راهنمای خرید هود آشپزخانه

از بین بردن بوی آشپزی و اطمینان از بوی تازه آشپزخانه کار ساده ای نیست. این جایی است که هودهای اجاق گاز وارد آن می شوند. آنها نقش مهمی را ایفا می کنند و امروزه در بیشتر آشپزخانه ها وجود دارد. در اینجا مواردی وجود دارد که باید هنگام خرید یکی از آنها را در نظر بگیرید.

تعویض یا به روز رسانی؟ پرفروش ترین هود آشپزخانه را در نظر بگیرید

آیا می توانید یک هود اجاق گاز قدیمی را با یک مدل مشابه جایگزین کنید یا به نسخه پیشرفته تری ارتقا دهید؟ انواع مختلفی از انواع هودهای آشپزخانه وجود دارد که از بین آنها می توانید انتخاب کنید – از جمله شیک های شیک که می توانند برای بیان بی جسورانه استفاده کنند – اما مطمئن شوید که یکی از آنها را که مطابق با طراحی آشپزخانه شماست ، تهیه کنید.

هودهای مناسب اجاق گاز را انتخاب کنید

با جریان بروید

بهترین هودهای اجاق گاز دارای واحد استخراج کننده می باشند که می تواند بوی نامطبوع را از آشپزخانه شما به طور موثر حذف کند. با این حال ، گاهی اوقات ، به دلیل محدودیت فضا یا نصب ، ممکن است مجبور شوید از یک نوع چرخشی استفاده کنید که هوا را تمیز کرده و با استفاده از فیلترهای زغال چوب مجدداً آن را دوباره به داخل آشپزخانه خود بازگرداند.

هود مناسب اجاق گاز را انتخاب کنید

آیا شما یک اجاق گاز 5 سوز ، دارای محدوده اجاق گازهای مختلف در هر زمان دارید؟ یا فقط توپی سه حلقه ای دارید؟ بخاطر داشته باشید که هرچه هاب بزرگتر باشد ، کاپوت شما کار سخت تر خواهد بود ، بنابراین حتماً یک هود مناسب برای نوع و میزان پخت و پزهایی که انجام می دهید را انتخاب کنید. همچنین باید یک هود با عرض مساوی یا بزرگتر از عرض هاب خود انتخاب کنید تا بوها به طور موثری از بین بروند.

هودهای آشپزخانه با سر و صدای کم

سر و صدا را پایین نگه دارید

آشپزخانه اغلب یکی از بلندترین اتاقهای یک خانه است – و آخرین چیزی که شما نیاز دارید یک هود اجاق گاز پر سر و صدا است. در Electrolux ، ما طیف وسیعی از مدل ها با میزان سر و صدای کم ، مانند بخاری دودکش استیل 90 سانتی متری که دارای عملکرد SilentMode است ، داریم تا محیط مناسبی را ایجاد کنیم تا آن دسته از آب میوه های خلاق به جریان بیایند.

سریع بوها را از بین ببرید

شما می خواهید از شر آن بوی ماهی خلاص شوید و می خواهید سریع آن را انجام دهید. هودهای اجاق گاز الکترولوکس حداکثر سه تنظیم سرعت دارند تا به شما کمک کنند ظرف چند ثانیه بوهای ناخوشایند را از بین ببرید. علاوه بر این ، استخراج کننده دود انعطاف پذیر ما با گزینه های مختلف سرعت می تواند به شما کمک کند بدون هیچ زحمتی از شر دودهای پخت و پز و دود سیگار خلاص شوید.