ستارگان ورزش در خطر لغو فرهنگ صحبت کردن هستند زیرا شناگر تراجنسیتی رکورد زنان را می شکند

[ad_1]

به چالش کشیدن حق یک ورزشکار تراجنسیتی متولد شده مرد برای رقابت با زنان راه خوبی برای خلاص شدن از شر آن است، اما موج فزاینده ای از آشنایی های ورزشی در خطر است، زیرا شناگر پن لی توماس از رکوردهای دانشگاهی فرار می کند.

اریکا براون، برنده دو مدال المپیک، آخرین نفری است که هفته گذشته در استوری اینستاگرام بیانیه ای علیه مردان بیولوژیک در ورزش زنان منتشر کرد و او را به اولین شناگر فعال تیم ایالات متحده تبدیل کرد که وارد مبارزه می شود.

براون در نظراتی که در SwimSwam و Swimming World منتشر شده است، گفت: “من نمی خواهم هیچ نفرتی ایجاد کنم، من فقط در مورد کار درست صحبت می کنم.” ما نمی‌توانیم اجازه دهیم زنان تراجنسیتی با زنان بیولوژیک رقابت کنند.

یکی از نمادهای ورزشی که بر پشت براون ایستاد – و خطرات را تشخیص داد – تنیس‌باز مارتینا ناوراتیلووا بود که پنجشنبه در توییتی نوشت: «اریکا براون زن شجاعی است که در حالی که هنوز در رقابت است صحبت می‌کند. بهتر است برای آن توسط کسی لغو نشوید !!!

براون 23 ساله که در المپیک 2021 توکیو نقره و برنز کسب کرد، به تیم کوچک اما در حال رشد از چهره های ورزشی پیوسته است و با پارو زدن علیه جریان، برخلاف مقامات ورزشی، دانشگاه ها و فرهنگ بیدار، خطر توبیخ را تهدید می کند. .

دیو سالو، مربی شنای تالار مشاهیر، از دیگر افرادی که صحبت کردند. جری چنتو، شناگر باسابقه آمریکایی و سینتیا میلن، شناگر باسابقه آمریکایی، در ماه نوامبر در اعتراض به اینکه ورزشکاران مرد متولد شده اجازه داشتند علیه زنان شنا کنند، آنجا را ترک کردند.

کاتالیزور توماس 22 ساله است که در اولین فصل حضور خود در تیم شنای زنان در دانشگاه پنسیلوانیا، رکوردها را شکست و در رکوردهای NCAA که متعلق به کتی لدکی و میسی فرانکلین بود، شرکت کرد.

توماس پس از سه سال حضور در تیم مردان، با یک سال سرکوب تستوسترون، طبق الزام NCAA، اجازه داشت تا با زنان مسابقه دهد، استانداردی که براون آن را به شدت ناکافی محکوم کرد.

براون در پست خود گفت: «مرد بیولوژیک در حال گذراندن دوران بلوغ مردانه است. «حتی وقتی از دنیا رفت، هنوز فیزیولوژی یک مرد را داشت. چندین سال مسدود کننده های تستوسترون و استروژن این واقعیت را تغییر نمی دهد که او ماهیچه های قوی تر، قلب بزرگتر و ظرفیت ریه بیشتری نسبت به یک زن بیولوژیکی خواهد داشت.

براون در پایان گفت: «زمان آن فرا رسیده است که قبل از از دست دادن چیزی که بسیاری قبل از ما برای آن جنگیده بودند، از ورزش زنان دفاع کنیم. امیدوارم این بتواند به دیگران کمک کند تا صحبت کنند.”

چنین احساساتی در تضاد با جنبش تأثیرگذار LGBTQ است که برای حقوق ورزشکاران تراجنسیتی برای رقابت بر اساس هویت جنسیتی خود علیه خود مبارزه می کند. sex هنگام تولد.

