با رشد COVID-19 در ورزش، لیگ ها برای مبارزه با ویروس تلاش می کنند

[ad_1]

دسامبر معمولا زمان خوبی در تقویم ورزشی است. پلی آف NFL در حال داغ شدن است. NBA به نمایشگاه سالانه کریسمس نزدیک می شود. بازی‌های فوتبال کالج نزدیک می‌شوند و بسکتبال NHL و کالج در اوج هستند.

اما این تقویم این هفته با مشکلی که از بین نمی‌رود تکان داده شد: ویروس.

با افزایش موارد ابتلا به کووید، دنیای ورزش به شدت تحت تأثیر شیوع بیماری قرار می گیرد. بیش از یک سوم فهرست 21 نفره واشنگتن برای بازی یکشنبه بعید است. این 21 ورزشکار در میان بیش از 160 ورزشکار در NFL، NHL و NBA هستند که تست آنها در روز دوشنبه مثبت شد و باعث شد هر سه لیگ در تلاش برای تنظیم پروتکل ها و یافتن راه هایی برای جلوگیری از گسترش سریع باشند.

از Odel Beckham Jr از NFL و Baker Mayfield گرفته تا James Harden از NBA و Janice Adetokunmpo، بزرگترین ستارگان این ورزش از جمله کسانی هستند که از ویروس به دور هستند. برای تیم هایی مانند واشنگتن، اپیدمی های گسترده میزان رقابتی بودن آنها را زیر سوال برده است. کلیولند براونز قبل از بازی آخر هفته 19 بازیکن دارد. کلیولند و واشنگتن برای حضور در پلی آف می جنگند.

آخرین موج در حالی رخ می دهد که نوع Omicron به ایالات متحده رسیده است، که جرقه دور جدیدی از تعطیلی مدارس و مشاغل را برانگیخته و به گفت و گوها در میان سیاستمداران درباره دستورات سخت تر برای ماسک ها و واکسن ها دامن می زند – حتی محاصره های فوری به سبک اروپایی.

برخی از پزشکان، مانند دکتر آنتونی فائوسی، انتظار دارند که omicron به زودی به بخش غالب کشور تبدیل شود. در NFL، دکتر آلن سیلس، مدیر ارشد پزشکی به خبرنگاران گفت که لیگ معتقد است که این گزینه مسئول افزایش زیاد موارد است.

در دوره سه روزه از دوشنبه تا چهارشنبه، NFL حدود 100 مورد دارد – بزرگترین دوره در فصل از آغاز همه گیری.

آرتور بلان، مالک آتلانتا فالکونز، در نشست مالکان این هفته به خبرنگاران گفت: «در یک نقطه، احساس می‌کنید در حال مبارزه با یک روح هستید. “تو نمیدونی کجا تاب بخوری.”

جستجو برای راه حل ها

رهبران تعدادی از لیگ‌ها در این هفته با همکاران اتحادیه‌ها در تماس بودند و همه آن‌ها به این سو و آن سو رفتند و سعی کردند به یک سوال پیچیده پاسخ دهند: چه کار دیگری می‌توان کرد؟

لیگ های ورزشی در حال حاضر گام های بزرگی در تلاش برای مهار ویروس برداشته اند، چه صرف میلیون ها دلار برای میزبانی محیط های “حباب دار” یا ایجاد پروتکل های آزمایش عمیق و رویه های دقیق که همراه با برنامه های تغییر یافته است.

با این حال، با این موج جدید، به نظر می رسد تغییرات بیشتری وجود دارد. در مورد NFL، لیگ و بازیکنان آن توافق کرده‌اند که سیاست‌های فعلی خود را بررسی کرده و احتمالاً تغییر دهند – زیرا NFL به دنبال محدود کردن جدول زمانی است که در آن بازیکنان واکسینه‌شده می‌توانند از آزمایش‌های مثبت به اتحادیه بازیکنان بازگردند، که بر آزمایش‌های روزانه اصرار دارد.

