بهترین صفحه کلیدهای رایانه ای برای خرید [راهنمای 2020]

کیبوردها یک محیط ضروری دسک تاپ هستند ، اما اکثر افراد معمولاً با رایانه ای که با رایانه شخصی همراه است چسبیده اند مگر اینکه یکی از کلیدهای آن کار نکند.

با این وجود ، صفحه کلیدهای زیادی با طراحی بهتری نسبت به نمونه های باتلاقی بیشتر که معمولاً با دسک تاپ بسته بندی شده اند وجود دارد.

بنابراین چرا صفحه این صفحه دسکتاپ خود را در این زمان از سال بروزرسانی نمی کنید؟ اینها تعدادی از بهترین صفحه کلیدهای رایانه ای برای سال 2019 هستند.

توجه: معاملات قابل تغییر است. به خاطر داشته باشید که ممکن است برچسب قیمت ممکن باشد متفاوت باشد زیرا ممکن است برخی از تخفیف ها تا زمانی که تصمیم خرید خود را گرفتید در دسترس نباشد. بنابراین ، در حالی که تخفیف خاموش است ، سریعاً فشار دهید و دکمه خرید را بزنید.

برای دستیابی به اکنون چه صفحاتی برای صفحه کلید رایانه شخصی دارد؟
1
Corsair K95 پلاتین (توصیه می شود)
بهترین صفحه کلید

Corsair K95 Platinum صفحه کلید بازی نهایی برای سال 2019 است. بعضی اوقات با تخفیف در دسترس است.

این کیبورد دارای ساخت و ساز آلومینیومی درجه نظامی بوده و شامل سوئیچ های Cherry MX Speed ​​Silver برای نرمترین ورودی های کلید است.

این صفحه کلید دارای نور پس زمینه قابل تنظیم RGB است که جلوه های نور پر جنب و جوش را فراهم می کند.

شش کلید ماکرو قابل برنامه ریزی در سمت چپ K95 وجود دارد که می توانید با استفاده از آن ماکروها را برای بازی ها تنظیم کنید و در سمت راست بالای صفحه کلید ، کلیدهای چندرسانه ای دیگری نیز وجود دارد.

نکته بسیار جالب دیگر در مورد K95 این است که می توانید کلیدهای آن را با نرم افزار Corsair Utility Engine نیز سفارشی سازی و مجدداً انجام دهید .

قیمت را بررسی کنید
همچنین بخوانید: 7 بهترین صفحه کلید کوچک بی سیم برای رایانه شخصی

2
صفحه کلید Das 4 Professional

بهترین صفحه کلید برای خرید

Das Keyboard 4 Professional جدیدترین نسخه سری Das Keyboard است که یکی از بهترین سری های مکانیکی صفحه کلید مکانیکی برای دسک تاپ های ویندوز است.

DK4 ، که می تواند در آمازون خریداری شود ، از کلیدهای کلید مکانیکی Cherry MX با روکش طلا برای ورودی دقیق استفاده می کند. این شامل یک دکمه دور منحصر به فرد است که با استفاده از آن می توانید میزان صدا را تنظیم کنید.

در کنار آن ، صفحه کلید Das 4 کلیدهای اختصاصی رسانه ای را نیز برای نادیده گرفتن ، پخش ، مکث ، آهنگ بعدی و آهنگ قبلی فراهم می کند ، که چیزی نیست که در اکثر صفحه کلیدهای استاندارد پیدا کنید.

دو پورت سریع USB 3.0 یکی دیگر از موارد مفید دیگر برای DK4 است. به طور کلی ، این یکی از بهترین موارد اضافه شده به سری DK تا به امروز است.

قیمت را بررسی کنید
3
صفحه کلید و ماوس دسک تاپ مایکروسافت Sculpt Ergonomic
بهترین صفحه کلیدهای 2019Microsoft Sculpt Ergonomic یک صفحه کلید بی سیم نوآورانه است که با قیمت تخفیف در آمازون به فروش می رسد.

این صفحه کلید با سیستم عامل های Windows 10/8/7 ، Mac OS X و Android سازگار است. بنابراین این صفحه کلید تبلت عالی نیز هست.

علاوه بر این ، زوایا موقعیت مچ خنثی را ایجاد می کند و جنبه ای آینده نگرانه تر نشان می دهد.

Sculpt Ergonomic یکی از خلاقانه ترین طرح های کیبورد را با یک طرح اسپلیت ، استراحت نخل کوسن و شکل گنبدی دارد.

همچنین برای داشتن انعطاف پذیری بیشتر و داشتن یک انگشت شست انگشت شست ، دارای یک پد عدد کاملاً مجزا است. بنابراین بدون شک این در بین اصلی ترین صفحه کلیدهای ویندوز است .