آن می‌گوید: «در حالی که مردم ممکن است به طور گسترده‌تری فکر کنند که این فقط به ورزش مربوط می‌شود، اما این واقعاً به گفتگوی گسترده‌تر در مورد انسانیت افراد ترنس و اینکه آیا ما سزاوار مشارکت در همه جنبه‌های جامعه هستیم، و این شامل ورزش در دانشگاه می‌شود، مربوط می‌شود. لیبرمن، مدیر سیاست و برنامه های Athlete Ally، در بیانیه ای در 17 دسامبر.

Outsports سر و صدای اطراف شناگر را “ضد هراس ترنس” نامید، در حالی که ملت LGBTQ “واکنش درست” را به “حامیان ضد ترنس” نسبت داد.

از سوی دیگر، آن‌ها اصرار دارند که گوشت گاو آنها با ورزشکاران ترنسجندر مانند توماس که از قوانین NCAA پیروی می‌کنند نیست، بلکه با هیئت‌های حاکم ورزشی است که راه را برای رقابت شناگران مرد در برابر زنان باز کرده‌اند.

سالو، که سال گذشته به عنوان سرمربی شنای USC بازنشسته شد، گفت که اکثر مربیان موافق هستند که سیاست NCAA اشتباه است، اما از عواقب اجتماعی و حرفه ای اتخاذ چنین موقعیتی می ترسند.

سالو به واشنگتن تایمز گفت: “من می گویم اکثر مربیان با من موافق هستند.” «اما باز هم، آنها در یک محیط دانشگاهی بسیار مضطرب هستند که علیه چنین چیزی صحبت کنند، زیرا آنها را ترنس هراس یا همجنسگرا هراسی تلقی خواهند کرد. میتوانم صحبت کنم.”

در Penn، دو هم تیمی و برخی از والدین نگرانی های خود را در مورد توماس با رسانه ها در ماه گذشته در میان گذاشتند، اما تاکنون همه آنها این کار را تحت عنوان ناشناس بودن انجام داده اند.

وب سایت ورزشی OutKick گفت که یکی از شناگران “از توانایی خود برای یافتن شغل پس از فارغ التحصیلی از کالج می ترسد، زیرا او نظر صادقانه خود را در مورد یک هم تیمی ترنسجندر به اشتراک گذاشته است.” دیگری به «تهدیدات دانشگاه، فعالان و فضای سیاسی» اشاره می کند.

آنها گفتند که تیم همچنین تحت فشار است تا از صحبت با رسانه ها و حمایت از توماس خودداری کند، حتی زمانی که او رقابت را منفجر کرد.

در جلسه ای که ماه گذشته در دانشگاه آکرون برگزار شد، توماس بهترین زمان کشور را در 200 سبک آزاد تعیین کرد. رکورد لیگ آیوی را در 500 سبک آزاد شکست و 1650 سبک آزاد را با زمان باورنکردنی 38 ثانیه به دست آورد. همچنین بهترین زمان را در کشور با 500 دارد.

شناگران از مایک شنور، مربی شنای پن انتقاد کردند، اما سالو گفت که شکایت به مدیریت برای هر مربی یک تهدید شغلی است.

سالو گفت: «می‌دانم نظراتی که به‌طور ناشناس توسط اعضای تیم مطرح می‌شود این است که تنها چیزی که به آن اهمیت می‌دهد، برنده شدن است. اما من فکر می کنم که اگر او به مدیریت خود برود و بگوید من نمی توانم آن را بپذیرم، احتمالاً در سمت سرمربیگری اش در UPenn به خطر خواهد افتاد. پس باید این را در نظر بگیرید.»

شانتو که در اواسط دهه 2000 سه عنوان ملی NCAA را با اوبرن به دست آورد، ماه گذشته در The Ingraham Angle از فاکس ظاهر شد و مقامات ورزشی را به “بی توجهی” و “تبعیض کامل” علیه ورزشکاران زن متولد شده متهم کرد.

او این کار را کرد، اگرچه او گفت که این صحبت “بسیار ترسناک” بود، به ویژه برای ورزشکاران جوانی که هنوز در شنای رقابتی مشغول هستند.