در حال حاضر، بازیکنان واکسینه شده که نتیجه آنها مثبت است باید دو بار در عرض 24 ساعت آزمایش منفی داده و برای بازگشت مجوز پزشکی دریافت کنند. و فقط بازیکنان واکسینه نشده باید روزانه آزمایش کنند، مگر اینکه تیم ها در “پروتکل های توسعه یافته” باشند، که سپس بازیکنان و مربیان را به آزمایش روزانه دعوت می کنند. لیگ و اتحادیه در آزمون های روزانه رو در رو نمی بینند و NFL معتقد است که این غیرضروری است.

NFL همچنین برای کارکنان سطح 1 و 2 غیربازیکن، که شامل مربیان و کارمندانی است که شخصاً با بازیکنان تعامل دارند، تقویت شده است. این کارکنان باید تا 27 دسامبر مطابقت داشته باشند.

آقای سیلس گفت: “ما وارد مرحله جدیدی از همه گیری هستیم، متفاوت از آنچه قبلا دیده بودیم.” ما نمی توانیم راه حل های 2020 را برای مشکلات 2021 که داریم اعمال کنیم.

در همین حال، NBA و NHL اقداماتی را انجام دادند که NFL از آنها اجتناب کرد – مسابقات را به تعویق انداخت.

از آنجایی که شیکاگو بولز 10 بازیکن خود را طبق پروتکل‌های ایمنی و بهداشت NBA از دست داد، NBA بازی‌های برنامه‌ریزی شده را برای سه‌شنبه و پنج‌شنبه – اولین تنظیم برنامه لیگ در فصل – به تعویق انداخت. در مقابل NHL تا کنون 9 بازی را به تعویق انداخته است، اولین بازی در ماه نوامبر.

NBA و NHL ترجیح می دهند تا حد امکان برنامه ها را دست نخورده نگه دارند. به همین دلیل لیگ ها و اتحادیه های بازیکنان خود در تلاش برای افزایش تست هستند. NHL و اتحادیه بازیکنان آن روز چهارشنبه توافق کردند که اقدامات سخت تری را حداقل تا 7 ژانویه اجرا کنند، که شامل تست های روزانه و درخواست از مردم برای محدود کردن تعاملات اجتماعی در خارج از هتل ها، سرسره ها و خانه ها می شود.

بر اساس گزارش ESPN، 60 بازیکن NBA وارد پروتکل های ایمنی و بهداشتی شده اند که 43 نفر از آنها در دو هفته گذشته آمده اند. در NHL، 30 بازیکن و کادر فنی به مدت 48 ساعت (دوشنبه تا سه شنبه) به دقایق لیگ اضافه شدند.

NBA سعی کرد بازیکنان را تشویق کند تا بوستر دریافت کنند. اگرچه 97 درصد از بازیکنان واکسینه شده اند، اما لیگ مهلتی را در روز جمعه برای بازیکنان تعیین کرده است که بوستر دریافت کنند یا مشمول پروتکل های سخت گیرانه تری مانند تست های روزانه شوند. به گفته لس آنجلس تایمز، بیش از 60 درصد از بازیکنان قبلاً بوستر دریافت کرده اند.

در جاهای دیگر، تورنتو رپتورز اعلام کرده است که ظرفیت ورزشگاه خانگی خود را با اعمال محدودیت 50 درصدی با ارتقاء، محدود خواهد کرد.

ماسای اوجیری، مدیر کل رپتورز به خبرنگاران گفت: ما نمی‌خواهیم در ترس از این ویروس زندگی کنیم، اما کووید یک دشمن دائمی است. ما با هم او را شکست خواهیم داد.»

کووید به شدت ضربه می زند

هیچ تیم ورزشی حرفه ای نمی تواند وضعیت بدتر از کلگری فلمز NHL را تحمل کند.

از روز چهارشنبه، Flames دارای 27 تیم در پروتکل‌های COVID-16 بازیکن، سه مربی و هشت کارمند بود. یک جهش هشدار دهنده باعث شد NHL به تعویق انداختن Flames در روزهای دوشنبه، سه شنبه و پنجشنبه.

