ابعاد چادر مسافرتی درجه 1


بهترین چادر مسافرتی های مسافرتی: راهنمای خریدار | به طور کلی بهترین | بهترین کوله پشتی | بهترین Ultralight

بهترین چادر مسافرتی کوله پشتیشما نیاز به خرید یک چادر مسافرتی مسافرتی دارید!

خوب … این یک جمله مطلق بود …

این بود ، اما این واقعیت را کمتری نمی کند. من از این عقیده (بنیادی) هستم که هر مسافر باید با چادر مسافرتی کوله پشتی در حال مسافرت باشد. این یک قطعه ضروری از تجهیزات دنده کوله پشتی است.

چادر مسافرتی کوله پشتی یک خانه است – خانه ای برای بی خانمان ها. به هر کجا که بروید ، خواه در فضای شهری پارک شود و یا از راه دور افتخار افتخار در بیابان ، خانه ای خواهید داشت

اردو زدن در جنگل ، ساحل و یا پای کوهی پرقدرت ، راهی شگفت انگیز برای ارتباط مجدد با طبیعت است. من عاشق کمپ کردن هستم و به اندازه کافی خوش شانس بوده ام که در بیش از پنجاه کشور مختلف در پنج قاره اردو بزنم. من در این فرایند یک خمیر لوتا را نیز در هزینه اقامت ذخیره کردم …

بنابراین ، چگونه بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی را برای پیاده روی و ماجراجویی های کمپینگ انتخاب می کنید؟

در این پست عمیق ، بهترین چادر مسافرتی های کوله پشتی را برای کلیه بودجه و سبک های سفر – چادر مسافرتی های ارزان ، چادر مسافرتی های سبک ، چادر مسافرتی های پیاده روی ، چادر مسافرتی های مسافرتی – بررسی خواهیم کرد. این یک شهر چادر مسافرتی خدایی است و ما یک گهواره شیرین را برای شما پیدا می کنیم!

در ادامه بخوانید ، بیایید در مورد خانه قابل حمل خود بیاموزید!

گروهی از بهترین چادر مسافرتی های پیاده روی در K2
چادر مسافرتی شهر شما را!

فهرست مطالب [ نمایش ]

پاسخ سریع: بهترین چادر مسافرتی های کوله پشتی برای سال 2020
به طور کلی بهترین چادر مسافرتی برای کوله پشتی -> MSR Hubba Hubba NX2
بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی ارزان -> Vango Banshee 300
بهترین چادر مسافرتی یک مرد -> Big Agnes Fly Creek UL1
بهترین چادر مسافرتی 3 نفره -> MSR Hubba Hubba NX
بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی Ultralight -> Nemo Hornet
بهترین چادر مسافرتی چکش چوبی -> چادر مسافرتی چادر مسافرتی Lawson Blue Ridge Hammock
پرش به -> بررسی چادر مسافرتی های پشتیبان

چگونه بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی را برای شما انتخاب کنیم؟
ده سال پیش ، تقریباً هیچ پولی در جیبم ، یک چادر مسافرتی متلاطم و یک اجاق گاز قدیمی کمپینگ به جاده برخورد کردم. من راه خود را به سراسر اروپا چرخیدم ، با رونق گرفتن بودجه کمرنگ و داشتن یک ماجراجویی باورنکردنی. از آن زمان ، من شخصاً در سفرهای خود ده ها چادر مسافرتی کوله پشتی را آزمایش و آزمایش کردم.

اگر یک کوهنورد مسافت طولانی باشید ، نیازهای شما با یک کوله پشتی مسافر در سراسر جهان بسیار متفاوت خواهد بود. وزن مطمئناً مهمترین عاملی است که باید هنگام انتخاب چادر مسافرتی مسافرتی یا پیاده روی به آن توجه کنید و شخصاً من هرگز چادر مسافرتی را برای آن وزن نمی کردم که وزن آن بیش از 5 پوند باشد – این خیلی سنگین است.

