اورت و ناوراتیلوا از حضور قهرمان المپیک NCAA حمایت می کنند زیرا شناگر ترنس رکوردها را می شکند

[ad_1]

سه چهره نمادین در ورزش زنان در آخر هفته خبرساز شدند و عادلانه بودن سیاست‌های تراجنسیتی NCAA را در میان یک فصل رکوردشکنی برای لی توماس شناگر پن به چالش کشیدند.

مارتینا ناوراتیلووا و کریس اورت، بزرگان تنیس، پس از شکستن یخ، قهرمان شنای المپیک، نانسی هاگزهد-ماکار، پریدند و گفتند که در قوانین NCAA “هیچ عادلانه ای” وجود ندارد که به توماس اجازه می دهد در تیم بانوان لیگ آیوی شنا کند.

هاگزهد ماکار در مقاله‌ای در روز جمعه گفت: «توماس ثابت می‌کند که مدافعانی که به NCAA و مدارس عضو آن اطمینان دادند که بلوغ مردان می‌تواند ظرف یک سال پس از درمان هورمونی متوالی معکوس شود، اشتباه می‌کنند.» [U.K.] دیلی میل که در Swimming World تجدید چاپ شد.

او گفت: “قوانین باید از شواهد پیروی کنند، و در این مورد واضح است: توماس مجبور نیست با زنان بیولوژیک رقابت کند.”

عنوان مقاله او این بود: «زمانی که من با آلمان شرقی دوپینگ شده مسابقه دادم عادلانه نبود و عادلانه نیست که زنان با شناگر تراجنسیتی لیا توماس رقابت کنند.

ناوراتیلووا این مقاله را «یک دیدگاه مستدل و منصفانه در مورد گنجاندن زنان ترنس در ورزش زنان، IMO» خواند. آفرین، نانسی.» اورت روز شنبه با توییت خود پاسخ داد: “من با آن موافقم.”

صدای آنها به مخالفت با سیاست NCAA مبنی بر اجازه دادن به ورزشکاران ترنسجندر برای رقابت در ورزش زنان تا زمانی که یک سال را صرف درمان سرکوب تستوسترون می کنند، فوراً اعتبار و آشکاری را به نمایش گذاشت، یک استاندارد Hogshead-Makar آن را به شدت ناکافی توصیف کرد.

او گفت که میانگین اختلاف زمان‌های مقدماتی مسابقات قهرمانی NCAA برای مردان و زنان 11.41 درصد است، اما توماس در 200 سبک آزاد تنها 2.6 درصد کندتر از قبل از انتقال و 5.76 درصد در – آهسته در 500 است.

“این یک تخفیف نیست. هاگس هد ماکار گفت، این عادلانه نیست. «باید اضافه کنم که تقصیر لیا نیست. مشکل قوانین NCAA است که به پن اجازه می دهد او را در تیم زنان نگه دارد.

توماس 22 ساله به مدت 3 سال در تیم مردان به عنوان ویل توماس شنا کرد و برای تیم دوم قهرمان آل آیوی شد و سپس به تیم زنان و تیم زنان برای فصل 2021-22 رفت.

توماس سریع ترین زمان های امسال را در مسابقات 200 و 500 سبک آزاد دارد و این گمانه زنی ها را تقویت می کند که او ممکن است با رکوردهای میسی فرانکلین و کتی لدکی در مسابقات قهرمانی NCAA Division I در ماه مارس مبارزه کند.

“[I]هاگزهد ماکار گفت: “اگر توماس رکورد میسی فرانکلین دارنده مدال طلای المپیک یا NCAA را با کتی لدکی بشکند، این نتیجه بسیار ناعادلانه است.”

***

او و ناوراتیلوا اعضای کارگروه سیاست ورزش زنان هستند که به دنبال یافتن یک “میانسال” بین حذف ورزشکاران ترنسجندر از مردان به زنان و پذیرش ورزشکاران با مردان هستند. sex-مزایای جسمانی مرتبط برای رقابت در ورزش زنان و دختران.

کریس اورت به عنوان یکی از حامیان این گروه ذکر شده است. در مورد رنه ریچاردز، اولین بازیکن مرد به زن که در تنیس حرفه‌ای زنان شرکت کرد، چنین است، که گفت ورزشکاران تراجنسیتی برتری ناعادلانه نسبت به رقابت‌های متولد شده زن دارند.

هاگزهد-اگرچه گفت که باید فرصت‌هایی برای ورزشکاران ترنس‌جندر برای رقابت، از جمله در برابر زنان بیولوژیک، وجود داشته باشد، «تا زمانی که بتوانند نشان دهند که خود را از دست داده‌اند. sex- مزیت مرتبط بلوغ مردانه.

او گفت: «ورزش به‌عنوان یک سیستم دوتایی با مردان و زنان راه‌اندازی شده است و ورزش باید با افزودن رویدادها و طبقه‌بندی‌های جدید، به جای دور انداختن معنای دسته‌بندی «دختران» و زنان، سازگار شود.

هیاهوی فزاینده پیرامون وضعیت توماس با تلاش فدراسیون‌های ورزشی در سرتاسر جهان برای برقراری تعادل بین عدالت و شمول به عنوان ورزشکاران ترنسجندر مرد به زن به دنبال رقابت در مسابقات زنان است.

قانون NCAA، که در سال 2011 به تصویب رسید، مشخص نمی کند که ورزشکاران تراجنسیتی باید تستوسترون خود را کمتر از حد معینی نگه دارند، همانطور که برخی سازمان ها انجام می دهند.