یک روز پس از تصمیم NHL در مورد Flames، لیگ بازی کارولینا را در روز سه‌شنبه به تعویق انداخت، زیرا آزمایش چهار بازیکن Hurricane مثبت شد تا فهرست کلی COVID خود را به هفت افزایش دهد.

هر دو شعله و هوریکن در طول اردوی آموزشی گفتند که تیم های آنها 100 درصد سطح واکسیناسیون دارند.

راد بریند آمور، مربی هوریکنز، روز سه شنبه گفت: «همه کاری را که ما باید انجام می‌دادیم، انجام دادند. “ما واکسن زدیم. ما به سهم خود عمل کردیم. نمیدانم چه کار دیگری انجام دهم. … خبر خوب این است که مریض نمی شوند. من فکر می کنم تمام هدف واکسیناسیون این است: شما بیمار نمی شوید. من فکر نمی‌کنم که این شما را از دریافت آن باز دارد، بنابراین این دنیایی است که ما در حال حاضر در آن زندگی می‌کنیم.

این احساس – “ما سهم خود را انجام دادیم” – در طول این پرش رایج تر می شود. سرمربی لس آنجلس رمز، شان مک وی، پس از اینکه تیمش دچار بیماری همه گیر شد که باعث شد 16 بازیکن در لیست ذخیره NFL کووید-19 قرار بگیرند، این اطلاعیه را تکرار کرد. NFL نرخ واکسیناسیون 94 درصدی را در بین بازیکنان تبلیغ می کند، در حالی که NHL می گوید همه بازیکنان به جز یک نفر – تایلر برتوزی از دیترویت – واکسینه شده اند.

اما همه این عکس را انتخاب نکردند. هنوز هم شک و تردیدهایی وجود دارد، از آرون راجرز، مدافع تیم گرین بی پکرز گرفته تا آنتونیو براون تامپا بای باکانیرز تا کایری اروینگ، مدافع بروکلین نتس، که همه آنها بحث های منحصر به فرد خود را در مورد واکسن امسال داشته اند.

اگر یک درس در این هفته وجود داشته باشد که جامد شده است، این است که ویروس به آب و هوا اهمیت نمی دهد. تیم‌هایی مانند بورگوندی، طلایی و براون در میانه شکار پس از فصل هستند و با توجه به اینکه تنها چهار بازی از فصل عادی NFL باقی مانده است، شیوع COVID-19 می‌تواند دلیلی برای حضور یک تیم در بیرون و نگاه کردن به داخل باشد.

این ویروس فشار جسمی و روحی در تیم ها ایجاد می کند. به غیر از مواردی که به دلیل آزمایشات مثبت در دسترس نیستند، کسانی که بازوهای کوتاه دارند باید با آن کنار بیایند. کوین دورانت ستاره بروکلین نتز به جز پنج دقیقه بعد از پیروزی تیمش در وقت اضافه بر رپتورز با هفت هم تیمی در پروتکل های بهداشتی و ایمنی بازی کرد.

در همین حال، برای بازیکنان آلوده به COVID، اثرات بسیار گسترده است. برخی از ورزشکاران یا بدون علامت هستند یا علائم خفیفی دارند و بهبودی سریع خود را به واکسن نسبت می دهند. برای دیگران، مانند جوئل امبید، ستاره فیلادلفیا 76ers، ویروس نفوذ کرده است.

امبیید که واکسینه شده است، در اواخر نوامبر گفت: «واقعاً فکر می‌کردم که موفق نمی‌شوم». “خیلی بد بود، بنابراین من فقط از اینکه اینجا نشسته ام سپاسگزارم.”

و از آنجایی که موارد همچنان در حال گسترش هستند، نمی توان از خود پرسید که نفر بعدی کیست.

استن ون گاندی، مربی سابق NBA در توییتی نوشت: «تمام شب در حال بررسی نتایج NBA و کالج بودم. اکنون به نظر می رسد تمام کاری که من انجام می دهم این است که بررسی کنم کدام مربیان و بازیکنان به دلیل پروتکل های کووید بیرون هستند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesPragmatic slotlarıLevitrahipercasino bedava bonuskorsan taksiPapaz Büyüsüelf bar 5000