با ربات اینستاگرام ما در اینستاگرام دنبال کنید

چگونه می توانیم با Instazood دنبال کننده های بیشتری کسب کنیم
ربات اینستاگرام سرویس اصلی Instazood است. این ربات از Promos هایی که تعیین کرده اید برای دنبال کردن سایر حساب های اینستاگرام خود استفاده می کند و نظر و لایک خود را در پست های خود باقی می گذارد و داستان های آنها را از طرف حساب اینستاگرام شما مشاهده می کند. توجه دیگران را به نمایه خود جلب کنید و در صورت دوست داشتن محتوا ، شما را دنبال می کنند. تنظیمات برنامه عالی پیروان بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد. علاوه بر ایمنی و راحتی ، پیدا کردن دنبال کننده های فعال واقعی هدف اصلی Instazood است که بیشترین مشتری را در بین ابزارهای ربات خودکار دارد. این خدمات با ارزانترین قیمت و یک آزمایش رایگان بهترین خدمات رشد را به شما ارائه می دهد.

تماشا کنید برای اطلاعات بیشتر در مورد Instagram Bots

دنبال کنید ، دوست داشته باشید ، نظر دهید ، حذف نکنید ، نمایش داستانها
تمام ابزارهای اتوماسیون اینستاگرام در یک سرویس
ربات های اینستاگرام چند راه ساده اما هوشمندانه برای پیروان ، کنجکاوی دارند. ربات های اینستاگرام برای جذب آنها از کنجکاوی مردم استفاده می کنند. اما چطور؟ اقدامات اصلی در به دست آوردن دنبال کنندگان دنبال کردن حساب های دیگر ، مانند پست ها ، اظهار نظرها ، و مشاهده بخش های مختلف است.

دنبال کردن خودکار

هر وقت شخصی را دنبال می کنید ، می تواند به حساب IG شما مراجعه کند و در صورت دوست داشتن محتوا از شما پیروی کند.

خودکار لیکر

هنگامی که پست های کاربر را با استفاده از ربات های liker دوست دارید ، او ممکن است به حساب IG شما مراجعه کند. و اگر او پست ها را دوست دارد از شما پیروی می کند.

نظر خودکار

بیشتر ربات های اینستاگرام فقط با اظهار نظر در مورد پست های دیگر در فیس بوک ، دنبال کنندگان واقعی را در اینستاگرام دریافت می کنند.

گشودن خودکار

به دلیل محدودیت های زیر اینستاگرام ، باید از حالت ناخوشایند استفاده کنید ، Instazood این کار را بصورت خودکار یا دستی انجام می دهد.

اینستاگرام راه هایی برای گرفتن دنبال کننده دارد

Bridge Social – برنامه Bot Bot Instagram
با پل اجتماعی نامحدود باشید
با برنامه Android Bridge Social Bridge دنبال کنندگان بیشتری را در Instagram دریافت کنید. اکانت اینستاگرام خود را از طریق داشبورد Instazood به برنامه وصل کنید و همه کارها را به Bridge Social واگذار کنید. این اقدامات اینستاگرام را بسیار بهتر از هر کس انجام می دهد!

سریعتر رشد کنید
چند ساعت برنامه را اجرا کنید و درگیری ها و دنبال کنندگان اینستاگرام بیشتری کسب کنید

از بلوک اقدام خودداری کنید
این برنامه هوشمند در مواقع مورد نیاز اتوماسیون اینستاگرام را متوقف می کند.

سرعت را سفارشی کنید
تنظیم سرعت در پایین ، متوسط ​​، زیاد بستگی به سابقه حساب شما دارد. قدیمی یا جدید

بهترین ایده های هدف گذاری
برای ارتباط پیروان با مشاغل یا علایق خود چه راه هایی می دانید؟ درگیری بیشتر و جذب پیروان مربوطه یکی از چالش های ما بود که ما آن را با سیستم هدف گیری حل کردیم. اما چگونه؟ Instazood دارای 3 هدف در دسترس برای جذب کاربران است.