به عنوان مثال، World Athletics، سازمان بین المللی دو و میدانی، از زنان دونده مسافت متوسط ​​می خواهد که سطح تستوسترون خود را زیر 5 نانومول در لیتر نگه دارند. [nmol/L] حداقل شش ماه قبل از مسابقه و سپس به طور مداوم در طول حرفه خود برای حفظ واجد شرایط بودن.

سیاست سال 2018 می گوید که اکثر زنان، از جمله ورزشکاران نخبه، دارای تستوسترون طبیعی در خون 0.12 تا 1.76 نانومول در لیتر هستند، در حالی که در مردان پس از بلوغ 7.7 تا 29.4 نانومول در لیتر است.

هیچ زنی سطح تستوسترون طبیعی سرم 5 نانومول در لیتر یا بیشتر ندارد مگر اینکه دچار DSD باشد. [Difference in Sexual Development] یا یک تومور، “بیانیه جهانی دو و میدانی گفت.

کمیته بین‌المللی المپیک قبلاً توصیه کرده بود که فدراسیون‌های ورزشی استانداردی را برای ورزشکاران مرد تراجنسیتی با میزان 10 نانومول در لیتر حداقل 12 ماه قبل از مسابقه اتخاذ کنند، اما در نوامبر IOC دستورالعمل‌های خود را اصلاح کرد.

آخرین دستورالعمل‌ها دیگر سطوح خاصی از تستوسترون را توصیه نمی‌کنند، بلکه تاکید می‌کنند که همه معیارهای واجد شرایط بودن باید بر اساس “تحقیقات پایدار و بررسی شده” باشد و نباید “فرض مزیت” بدون شواهد وجود داشته باشد.

اگرچه NCAA مستقیماً در مورد سر و صدای توماس اظهار نظر نکرد، اما این سازمان در ماه آوریل بیانیه‌ای در حمایت از سیاست‌های خود منتشر کرد که «مسیری فراگیرتر برای مشارکت تراجنسیتی‌ها در ورزش‌های دانشگاهی» ارائه می‌دهد.

“رویکرد ما – که نیازمند درمان سرکوب تستوسترون برای زنان تراجنسیتی برای رقابت در ورزش زنان است – علم در حال تکامل را در مورد این موضوع در بر می گیرد و در سیاست های مشارکت کمیته بین المللی المپیک و کمیته های المپیک و پارالمپیک ایالات متحده مستقر است.” NCAA در بیانیه ای اعلام کرد. . شمول و عدالت می‌تواند برای همه دانش‌آموزان ورزشکار، از جمله ورزشکاران ترنسجندر، در تمام سطوح ورزشی وجود داشته باشد.»

برخی دیگر نیز از NCAA خواستند تا اقدامی انجام دهد. گزارش شده است که گروهی از والدین پن نامه ای ارسال کردند و از NCAA خواستند از یکپارچگی ورزش محافظت کند، در حالی که سردبیر دنیای شنا، مزیت توماس را “مانند دوپینگ” خواند و از NCAA خواست “سریع عمل کند.”

سینتیا میلان هفته گذشته پس از 30 سال ریاست اجلاس شنای ایالات متحده در اعتراض به وضعیت توماس، ترک کرد و از سایر مقامات خواست تا زمانی که مقامات شنا مشکل را حل کنند، همین کار را انجام دهند.

توماس در مصاحبه ای با SwimSwam در 8 دسامبر گفت که در شنا و تمام روابط شخصی من احساس اعتماد به نفس و خوبی دارد و افزود که سعی کرده انتقادات را نادیده بگیرد.

توماس گفت: “من فقط با آن کار نمی کنم.” اصلاً خواندن آن و پرداختن به آن برای من سالم نیست، بنابراین این کار را نمی‌کنم و این تمام چیزی است که در مورد آن می‌گویم».

برخی از نشریات LGBTQ منتقدان را به ترنس هراسی متهم کرده اند. Outsports از SB Nation گفت توماس قربانی “هراس ضد ترنس” شده است، در حالی که LGBTQ Nation گفته است که هدف “پاسخ محافظه کارانه” بوده است.

ورزشکار علی چهارشنبه در توییتی نوشت: «حمل‌آوران در همه سطوح – از جمله لیا توماس، شناگر U Penn – مستحق دسترسی و مشارکت برابر در ورزشی که دوست دارند، بدون تبعیض یا سوء استفاده هستند. دانشگاهیان و دانشمندان برجسته در زمینه های حرکت شناسی، حقوق و سیاست و مطالعات جنسیتی موافق هستند که زنان ترنس هیچ مزیت ذاتی ندارند و تهدیدی برای ورزش زنان به شمار نمی روند.

دیگران مخالف هستند. هاگزهد-ماکار روزهای رقابت خود را با ورزشکاران استروئیدی آلمان شرقی مقایسه کرد و گفت که او تنها سه مدال طلا و یک نقره المپیک کسب کرده است زیرا بلوک شوروی بازی‌های 1984 لس آنجلس را تحریم کرده است.

علاوه بر این، او گفت، اگرچه زنان آلمان شرقی «تا آبشش‌ها لمس می‌شدند، اما آنها فقط کمی بهتر از بهترین زنان بیولوژیک بودند. هیچ یک از آنها با مردان رقابت نمی کنند.

تیم شنای زنان پن فصل خود را با یک مسابقه در 8 ژانویه در خانه مقابل دارتموث از سر گرفت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortkuşadası escorthovarda bet