راهنمای شما برای خرید نوع مناسب سینک آشپزخانه

انواع مختلف سینک آشپزخانه توضیح داد
با داشتن بسیاری از طرح های سینک ظرفشویی آشپزخانه ، اجازه دهید انواع مختلفی از سینک های آشپزخانه را که می توانید خریداری کنید بررسی کنیم و توضیح دهیم که در چه مواردی از آنها بهترین استفاده شده است.

Lamona SNK5630 1.5 کاسه دستشویی آشپزخانه سفید سرامیکی Undermount
سینکهای سرامیکی

این دست خرید سینک ظرفشویی که به صورت دستی ساخته شده است ، دارای سطح صافی است که در برابر لکه و خراش مقاوم است. اغلب در سبک های آشپزخانه سنتی یا کشور استفاده می شود.
سینکهای سرامیکی را کاوش کنید
SNK2150_Std_Black_Composite_1.5
سینک های کامپوزیت

سینک های کامپوزیتی یک طراحی سینک ظرفشویی با دوام است که دمای آن تا 280 درجه سانتیگراد و در برابر لکه ها ، خراش ها ، تراشه ها و ترک ها مقاوم است. می توان از آن در بسیاری از طرح های مختلف طراحی نیز استفاده کرد.
سینک های کامپوزیت را کاوش کنید
AN9502 & روی RT1 ضربه بزنید
سینک های ضد زنگ

مقاوم در برابر گرما و خراش و تمیز کردن آن آسان است ، این نوع سینک آشپزخانه یک انتخاب با دوام برای یک آشپزخانه شلوغ است. پوشش جلا مناسب یک آشپزخانه مدرن یا صنعتی الهام گرفته است.
سینک های فولادی ضد زنگ را کشف کنید
لامونا ایستون 1.5 سینک ظرفشویی
غرق شروع
این طراحی سینک آشپزخانه متناسب با محل کار شما است و غالباً دارای دریل و سوراخ های داخلی است. سازنده شما می تواند این نوع از سینک های آشپزخانه را با لمینت و میز کار جامد جا دهد.
غرق های سفالی را کاوش کنید
BALHAM-WHITE-DETAIL-SINK & TAP- [05] -01A- [RT1-WET] _RT1
سینک ها را خنثی کنید
این نوع سینک آشپزخانه در زیر میز کار شما قرار دارد و ظاهری ساده در آشپزخانه شما ایجاد می کند. این فقط می تواند با یک میز کار محکم تعبیه شود و شیرهای آب به طور جداگانه توسط سازنده شما نصب می شوند.
سینک های زیر دست را کاوش کنید
کدام سایز سینک برای خانواده من مناسب است؟
ممکن است شما یک آشپز انفرادی باشید یا دوست دارید برای جمع کردن غذا جمع کنید. اندازه سینک خود را برای پاسخگویی به نیازهای عادات آشپزی و فضای موجود در آشپزخانه خود انتخاب کنید.

GREENWICH-DGO-DETAIL-SINK & TAP-01A-WET_RT1
سینک ظرفشویی دوتایی

تمیز کردن با دو حوضه بسیار آسانتر است. یک سینک ظرفشویی دوتایی فضای کافی را برای شستن گلدان های بزرگ ایجاد شده توسط خانواده های بزرگ ارائه می دهد.
سینک ظرف های دوتایی را کاوش کنید
سینک ظرفشویی 1.5

با مکانی برای شستشو یا تخلیه سبزیجات ، نیم کاسه اضافی این طراحی سینک آشپزخانه این امکان را به شما می دهد که یک سینک ظرفشویی دو نفره در حالی که فضای کمتری را در خود جای می دهد.
غرق 1.5 کاسه ظرف را کشف کنید
سینک ظرفشویی لامونا ویندرمر
سینک ظرف

این نوع سینک آشپزخانه باعث صرفه جویی در فضا می شود و این یک انتخاب عالی برای آشپزخانه های جمع و جور و خانواده های کوچک تر است.
غرق ظرف های تک را کاوش کنید
سینک خود را سفارشی کنیددر اینجا برخی از ایده های مورد علاقه سینک آشپزخانه ما برای الهام گرفتن از طراحی آشپزخانه جدید شما آورده شده است. این لمس های نهایی بیشترین استفاده را از فضای قابل استفاده شما می کند.
تراشه کوارتز آینه سفید

 1. آب را آب بگیرید
  شیارهای تخلیه را به محل کار محکم خود در نزدیکی سینک خود اضافه کنید تا مکانی هوشمند برای تخلیه ظرف های گیاهی یا آبکشی شود. شیارها تمیز کردن و تخلیه آب را آسان تر می کنند.
  BGS-V2-SINK & TAP-02_RT2
  2- خانه دو خانه دار
  برای داشتن یک کانون جذاب در طراحی آشپزخانه کشور ، یک سینک سرامیکی کاسه دوتایی اضافه کنید. این کار به شما امکاناتی برای تهیه شام ​​در اندازه خانواده و حفظ باغ آشپزخانه می دهد.
  واحد دفع زباله
 2. مواد زائد را بشویید
  از سازنده خود بخواهید که یک واحد دفع زباله را با سینک خود جا دهد. این وسیله باهوش باعث خرد شدن مواد غذایی در یک خمیر می شود و شستن مواد غذایی ناخواسته بعد از صرف شام آسان می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>