اکنون آن را بررسی کنید
4
Logitech K780
بهترین صفحه کلیدهای 2019

Logitech K780 یکی از صفحه کلیدهای منعطف است که می توانید با استفاده از دسک تاپ های ویندوز و Mac OS X یا دستگاههای Android و iOS از آن استفاده کنید.

این کیبورد را می توان با یک تخفیف با ارزش مناسب خریداری کرد.

به روز رسانی : در ایالات متحده آمریکا ، صفحه کلید در دسترس نیست ، کیبورد ایرانی اما می توانید آن را در بریتانیا پیدا کنید.

نکته منحصر به فرد در مورد این صفحه کلید ، کلید Easy-Switch آن است که می توانید در هنگام پردازش کلمه بین دستگاه ها جابجا شوید و K780 شامل یک پایه برای هر دو تبلت و موبایل است.

علاوه بر این ، دارای کلیدهای منحصر به فرد Back ، Contextual Menu ، Search و App-Switch است که در دسترس هستند.

این کیبورد USB و بلوتوث بی سیم است که دارای باتری با دوام است و احتمالاً چند سال دیگر نیازی به تعویض آن نخواهید داشت. این امر به این واقعیت کمک می کند که یک عملکرد خودکار خواب داشته باشد و این باعث افزایش دوام می شود.

پیشنهاد قیمت را بررسی کنید
ALSO READ: نحوه استفاده از دستگاه های Android به عنوان صفحه کلید Windows 10 PC

5
صفحه کلید بازی مکانیکی Qisan
بهترین صفحه کلیدهای 2019

صفحه کلید بازی مکانیکی Qisan یکی از صفحه کلیدهای با بهترین ارزش برای سال 2019 است و همچنین دارای یک نوع نور پس زمینه با جلوه های روشنایی است.

آنچه این صفحه کلید را از سایر گزینه های دیگر جدا می کند ، طراحی ساده 68-کلید آن است.

بنابراین ، این صفحه کلید فضای جدول کمی را اشغال می کند. و Qisan آن را برای بازی با بازی 6 کلید کلید بهینه سازی کرده است که به شما امکان می دهد تا در شش بازی ترکیبی از حداکثر 6 کلید را فشار دهید.

این صفحه کلید همچنین با کلید های مختلف کلید و تنظیمات رنگی همراه است.

قیمت را هم اکنون بررسی کنید
6
Unicomp Ultra Classic 104

بهترین صفحه کلیدهای 2019

ممکن است Unicomp Ultra Classic 104 مانند صفحه کلید قدیمی باشد ، اما به این دلیل است که قرار است این کار را انجام دهد. این دستگاه دارای صفحه کلید یکپارچهسازی با سیستمعامل بر اساس مدل کلاسیک Model M است که IBM در دهه 1980 راه اندازی کرد.

به این ترتیب ، این صفحه کلید یکپارچهسازی با سیستمعامل است که همان طراحی بهار کمانش را تقلید می کند که Model M را به یکی از بزرگترین صفحه کلید تبدیل کرده است.

بنابراین گذشته از داشتن طراحی بیرونی یکسان ، Ultra Classic 104 همان احساس مدل M را دارد.

Ultra Classic با تعویض کلیدهای کمانش ، از جمله صفحه کلیدهای دقیق و پاسخگو برای پردازش کلمه است.

البته ، هیچ پورت USB 3.0 ، نورپردازی با نور پس زمینه ، کلیدهای رسانه ای یا هر چیز دیگری که بهترین کیبوردهای مدرن شامل آن باشد ، ندارد. اما این نیمی از جذابیت Ultra Classic است.

قیمت را هم اکنون بررسی کنید
اینها چند مورد از بهترین کیبوردها است که می توانید نسخه فعلی خود را در سال 2019 جایگزین کنید.

چند کیبورد دیگر کاملاً قابل ذکر است ، و این مقاله در مورد برخی از کیبوردهای دارای بهترین نور پس زمینه می گوید. اگر صفحه کلیدهای بی سیم را ترجیح می دهید ، این پست را بررسی کنید .

این معامله خاص بخشی از انتخاب بزرگتر ما از بهترین کیبوردها است که می توانید پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید از مرکز اختصاصی جمعه سیاه ما برای معاملات فنی استفاده کنید.

معاملات بیشتر حیرت انگیز برای چک کردن در حال حاضر:

بهترین موس Logitech برای خرید [BLACK FRIDAY 2019]
بهترین مانیتور LCD با نور پس زمینه برای خرید [BLACK FRIDAY 2019]
بهترین لنت های خنک کننده لپ تاپ ویندوز 10 برای خرید
یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در دسامبر 2017 منتشر شد و از آن زمان برای تازه بودن و صحت آن به روز شده است.