دانلود فیلم برتر ایرانی

  1. فیلم کلاسیک رایگان

این بین سایر سایت های رایگان برای بارگیری فیلم های عصر طلایی برجسته است. این سایت تعداد زیادی فیلم را نشان می دهد که می توانید آنها را تماشا یا بارگیری کنید. فیلم Free Classic دارای مجموعه ای از انواع فیلم ها از جمله کمدی ، مستند ، موسیقی ، علمی تخیلی ، غربی ، خانوادگی است. این سایت علاوه بر این ، دارای فیلم های کلاسیک با گزینه های بیشماری برای اضافه کردن و مشاهده به لیست تماشای شماست می توانید فیلم ها را از اوایل دهه 90 تا اواخر دهه 90 پیدا کنید. رابط کاربری این سایت بسیار آسان است که باعث می شود پیدا کردن فیلم های صحیح برای شما بسیار ساده باشد. همچنین ، مشاهده و پخش فیلم نیازی به ثبت نام ندارد.

  1. اینستاگرام

همه ما تقریباً از محبوبیت استریم و بارگیری وب سایت Dailymotion مطلع هستیم. همه جا بودن آن از مجموعه غنی ضبط های گروه بندی شده به طبقه بندی ها و کلاس های مختلف سرچشمه می گیرد. UI علاوه بر این خیرخواهانه و دوست داشتنی است. اینستاگرام به خاطر کیفیت و مجموعه ای از بدنام بدست آورد. ضبط موسیقی ، تریلر فیلم ، نمایش تلویزیونی ، شورت های بیوگرافی ، اخبار و روایت ها تنها بخشی از کلاس هایی هستند که در این سایت معروف پخش ویدیویی مشاهده می کنید. Dailymotion با ارائه دادن كتابخانه عظيمي از فيلم ها با كيفيت بالا ، به محبوبيت خود دست يافت. برای بارگیری فیلم از dailymotion ممکن است به یک مدیر بارگیری نیاز داشته باشید. همه محتوا برای آفلاین نیست.

  1. Fixtor.life
    Flixtor یک وب سایت فیلم است که به کاربران امکان می دهد فیلم ها را از جمله جدیدترین فیلم ها پخش و بارگیری کنند. Flixtor یک مرحله ساده برای مشاهده و مشاهده محتوا را به مشتریان ارائه می دهد. این سایت دارای بزرگترین مجموعه فیلم است که به جزئیات ثبت نام نیاز ندارد. چند فیلم جدید وجود دارد که بدون زحمت آنها را در آنجا کشف خواهید کرد. این سایت تبلیغات کمتری دارد که آن را به محبوب ترین شخص برای بارگیری فیلم تبدیل می کند.

دانلود فیلم زبان اصلی بدون سانسور پس از شروع پخش فیلم ، می توانید یک گزینه بارگیری در پایین پخش کننده پیدا کنید. تمام مطالب موجود در سایت با کیفیت حیرت انگیز و به طور موثر از طریق صفحه فرود قابل دسترسی است. به یاد داشته باشید ، اگرچه وب سایت بسیار محبوب برای بارگیری فیلم است ، اما وب سایت قانونی نیست و ممکن است شما را دچار مشکل کند.

  1. Seehd.world
    Seehd وب سایت دیگری است که می توانید فیلم ها را مستقیماً از خود صفحه فیلم بارگیری کنید. این سایت دارای مجموعه ای بی عیب و نقص از فیلم های قدیمی و مجموعه های تلویزیونی است. همچنین می توانید بارگیری های قابل توجهی را در Seehd کشف کنید که معمولاً در شبکه کشف نمی کنید. به حقیقت گفته می شود ، این صفحه وب سایت دارای 2000 عنوان در صفحه وب است و می توانید یک نوع خاص مانند اکشن ، وحشت ، کمدی ، مستند ، کلاسیک و دیگران را انتخاب کنید. این فیلم همچنین شامل روایت های آموزشی و فیلم های کوتاه تقلیدی منحصر به فرد است. شما می توانید یک تن از فیلم ها را در Seehd تماشا کنید ، و می توانید آنها را در رایانه شخصی ویندوز ، مک ، تلفن های همراه و غیره تماشا کنید.