به شخصه ، من تصمیم می گیرم به دنبال یک چادر مسافرتی سبک و کم حجم باشم که بتوانم به سرعت زمین بزنم. کلیه چادر مسافرتی هایی که در حال مرور آنها هستم ، زیر 5 پوند وزن دارند و سریع راه اندازی می شوند اما بعضی از آنها سبک تر هستند یا سریعتر از سایرین نصب می شوند.

چادر مسافرتی شخصی من مشرف به دشت های دئوزای
و سپس نظریاتی مانند این دریافت می کنید.

ابعاد چادر مسافرتی

قیمت به وضوح یک عامل مهم است و اگر در بودجه هستید ، انتخاب های شما فراوان است! روزی روزها چادر مسافرتی های کوله پشتی ارزان قیمت سگ می زدند ، از هم می پاشیدند و مدتها از هم می شکنند. این روزها ، با این حال ، بسیاری از شرکت های کیکاس پا به صفحه کشیده و چادر مسافرتی های ارزان قیمت بسیار خوبی را ارائه می دهند. آنقدر که ما یک جمع بندی از بهترین چادر مسافرتی های کوله پشتی بودجه داریم!

به آنچه در مورد چادر مسافرتی شخصی خود نیاز دارید و به چه تعداد افرادی که در آن خواب می بینید ، دقت کنید. در بیشتر اوقات ، چادر مسافرتی های کوله پشتی سه نفره فقط کمی بیشتر از چادر مسافرتی های دو نفره وزن دارند بنابراین اگر با دوستان خود کمپ می کنید ، خوب است که ارزش انتخاب یک سه حالته و گرفتن فضای اضافی خواب را دارید.

چادر مسافرتی های کوله پشتی دو نفره می تواند بسیار پیچیده باشد ، به خصوص اگر می خواهید تعداد زیادی از آن دور شوید. 😉

ملاحظاتی در مورد چادر مسافرتی کوله پشتی شما.
هنگام انتخاب بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی برای خودتان ، در اینجا باید مواردی را که باید در نظر بگیرید…

اندازه در هنگام بسته بندی
اندازه در باز است
قیمت
وزن
زمان پیستینگ
فصل
عملکرد
دوام و قدرت
داشتن چادر مسافرتی کوله پشتی با شما دنیای کاملاً جدیدی از امکانات را فراهم می کند – می توانید یک تن از پول را با کمپینگ صرفه جویی کنید و اگر سوار اتومبیل می شوید واقعاً باید چادر مسافرتی داشته باشید زیرا هیچ راهی برای دانستن جایی که در آخر خواب خواهید بود وجود ندارد. !

یک چادر مسافرتی کوله پشتی ارزان در ارتفاعات بوتان
چادر مسافرتی کوله پشتی باستانی وگانو در مقابل جمالهاری: دومین قله بوتان.

اگر در یک ماجراجویی بودجه بلند مدت قرار دارید ، داشتن یک چادر مسافرتی برای کمپینگ واقعاً یک ضرورت است زیرا باعث صرفه جویی در پول شما می شود و گزینه های بسیار بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. چادر مسافرتی کوله پشتی نه تنها در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود بلکه شما را آزاد می کند تا در مکانی بمانید که در غیر این صورت هرگز نمی توانستید در آن بمانید. برخی از خاطره انگیزترین تجربه سفر من فقط به دلیل اردو زدن امکان پذیر بود.

جدول مقایسه و بررسی های دقیق چادر مسافرتی را در زیر مشاهده کنید تا بتوانید بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

