دلار)
راب مال من را از New Egg گرفت زیرا سال گذشته در تعطیلات در eBay فروخته شد. این یک خرده فروش جدید برای ما بود ، اما قانونی است!

اگر به فکر فرو ریختن بودید ، امیدوارم که بررسی سشوار Supersonic من بتواند سالات شما را درمورد ارزش این پول یا عدم آن پاک کند.

BTW ، بررسی جزایر برنزه جزیره بهشت ​​و بررسی Thrive Market من و همه موارد ضروری من.
آیا تا به حال به آرایشگاه رفته اید و فکر نکرده اید سشوار حرفه ای جیمی که با چه جادویی موهای شما را ابریشمی نرم می کنند؟ این روشی بود که آنها موهای شما را شستند؟ محصولات سالن فانتزی مو؟ خوب ، آنهایی که قطعاً نقش دارند. اما من اینجا هستم تا به شما بگویم که در واقع ممکن است سشوار باشد. در اینجا بررسی کامل من بعد از استفاده از سشوار T3 Cura به مدت 2 هفته است.

T3 Cura
فهرست مطالب
[پنهان شدن]
درخواست، طلب
بسته بندی
امکانات
نتایج
امتیاز کلی
من شخصی نیستم که روی ابزارهای فانتزی مو سرمایه گذاری کنم. من هرگز نبوده ام ، زیرا ارزش را ندیده ام. آخرین سشوار من انتخاب شد زیرا “پرفروش ترین آمازون” بود و با حمل و نقل خرید اینترنتی سشوارجیمی رایگان 2 روزه همراه بود. اما ، من اینجا هستم تا بگویم لحن من تغییر کرده است. من نوری را دیده ام که یک سشوار با کیفیت خوب است و موهای من در حال خواندن عبارات شکستن چرخه سرخ شدن ، صاف کردن با حرارت بیشتر ، ماسک مو ، تکرار است.

دوستانم در T3 سشوار مدل Cura را برای من ارسال کردند (<- بهترین قیمت در زمان ارسال این پست) تا بررسی صحیح من را انجام دهم. بنابراین بیایید آن را تجزیه کنیم:

درخواست، طلب
از وب سایت T3:

“با T3 Digital IonAir در زمان کمتری با موخوره مبارزه کنید. قیمت سشوار جیمی حجم گسترده ای از هوا که با کنترل دیجیتالی کنترل می شود ، با یون های منفی تقویت می شود تا موها سریع خشک شوند تا نتایج نرم و ظاهری سالم داشته باشند. ”

سشوار همچنین ویژگی های زیر را بیان می کند:

Ionair دیجیتال (مطمئن نیستم که چیست ، اما به نظر فانتزی می رسد)
3 تنظیمات گرما
قفل شات خنک
کلاه خالص جریان (من صادقانه هنوز نمی دانم این چیست)