هدف گذاری حساب
با هدف قرار دادن پروفایل دیگران ، ربات با اعمال فعالیت های روی حساب طرفدارانشان ، طرفداران خود را ربا اینستاگرامی بدست می آورد. شما می توانید با هدف قرار دادن پروفایل دیگران ، از هر موضوعی که می خواهید پیروان خاصی کسب کنید.

دارندگان و دوستداران هشتگ
با استفاده از این گزینه ، می توانید دنبال کننده هایی استفاده کنید که از هشتگ های خاص استفاده می کنند یا از آنها پیروی می کنند. ربات با آن حسابها در تعامل است. این یک روش خوب برای جذب پیروان در موضوعات مرتبط است.

هدف گذاری موقعیت مکانی
مکان اینستاگرام یکی از ابزاری است که می تواند منطقه زندگی افراد یا مکان های فعالیت آنها را تعیین کند. با استفاده از این گزینه ، می توانید دنبال کننده هایی باشید که منطقه آنها را هدف قرار داده اید.

ربات اینستاگرام خود را با ابزارهای Instazood مدیریت کنید

بالاترین راندمان را بدست آورید
ربات اینستاگرام خود را با ابزارهای Instazood مدیریت کنید
می توانیم Instazood Targets را یکی از قدرتمندترین و منحصر به فردترین قسمت های سیستم بنامیم. پس از افزودن هدف ، می توانید کلیه فعالیتهای اعمال شده در آن هدف را مدیریت کنید.

روشن یا خاموش کردن بات مانند

می توانید مانند هر هدف ، اینستاگرام خودکار را روشن یا خاموش کنید و تعداد لایک های یک هدف را مشاهده کنید. همین کار را می توانید با موارد زیر ، نظرات و مشاهده داستان ها نیز انجام دهید.

فعالیت ها را شروع و متوقف کنید

می توانید یک هدف را شروع یا متوقف کنید و تعداد پرشکشی و پوشش کلیه فعالیت های مربوط به آن هدف را مشاهده کنید.

نرخ مکالمه

اما مهمترین گزینه ای که ما در هدف قرار می دهیم ، نرخ تبدیل است. نرخ تبدیل درصد افرادی که از شما پیروی می کنند را نشان می دهد. به طور طبیعی ، این به شما نشان می دهد که آیا این هدف از راندمان بالایی برخوردار است یا خیر. مطمئنا این گزینه برای Instazood ثروت دارد!

3 روز رایگان شروع کنید
Bot Botory خود را سفارشی کنید
در بخش تنظیم botaz Instazood ، می توانید فعالیت های ربات را مدیریت کنید. همچنین می توانید فعالیت های روزانه ربات را نیز تغییر دهید. تنظیم عدم امکان به شما امکان می دهد محدودیت نهایی زیر را تنظیم کنید ، حد مجاز اتوماتیک عدم تغییر ، تنظیم افراد را در لیست سفید و غیره قرار دهید. مهمترین قسمت تنظیمات فیلترهای متغیر آن است. می توانید حسابهایی را که ربات می خواهد روی آنها اعمال کند فیلتر کنید. به عنوان مثال ، می توانید حساب های تجاری را پرش کنید ، یا حساب هایی را که بیشتر از حد دنبال کننده های شما و غیره است حذف کنید. شما می توانید رقبای خود را در لیست سیاه خود قرار دهید تا ربات هیچ اقدامی به دلخواه ، دنبال کردن ، اظهار نظر یا مشاهده داستان انجام ندهد. علاوه بر این ، ما به Instazood اضافه کرده ایم که “Stop Word” است. هنگامی که یک کلمه خاص را وارد جعبه توقف کلمات می کنید ، حساب هایی را که دارای آن کلمه در بیوگرافی خود هستند ، یا پست های آنها را پرش می کنید.