5 بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی برای کوله پشتی ها در سال 2020!
تولید – محصول شرح
tbb2-table__image بهترین چادر مسافرتی کلی برای کوله پشتی
MSR Hubba Hubba NX 2P
قیمت> $ $ $
وزن> 3.7 پوند.
ظرفیت> 2 نفر
ایستاده رایگان> بله
بررسی REI
در آمازون را بررسی کنید
tbb2-table__image چادر مسافرتی بهترین یک نفر
Big Agnes Fly Creek UL1
قیمت> $ $
وزن> 1.7 پوند.
ظرفیت> 1 نفر
ایستاده رایگان> خیر
در آمازون بررسی کنید
tbb2-table__image بهترین چادر مسافرتی ارزان قیمت برای کوله پشتی ها
Vango Banshee 300
قیمت> $ $
وزن> 5.2 پوند.
ظرفیت> 2 نفر
ایستاده رایگان> بله
بررسی REI
در آمازون را بررسی کنید
tbb2-table__image بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی فوق العاده سبک
Nemo Hornet
قیمت> $ $
وزن> 2.5 پوند.
ظرفیت> 1 نفر
ایستاده رایگان> خیر
بررسی REI
در آمازون را بررسی کنید
tbb2-table__image بهترین کمپینگ HAMMOCK
Lawson
BLUESON
Ridge Camping Hammock
قیمت> $ $
وزن> 4.25 پوند.
ظرفیت> 1-2 نفر
ایستاده رایگان> خیر
در آمازون بررسی کنید

5 بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی سال 2020
بهترین چادر مسافرتی برای کوله پشتی
این بهترین چادر مسافرتی های موجود در بازار است

شماره 1 بهترین چادر مسافرتی برای کوله پشتی
MSR Hubba Hubba
چادر مسافرتی کوله پشتی MSR Mutha Hubba
وای! 400 دلار… گه هرگز از آمیگو نترس ، گزینه های ارزانتری در اینجا وجود دارد ، اما من مجبور شدم از MSR Hubba Hubba شروع کنم زیرا این بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی است که پول می تواند بخرد. این یکی از بهترین چادر مسافرتی های سبک برای کوله پشتی است که برای شرایط طوفانی طراحی شده و یکی از ضد آب ترین چادر مسافرتی های کوله پشتی است که در اطراف آن قرار گرفته است … من منتظر طوفان زیادی در داخل این چادر مسافرتی بودم.

5 بهترین چادر مسافرتی مسافرتی (حتما بخوانید! • راهنمای خریدار 2020)

MSR Hubba Hubba برای دو نفر بسیار عالی است و برای یک چادر مسافرتی دو نفره بسیار جادار است. به گونه ای است که به شما امکان می دهد تا در بیشتر قسمت های چادر مسافرتی بنشینید. من با هر دو شخص و سه نفر MSR Hubba Hubba سفر کرده ام و هر دو آنها را عزیز دوست داشته ام. این دو نفر یکی از بهترین چادر مسافرتی های کوله پشتی زن و شوهر هستند – جایی برای گردش در آنجا وجود دارد.

MSR یکی از برندهای مشهور در صنعت چادر مسافرتی کوله پشتی و چرخ دنده ای است و آنها از پشتیبانی جدی مشتری برخوردار هستند – وقتی شما یک چادر مسافرتی MSR خریداری می کنید با گارانتی مادام العمر می آید ، بنابراین می توانید آن را به عنوان سرمایه گذاری مشاهده کنید ، آخرین آن خواهد بود. چادر مسافرتی شما همیشه مجبور به خرید!

MSR Hubba Hubba در سه اندازه عرضه می شود …

MSR Hubba NX 1 – چادر مسافرتی یک مرد
MSR Hubba Hubba NX 2 – چادر مسافرتی دو نفره
MSR Hubba Hubba NX – چادر مسافرتی سه نفره
من شخصاً MSR Hubba NX چادر مسافرتی یک نفره را آزمایش نکرده ام اما تجربه گسترده ای با NX 2 و NX 3 دارم و آنها هر دو کاملاً خارق العاده ای انجام داده اند.

تنها اشکال واقعی این است که دنده MSR بسیار گران است ، بنابراین اگر فکر نمی کنید که اغلب از چادر مسافرتی خود استفاده کنید ، احتمالاً ارزش پول ندارد. با این حال ، اگر شما قصد زیادی را برای کمپ کردن در خارج از کشور دارید ، توصیه می کنم این سرمایه گذاری را انجام دهید زیرا این آخرین چادر مسافرتی مورد نیاز برای خرید است.

