سایت گرامرلی

غوشچی در توضیح آینده کرونا و ادبیات گفت: “به نظر می رسد در کتابهایی که تاکنون سایت گرامرلی در مورد کرونا نوشته شده بسیاری از جنبه های این بیماری مشخص نشده است و نویسندگان در آینده توجه بیشتری به این مشکل خواهند داشت و در این زمینه نوشته شده است. “از آنجا که طی 100 سال گذشته ما به موضوعات مهمی مانند تاج که زندگی انسان را تغییر داده توجه نکرده ایم. بنابراین ، بدون شک ، در دوران پس از تاج ، توجه بیشتری به تاج و مشکلات مربوطه خواهد شد.

وی ادامه داد: این بیماری تأثیرات بسیاری بر اقتصاد سایت گرامرلی، فرهنگ ، جامعه و سیاست برجای گذاشته است. گفته می شود شخصی که تصادف می کند طرف داغ است و بعداً متوجه می شود که چه بلایی بر سر او آمده است. فکر می کنم ما هنوز گرم هستیم و در آینده خواهیم دید که چه اتفاقی برای ما افتاده است. مطمئناً این ویروس یک سری اثرات مثبت و یک سری اثرات منفی برجای می گذارد.

وی با اشاره به تأثیرات مثبت و منفی کرونا گفت: “اثرات مثبت مانند تغییر در سبک زندگی است که باعث می شود کمی بیشتر آگاه شویم.” متأسفانه ، سرعت زندگی که زندگی ما را تحت تأثیر قرار داده بسیار بالا است. اما بیماری او را کمی کند کرد. در واقع ، همه ما امسال فهمیده ایم که این دنیا هزینه چندانی ندارد ، از شادی ها و لذت های زندگی ، هرچند کوچک سایت گرامرلی، دست می کشیم و زندگی را برای خود تلخ نمی کنیم.

وی افزود: جنبه سلامتی یکی دیگر از نکات مثبت کرونا بود. البته سایت گرامرلی علاوه بر این نکات مثبت ، تأثیرات منفی مسلماً تأثیر بیشتری در زندگی ما دارد. خصوصاً در زمینه اقتصاد و فقر که ممکن است اثرات سوئی در کشورهای در حال توسعه و عقب مانده داشته باشد که در حال حاضر مشخص نیست.

قوشچی در توضیح سهل انگاری ادبیات دوره های گذشته نسبت به بیماری های مهلکی مانند وبا و طاعون گفت: متأسفانه در دوره ای که وبا و طاعون در کشور ما شیوع پیدا کرده است ، ما با آن مقابله نکرده ایم و امروز کتاب زیادی نداریم. که با این تعداد اسکوپوس چیست سر و کار دارند. “من همچنین در این کتاب به این دوره پرداختم. در قاجار ، چهار دوره وبا در ایران تحت تأثیر قرار گرفت سایت گرامرلی، آخرین دوره سال 1298 مصادف با جنگ جهانی اول. متأسفانه از این 12 نفر 2 میلیون نفر در ایران کشته شدند میلیون نفر جمعیت و من این اطلاعات و تاریخچه وبا و طاعون را در کار خود گنجانده ام.

وی ادامه داد: در این کتاب توضیح دادم که متأسفانه داستان نویسی خیلی تحت تأثیر بیماری های فراگیر قرار نگرفت و ما فقط طاعون آلبر کامو و کوری ساراماگو را داشتیم. بنابراین ، بدون شک ما در مورد تاج ادبیاتی خواهیم داشت که سایت گرامرلی بیشتر به وقایع دوران تاج توجه خواهد داشت. اگر تا امروز ادبیات آخرالزمانی داشتیم ، از این پس ادبیاتی از تاج داشتیم. ما ادبیات همه گیری ، یعنی ادبیات اپیدمی ایران کتاب در مورد بیماری ها خواهیم داشت و مطمئناً آثار سینمایی و ادبی زیادی وجود خواهد داشت.

این نویسنده نتیجه گیری می کند: ونا “ناگهان تاج” کتابی کاملاً جامع است که سایت گرامرلی به عموم مردم می پردازد و مخصوص طبقه خاصی نیست و از همه اقشار و گروه ها صحبت می کند. من فکر می کنم این کار هر سلیقه ای را به خود جلب خواهد کرد. زیرا با معضلی همه جانبه روبرو است. این کتاب تلخ است و به گفته دوستان متنی روانشناختی دارد که مخاطب را به خود جلب می کند.

تاج ناگهانی فرشاد گوشی در 125 صفحه ، 440 نسخه و 24000 جلد توسط انتشارات سایت گرامرلی منتشر شده است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان غربی از راه اندازی دفتر مرجع مجازی در کتابخانه های عمومی کتابراه آن استان خبر داد.
یک دفتر مرجع مجازی در کتابخانه های هفت شهر آذربایجان غربی ایجاد شده است
خدیجه معصومی ، مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی ، در مصاحبه با خبرگزاری کتاب ایران (سایت گرامرلی) در آذربایجان غربی گفت: تحقیق و پاسخ به س questionsالات یادگیری ، میز مرجع مجازی در کتابخانه عموم مردم استان را راه اندازی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید