چگونه مطمئن شوید که شما بهترین خشک کن ضربه ای برای موهای خود – و بودجه خود هستید

زنی که موهای خود را با سشوار Dyson خشک می کند
(اعتبار تصویر: آینده)
مدتها قبل از شروع خشک شدن ضربه ، ما در مورد محصولات پرفروش و با عملکرد بالا تحقیق کردیم.

ما در مورد سشوارهای محبوب مانند Dyson Supersonic خلاقانه و تزیینات هری جاش طرفدار آرزو داشتیم. در این آزمون ، با این حال ، ما تصمیم گرفتیم تا روی مدلهای ارزان قیمت تر تمرکز کنیم.

“بارها و بارها از سوی مصرف کنندگان شنیدیم:” من تصور نمی کنم بیش از 100 دلار برای سشوار بپردازم. ” “بهترین دمنده در محدوده قیمت من چیست؟”

ما در مورد سشوار آنلاین تحقیق کردیم ، با سبک صحبت کردیم و با متخصصان پشتیبانی مشتری مصاحبه کردیم. از این طریق یاد گرفتیم که چگونه سشوارهای متنوع و مقرون به صرفه را با فناوری پیشرفته گرمایش و لوازم جانبی قابل مقایسه با دستگاههای گران تر انتخاب کنیم.

چه چیزی باعث سشوار خوب می شود؟
مدل موهای مو از سالن مدرن تفاوت های بین فن آوری های گرمایشی سرامیکی ، یونی و تورمالین را به ما آموخت. ما همچنین آموخته ایم که چگونه یک دستگاه ایمنی ALCI در صورت تصادف کردن سشوارتان در وان ، پلاگین را غیرفعال می کند. در طی این فرآیند ، ما این نکته را یادآوری کردیم که آیا علائم آموزشی روی هر سشوار معنی دارد و ما هر دکمه و سوئیچ را امتحان کردیم. هرچه دکمه شوت خنک را فشار می دادیم و هر لوازم جانبی را امتحان می کردیم ، یادداشت های مفصلی گرفتیم که برخی از آنها ذهنی تر از سایرین بودند.

مدیر آزمایشگاه ما گفت: “BLU Instyler از بالا به پایین احساس می کند به طور مساوی وزن دارد و قوس دسته آن خوب است.”

یک آزمایشگر گفت: “در ابتدا حجم آن عجیب به نظر می رسد ، اما روی من زیاد شد ،” و من عاشق نور آبی زیبا هستم! “

ما برای ارزیابی در آزمون های خود بیشتر در مورد سبک های طراحی ، فن آوری های گرمایش و لوازم جانبی آموختیم. سپس ، ما از داوطلبان دعوت کردیم تا آزمایشات دستی انجام دهند. ما بطری های اسپری و اسپری ضد گرما را در اختیار آنها قرار دادیم و از آنها خواستیم که موهای خود را مرطوب کنند و از هر سشوار استفاده کنند. ما از آنها خواسته ایم عواملی مانند طراحی هر دمنده ، کیفیت ، سهولت استفاده ، سطح سر و صدا ، علائم آموزشی و قیمت را در نظر بگیرند. بعد از اینکه ورودی آنها را تحلیل کردیم ، توانستیم هر سشوار را ارزیابی کنیم ، جوانب مثبت و منفی آن را ذکر کنیم و در کل بهترین ها را انتخاب کنیم. ما همچنین بهترین ارزش و بهترین دمنده را برای موهای مجعد مشخص کردیم.

آرایشگری که موهای تیره بلند را خشک می کند(اعتبار تصویر: آینده)
صدها مارک در آنجا وجود دارد. چگونه می توانم بهترین سشوار را برای من انتخاب کنم؟
انتخاب بهترین سشوار به عواملی مانند نوع مو ، مدل مو و بودجه شما بستگی دارد. البته کیفیت نیز مهم است ، اما انتخاب سشوار مناسب یک تصمیم شخصی و گاه پیچیده است.

یکی از آزمایشکنندگان ما گفت: “مادر من هنوز همان سشوار را در کالج داشت ، اما من همیشه شکسته است.” “هنگامی که شروع به جرقه زد ، وقت آن است که یک مورد جدید را بدست آوریم!”