من یک کل در NX 3 خودم را پاره کردم (کاملاً تقصیر من بود) و دوباره آنرا به MSR فرستادم ، آنها سریعاً تعمیر کردند و آن را رایگان دادند – رایگان. من یک طرفدار بزرگ MSR هستم و اکنون تمایل دارم که همیشه آنها را برای چادر مسافرتی ها و اجاق های کمپینگ توصیه کنم ، دو مورد که آنها واقعاً خوب می کنند.

مشخصات کلیدی MSR Hubba Hubba NX 2:
بهترین راه حل برای: بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی فوق العاده سبک ، محافظت در برابر طوفان عالی و استفاده از فضا – به رایج ترین چادر مسافرتی در جهان رای داد.

ویژگی های کلیدی: 2 درب ، فضای کوچک در فضای باز ، 3 فصل ، کلیپ های کدگذاری شده با رنگ برای آسان کردن گودال.

وزن: 3 پوند 7 اونس

ابعاد: 84 50 50 x 39 اینچ

اندازه بسته بندی: 6 x 18 اینچ

زمان پیستینگ: 6 دقیقه

آنچه را دوست داریم و دوست نداریم
طرفداران
وزن فوق العاده سبک
نسبت وزن به فضا بسیار عالی است
پیشرو در فناوری
گارانتی مادام العمر

منفی
گران است (اما گارانتی مادام العمر باعث ارزش آن می شود!)

مشاهده در نمای آمازون

در REI

شماره 2 بهترین چادر مسافرتی برای کوله پشتی
Vango Banshee 300
بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی بودجه Vango Banshee
بدون شک بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی بودجه ای Vango Banshee 300 است – ارزان ، سخت و قابل اعتماد است.

من سالها قبل از Vango Banshee استفاده کردم و سرانجام به MSR Hubba Hubba ارتقاء دادم و این را به شما خواهم گفت – من Vango خودم را دوست داشتم.

Vango مقرون به صرفه ای از تجهیزات با قیمت مناسب ایجاد می کند و Vango Banshee بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی ارزان قیمت است که من تا به حال پیدا کردم. خبر خوب این است؛ این مانند خیمه های ارزان قیمت نیست Banshee برای چادر مسافرتی دو نفره کمی سنگین و کمی در اندازه کوچک است اما این بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی جمع و جور است زیرا این محصول سخت و با دوام است.

از نظر فنی ، Vango Banshee 300 یک چادر مسافرتی سه نفره است اما اگر در این چادر مسافرتی سه نفر حضور داشتید بسیار تنگ خواهد بود – من به جای استفاده از آن به عنوان چادر مسافرتی دو نفره استفاده توصیه می کنم.

برای پولی که پس انداز می کنید ، سازش های مربوط به Vango Banshee حداقل هستند ، این واقعا بهترین بودجه کوله پشتی بودجه ای است که می خواهید بدست آورید! اگر تازه وارد کوله پشتی شده اید و نمی خواهید فوراً بار خود را روی یک چادر مسافرتی بگذرانید ، من اکیداً توصیه می کنم تا یک Vango Banshee را انتخاب کنید تا بتوانید با استفاده از MSR به چیزی ارتقا دهید.

مهمترین نقطه ضعف Vango Banshee این است که وزن آن بیش از سایر چادر مسافرتی های دو نفره است و بنابراین بهترین چادر مسافرتی برای کوهنوردان نیست زیرا در نهایت از شدت وزنه برداری خسته خواهید شد.

مشخصات اصلی Vango Banshee 300:
بهترین برای: بهترین چادر مسافرتی ارزان برای کوله پشتی ها در بودجه

ویژگی های کلیدی: 2 درب ، فضای کوچک در فضای باز ، ضد آب بودن خوب و ضد حریق.