«ببین، واقعیت این است که من یک مادر دو فرزند هستم که در خانه می مانم. من با شنا ارتباط دارم. شانتو به واشنگتن تایمز گفت: «من با صدها نفری که هنوز در این ورزش هستند ارتباط دارم. “اما برخی از مردم هستند که تجملات من را ندارند. اگر حرفی بزنم امیدوارم همه رزق و روزی ام خراب نشده باشد. این فرهنگ ابطال بسیار ترسناک است که بتوان در مورد آن صحبت کرد.”

طرفداران LGBTQ با ورزشکاران تراجنسیتی که با میدان های مین عمومی خودشان روبرو می شوند، از جمله ورزشکارانی که مورد تمسخر یا متهم به کلاهبرداری قرار می گیرند، مخالفند. جنس نادرست در رسانه ها و قرار گرفتن در معرض مسائل تهاجمی شخصی و پزشکی.

کارلی وب، نویسنده Outsports در مقاله ای در 9 دسامبر گفت: “این ورزشکار توسط برخی از نشریات مانند نیویورک پست و دیلی میل در معرض جنسیت اشتباه در رسانه ها قرار گرفته است.” “این گروه ها و دیگران نام و عکس های مرده شما را قبل از انتقال در کل داستان بدون رضایت شما پست می کنند. این ورزشکار همچنین در شبکه های اجتماعی مورد توهین های متعدد از ناشناخته تا شناخته شده قرار خواهد گرفت.

قبل از توماس، بهترین نمونه لورل هابارد، وزنه‌بردار مرد نیوزلندی بود که به دلیل رقابت با زنان مورد تحقیر قرار گرفت و سال گذشته پس از تبدیل شدن به اولین ورزشکار المپیکی آشکارا تراجنسیتی، به عنوان یک پیشگام LGBTQ مورد ستایش قرار گرفت. او پس از ناکامی در تکمیل یک بلند کردن مدالی کسب نکرد.

NCAA در پاسخ به قوانین ایالتی که ورزشکاران پسر را از شرکت در ورزش زنان منع می کند، از ورزشکاران تراجنسیتی حمایت می کند و در ماه آوریل اعلام کرد که اجازه می دهد مسابقات قهرمانی فقط در مکان هایی برگزار شود که “ایمن، سالم و عاری از تبعیض” باشد.

با این حال، در ماه اکتبر، کمپین حقوق بشر، NCAA را متهم به تسلیم شدن کرد و اجازه داد مسابقات سافت بال در آلاباما، آرکانزاس و تنسی برگزار شود که همگی چنین قوانینی را تصویب کرده اند.

جانی مدیسون، رئیس موقت HRC در 1 اکتبر گفت: “کمپین حقوق بشر از NCAA می خواهد تا با امتناع از در نظر گرفتن شهرهای میزبان مسابقات فینال چهار در ایالت هایی که ممنوعیت های ورزشی ترنسجندر را در کتاب ها دارند، به سلامت و ایمنی ورزشکاران ترنس احترام بگذارد.” بیانیه

HRC، بزرگترین گروه LGBTQ کشور، هنوز وضعیت توماس را ارزیابی نکرده است. واشنگتن تایمز خواستار اظهار نظر شد.

بت استلزر، که ریاست Save Women’s Sports را بر عهده دارد، گفت که جنبش تراجنسیتی‌ها تأثیر زیادی بر رسانه‌های جمعی و رسانه‌های اجتماعی دارد، اما معتقد است که به لطف شانتو، میلن و دیگرانی مانند آنها، جزر و مد معکوس می‌شود.

“من فکر می کنم ما شاهد افزایش حمایت خواهیم بود. استلزر در پادکست یکشنبه خود گفت: ما فقط به یک فضای امن برای صحبت کردن مردم نیاز داشتیم زیرا محیط بسیار سمی بود. «این حرکت مردمی را که حرف می زنند آزار می دهد، اما بالاخره به این نقطه رسیدیم که عاملان دیگر نمی توانند دهان ما را ببندند. ما به اندازه کافی از خودمان داریم.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortkuşadası escorthovarda bet