بهترین نرم کننده موی سر

شامپو چای و مجموعه تهویه چای – شامپو روغن چای و چربی تمیز کننده مو برای ترمیم موهای آسیب دیده خشک – شامپو و سولفات رایگان سولفات و نرم کننده مو برای موهای رنگ شده
توسط Maple Holistics
4.4 از 5 ستاره 3،344 رتبه بندی | 83 پاسخ سوالات
قیمت: 19،95 دلار
موجود می باشد در تاریخ 30 آوریل 2020.
اکنون سفارش دهید نرم کننده موی سر
این مورد را نمی توان به مکان انتخابی شما ارسال کرد.
به دلیل افزایش تقاضا ، ما به طور موقت انتخاب محصول را برای تحویل به منطقه شما کاهش داده ایم. ما در تلاش هستیم هرچه سریعتر در دسترس بودن انتخاب را بهبود بخشیم.
فروخته شده توسط Maple Holistics و تکمیل شده توسط آمازون.
این مورد قابل برگشت است
شامپو و تهویه مطبوع Tea Tree Oil یک دوتایی مبارزه با شوره سر است که حاوی مقادیر زیادی روغنهای اساسی طبیعی در بالای پایه روغن درخت چای ضد عفونی کننده و ضد قارچ است. هر دو شامپو و تهویه مطبوع تغذیه و محافظت از مو و پوست سر.
شامپو ضد شوره – حاوی مواد طبیعی قدرتمندی است که در برابر شوره سر موثر است. این شامپو با پاک کردن سلول های مرده پوست در حالی که اسطوخودوس پوست سر را خارش می کند ، کار می کند و این یک محیط مناسب برای رشد موهای بلند و قوی است.
کولر آبرسان – این نرم کننده درخت چای برای موهای خشک و آسیب دیده نه تنها به کاهش شوره سر کمک می کند بلکه حاوی اسیدهای آمینه مغذی و ویتامین های ضروری برای صاف کردن و ترمیم موهای نازک و موهای نازک و موهای زبر و شکننده است.
بی خطر و مؤثر – روغن چای درخت چای از گیاهان انتخابی تقطیر بخار استرالیا تهیه شده است تا از بالاترین سطح کیفیت و خلوص اطمینان حاصل شود. در تاسیساتی که فراتر از استانداردهای cGMP و همچنین پارابن عاری از سولفات و بی رحمانه است تولید می شود.
100٪ ضمانت برگشت پول – اگر به هر دلیلی از خرید مجرد شما از شامپوی روغن چای Maple Holistics Tea Tree Tree Tree Tree Tree Tree Tree Tree Tree Tree Tree Tree Tape Tube نارنج نارضایتی دارید ، واجد شرایط بازپرداخت کامل بدون سؤال در کل خود هستید.
مجتمع روغن اصلی روغن زیتون Mane ‘n Tail – شامپو گیاهی گیاهی + تهویه – تقویت کننده ها و مواد مغذی – شکستگی را کاهش می دهد – 12 Oz – 2-pack
توسط Mane ‘n Tail
4.0 از 5 ستاره 1،108 رتبه بندی | 89 پاسخ سوالات
قیمت: 14.99 $ (14.99 $ / Fl Oz)
ممکن است واجد شرایط بازگشت تا 2020-05-31 و هزینه راه اندازی مجدد باشد
شامپو گیاهی Mane ‘n Tail گیاهی و تهویه مطبوع روغن زیتون 12 عدد هر اونس تزریق شده هر…
به آرامی تمیز می کند ، مو را براق ، ابریشمی و سالم می کند
فرمول پروتئین غنی از میکرو که برای جلوگیری از شکستگی ، سرخ شدن و شکاف شدن به وجود آمده است ، باعث می شود موها قوی تر و طولانی تر شوند.
ایمن برای موهای آرام ، permed ، رنگی یا موهای شیمیایی.
محصول در جعبه مارک تجاری وارد می شود.