وزن: 6.06 پوند

ابعاد: 110 87 87 x 42 اینچ

اندازه در هنگام بسته بندی: 6.3 19 19 در

زمان پیستینگ: 6 دقیقه

آنچه را دوست داریم و دوست نداریم
طرفداران
قوی و بادوام
برای دو نفر خوب است
گزینه عالی بودجه

منفی
برای 3 نفر خوب نیست
دوام طولانی مدت برای بحث است
بدون ضمانت عمر

مشاهده در نمای آمازون

در REI

3 بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی Ultralight

نمو هورنت
بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی بودجه Nemo Hornet 2P
بررسی کامل حماسه ما از هورنت نمو را در اینجا ببینید!

برنده جایزه Nemo Hornet بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی سبک وزن در بازار است. نه تنها فوق العاده سبک ، در فن آوری مواد و طراحی برای راه اندازی سریع پیشرو است ، بلکه به عنوان یکی از بهترین چادر مسافرتی های ضد آب ضد آب موجود نیز تحسین شده است.

با این حال ، گزارش هایی مبنی بر عدم بهینه سازی قسمت های خارجی برای محافظت از موارد شما در برابر عناصر وجود دارد و برخی حتی گفته اند که این مواد به قدری نازک هستند که به راحتی توسط شاخه ها سوراخ می شوند.

این دو مشکل توجیه چنین برچسب قیمت بالایی را دشوار می کند ، اما توجه داشته باشید که اینها می توانند مواردی کاملاً منزوی باشند. من Nemo Hornet را در حالی که پیاده روی می کنید در ترکیه امتحان کرده ام و اگر در پیاده روی چند روزه هستید ، وزن کم فوق العاده باعث می شود Nemo Hornet به عنوان بهترین چادر مسافرتی اولتراسایت شناخته شود.

مشخصات کلیدی Nemo Hornet:
بهترین راه حل برای: سبکترین چادر مسافرتی کوله پشتی که تا کنون بسیار عالی است ، برای کوهنوردان عالی است.

ویژگی های کلیدی: 2 ورودی ، 3 فصل

وزن: 3 پوند ، 7 اونس

ابعاد: 86 52 52 x 40 اینچ

اندازه بسته بندی: 7 18 18 اینچ

زمان زمین: 4 تا 5 دقیقه

آنچه را دوست داریم و دوست نداریم
طرفداران
Ultralight
خوب طراحی شده
دو در

منفی
ضد آب بودن نظرات مختلفی دارد
بنابراین این قدرت است
بدون ضمانت عمر

مشاهده در نمای آمازون

در REI

شماره 4 بهترین چادر مسافرتی مرد
Big Agnes Fly Creek UL1
چادر مسافرتی کوله پشتی مخصوص اولتراسایت Big Agnes Fly Creek HV UL
Big Agnes Fly Creek UL1 یکی از سبکترین چادر مسافرتی های ایستاده در بازار است و اگر در یک بازی انفرادی قرار دارید ، این یک انتخاب کامل به عنوان بهترین چادر مسافرتی مردی است که پول می تواند خریداری کند. طراحی استثنایی ، همراه با پارچه های بسیار جذاب ، ضرب و شتم را از لحاظ کارایی سخت می کند.

اگر به دنبال چادر مسافرتی با یک مجموعه آسان و یک چادر مسافرتی همه کاره هستید ، ممکن است این یک مورد برای شما باشد. ساختمان آزاد ، قدم زدن تقریبا در هر نقطه را آسان می کند. و موقعیت های خط مرد تضمین می کند که این چادر مسافرتی می تواند شما را از کمترین طوفان ها بدست آورد.

بررسی دقیق و عمیق ماوس دوستانم Big Agnes Fly Creek را اینجا ببینید.

مشخصات کلیدی Big Agnes Fly Creek:
بهترین برای: کوله پشتی Ultralight از مارس تا سپتامبر.