برای کمک به شما در یافتن بهترین دمنده قبل از شروع جرقه ، در زیر مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید …

هزینه یک سشوار خوب چقدر است؟
شما می توانید سشوارهایی را که برای مصارف خانگی در نظر گرفته شده است شامل قیمت 7 تا 700 دلار باشد ، هرچند که بیشتر مردم قصد دارند بین 20 تا 100 دلار هزینه کنند. با تحقیق در مورد گزینه های با کیفیت بالا و مقرون به صرفه ، سشوارهایی را انتخاب کردیم که قیمت آنها بین 17،99 دلار و 155 دلار است اگر هزینه نزدیک به 200 دلار در بودجه شما باشد ، سشوار خشک کن Butar Buttercup و سشوار Elchim 3900 Healthy Ionic گزینه های عالی هستند.

قیمت ذکر شده آنها هر چه باشد ، اغلب می توانید در خرده فروشان مانند وال مارت ، هدف و آمازون.com حباب های کمتری پیدا کنید. اگر خرید قیمتی انجام دهید ، تقریباً همیشه می توانید معامله بهتری کسب کنید. با این وجود چندین متخصص که با آنها گفتگو کرده اند می توانید چاشنی روی سشوار را توجیه کنید زیرا مدل های گران تر به شما کمک می کنند موهای شما سالم تر بماند.

همچنین می توانید انتظار داشته باشید که یک مدل گران قیمت بیشتر طول بکشد. در حالی که یک سشوار با قیمت کمتر از 30 دلار ممکن است بعد از چند سال از بین برود ، یک سشوار بالاتر از 100 دلار باید حداقل 5 تا 10 سال طول بکشد.

مجموعه ای از سشوار(اعتبار تصویر: آینده)
آیا قدرت سشوار مهم است؟
قدرت سشوار با توجه به وات آن مشخص می شود. ما بلورهای مختلف از 1500 تا 2000 وات را آزمایش کردیم. کارشناسان توصیه می کنند وسیله ای را با 1800 وات یا بیشتر برای بهترین نتیجه انتخاب کنید ، به خصوص اگر موهای ضخیم دارید. مدلهای سالن معمولاً مدلهای 3600 واتی دارند.

این قدرت بالاتر از برچسب قیمت بسیار بالاتری برخوردار است اما می تواند زمان خشک شدن را به نصف کاهش دهد. این مهم است زیرا کمتر قرار گرفتن در معرض گرما باعث آسیب کمتری به موهای شما می شود. همچنین خشک کن های با وزن بالاتر تمایل به ماندگاری بیشتر دارند.

زنی که موهای مجعد را با سشوار خشک می کند(اعتبار تصویر: آینده)
پیدا کردن سشوار برای موهای مجعد من کار سختی است!
فن آوری گرمایش نقش موثری در محافظت از موهای شما دارد و شما می خواهید فناوری هایی را انتخاب کنید که برای نوع موی شما بهتر باشد. فن آوری های سرامیکی و تورمالین برای کنترل و توزیع گرما مفید هستند و به خوبی روی موهای مجعد یا خوب کار می کنند. با این حال ، تورمالین برای موهای نازک توصیه نمی شود. سشوارهای یونی سرعت خشک کردن و مبارزات بریزد را سرعت می بخشد.

آنها به خوبی از موهای آسیب دیده و ضخیم استفاده می کنند ، اما اگر به دنبال حجم ، بالابر و حرکت هستید ، کارایی ندارند. فناوری نانو موها را با رطوبت تزریق می کند و گرمای مادون قرمز زیادی را تأمین می کند. با نفوذ به شافت مو از درون ، سریعتر موها را خشک می کند. فناوری حرارتی گرما ثابت ، حتی گرما در هر محیط را فراهم می کند. گرچه گرمای تیتانیوم روی موهای ضخیم و سنگین خوب کار می کند ، اگر موهای شما مستعد آسیب است توصیه نمی شود.

سشوار خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
اکثر سشوارهایی که ما آزمایش می کنیم دارای تنظیمات حرارتی و سرعت هوای متعدد به همراه لوازم جانبی و ویژگی های زیر هستند:

کنسانتره ها هوا را به بخش متمرکز از موهای شما هدایت می کنند تا زمان خشک شدن سریع تری فراهم شود و به صاف کردن کمک کند.

از دیفیوزرها برای توزیع جریان هوا استفاده می شود و می تواند باعث کاهش یخ زدگی و تعریف حلقه شود. دکمه های شات خنک باعث انفجار هوای غیر گرم شده می شود تا به مهر و موم شدن کوتیکول مو کمک کرده و سبک شما را تنظیم کند.

برخی از سشوارها دارای لوازم جانبی اضافی مانند شانه های صاف ، نازل سریع خشک و گیره های برش دهنده هستند. موارد دیگری که باید به دنبال آن باشید شامل کلاه های انتهایی قابل جابجایی و فیلترهای هوا برای تمیز کردن آسان ، طناب های طولانی تر برای تحرک بیشتر و تعادل وزن مناسب برای کار راحت است. ما همچنین توصیه می کنیم که محل قرارگیری کلیدها و دکمه های کنترلی را در نظر بگیرید و نسبت به نوع گرفتن مورد نظر خود احساس راحتی کنید.

زنی که سشوار دارد(اعتبار تصویر: آینده)
آیا دمای سشوار من اهمیت دارد؟
برخی از سشوارها دارای چندین تنظیم گرما هستند. شما باید درجه حرارت مورد استفاده خود را بر اساس نوع مو و سبک مورد نظر خود انتخاب کنید. استفاده از دمای صحیح برای محدود کردن آسیب به قفل های شما بسیار مهم است. اگر موهای ریز دارید ، باید از کمترین تنظیم حرارت استفاده کنید ، زیرا بیشتر مستعد شکستن است.

هنگامی که موهای ریز گرم می شوند ، شکستگی از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. حتی اگر موهای بسیار ضخیمی دارید ، به احتمال زیاد نباید از بالاترین تنظیم گرمای موجود استفاده کنید. هنگام خشک کردن موهای شما ، آهسته و ثابت بهترین راه برای رفتن است.

اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت از مو
راهنمای خرید

بهترین سشوارها: سشوارهای بالای ضربه ما

بهترین گیره موها: موهای خود را در خانه سبک کنید

بهترین آیرونهای حلزونی: صاف کننده و فرهای مخصوص انواع مو

بهترین ریش تراش برقی

بررسی ها

ابزارهای داغ Tourmaline Tools 2000 Review

بررسی پاناسونیک Nanoe EH-NA65-K

RUSK Deepshine نقد و بررسی

بررسی خشک کن InStyler BLU Turbo Ionic

بررسی کامپکت Parlux 3200

بررسی CHI Pro

کمتر
بیشتر
مفاهیم زیبایی HAI استفاده از گرما تا 350 درجه فارنهایت را برای موهای خوب توصیه می کند. می توانید از موی سشوار با دمای حداکثر 400 درجه فارنهایت استفاده کنید. اگر موهای خاص و یا بافت ضخیمی دارید ، می توانید آن را تا 450 درجه فارنهایت افزایش دهید. اگر مطمئن نیستید که سشوار شما چقدر داغ است ، دستورالعمل ها یا بسته بندی را بررسی کنید.

همچنین باید مراقب باشید که سشوار در هنگام نگهداری آن چقدر داغ است. قبل از اینکه بگذارید با هر سطح حساس یا قابل اشتعال تماس پیدا کند ، یک یا دو دقیقه به خشک کن دهید تا خنک شود.

بیشتر سشوارها نیز با دکمه ای همراه هستند که هنگام فشار دادن ، انفجار هوای سرد را شلیک می کند. طبق گفته هافینگتون پست ، این دکمه باید هنگامی استفاده شود که موهای شما حدود 80 درصد خشک شود. استفاده از هوای سرد ، کوتیکول مو را مهر و موم کرده و ظاهر نهایی را درخشان تر و طولانی تر می کند. به این ترتیب می توانید بدون سرخ کردن موهای خود را کاملا خشک کنید.

چه ضمانتی می توانم برای سشوار خود داشته باشم؟
سشوارها در بررسی های ما و بهترین راهنمای ما دارای ضمانت هایی هستند که طول آنها بین یک تا چهار سال است و دو سال میانگین آن است. در صورت نیاز به خدمات به مشتریان ، اکثر شرکت ها پشتیبانی از طریق ایمیل و تلفن را ارائه می دهند و برخی نیز چت زنده را ارائه می دهند.

بهترین سشوار که الان می توانم دریافت کنم چیست؟
ما از سال 2013 ده ها سشوار تست کرده ایم و بررسی های ما بسیار بیشتر از دمیدن هوای گرم است. در جدیدترین آزمایش ما بیش از 40 ساعت را به معاینه و استفاده از 10 سشوار اختصاص دادیم و تابلوی تست ما شامل داوطلبانی با انواع مختلف مو از جمله موهای ریز ، صاف ، ضخیم و مجعد بود.

خواه شما یک پارچه براق و صاف را ترجیح می دهید یا می خواهید موهای خود را به نمایش بگذارید ، می توانیم به شما کمک کنیم سشوار را انتخاب کنید که نیاز شما را برطرف کند.