ویژگی های کلیدی: 1 نفر ، 3 فصل

وزن: 1 پوند 11 اونس

ابعاد: 86 28 28 x 38 اینچ

اندازه بسته بندی: 4 x 19 اینچ

زمان زمین : 5 دقیقه

آنچه را دوست داریم و دوست نداریم
طرفداران
بسیار سبک وزن
بسیار بادوام
بسته های کاملاً جمع و جور

منفی
درز مرکز می تواند پاره شود
پرسی
مشاهده در آمازون

# 5 بهترین چادر مسافرتی چادر مسافرتی های کمپینگ
Lawson Hammock Blue Ridge
چادر مسافرتی بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی
چادر مسافرتی های کمپینگ هاموک بسیار جذاب هستند … این پسرهای بد طوری طراحی شده اند که به صورت تعلیق درآمده اند تا جایی که شما می توانید یک سطح صاف برای خوابیدن در اختیارتان قرار دهید ، نه اینکه غرق شدن در اعماق کابین ، همانطور که شما تمایل دارید با طرح های سنتی هموک غرق شوید.

چادر مسافرتی های هاموک بسیار متنوع هستند ، به خوبی ساخته شده اند و در صورت نیاز می توانند مانند چادر مسافرتی معمولی روی زمین تنظیم شوند – این بهترین ها را در هر دو دنیا ارائه می دهد.

اگر به دنبال یک چادر مسافرتی یک مرد با کیفیت و کوله پشتی هستید ، بلکه می خواهید در طول روز هم چشمی را در یک چکش زنانه آویزان کنید ، چادر مسافرتی Lawson Hammock چوبی متنوع و باورنکردنی را ارائه می دهد و بهترین این همه پسرهای بد کار سختی هستند و می توانید آنها را تنظیم کنید. جهنم.

این چادر مسافرتی چکش مخصوص حمام با یک شبکه پشه یکپارچه همراه است تا اشکالات را از بین نبرد و یک باران نایلونی ضد آب ripstop پرواز کند تا شما را خشک نگه دارد.

مشخصات کلیدی چادر مسافرتی Lawson Blue Ridge Hammock:
بهترین برای: کوله پشتی های انفرادی Ultralight در کشورهای گرم

ویژگی های اصلی: 1 نفر ، تقریباً در هر زمینی – در زمین یا آویزان از درختان – قابل استفاده است

وزن: 4.25 پوند

ابعاد: 90 42 42 اینچ

اندازه بسته بندی: 6 x 22 اینچ

زمان زمین : 5 دقیقه

آنچه را دوست داریم و دوست نداریم
طرفداران
بسیار سبک وزن
بهترین از دو جهان
خیلی باحال

منفی
ارزان نیست برای یک چکش زنانه
همه دوست ندارند چکش بازی کنند
مشاهده در آمازون

افکار در مورد کمپینگ هاموک
اگر فقط نمی خواهید چادر مسافرتی بزنید ، حداقل یک چکش زنانه را بگیرید! چکش چرمی کامپکت ، کم حجم و سبک است و به شما آزادی بیشتری می بخشد.

اگر در حال مسافرت انفرادی هستید ، پیشنهاد می كنم كه به جای چادر مسافرتی (یا بستگی به جایی كه در آن سفر می كنید) مرتب سازی كنید یا حتی گرفتن هر دو به عنوان كیكوت ، دنیای كاملی از خواب در فضای باز را باز می كند … 10 بهترین کمپینگ را ببینید چکش چوبی برای یافتن بهترین چادر مسافرتی چمدان کوله پشتی برای شما یا اگر احساس تنبلی می کنید – این یکی را خریداری کنید. این بهترین انسداد کمپینگ در اطراف است (اما نمی توان آن را مانند Lawson Blue Ridge روی زمین قرار داد).

بهترین چادر مسافرتی برای کوله پشتی

زندگی_خبر

بنابراین ، بهترین چادر مسافرتی برای کوله پشتی چیست؟
من تصمیم گرفتم تا تمام اطلاعات مورد نیاز خود را برای انتخاب بهترین چادر مسافرتی برای کوله پشتی انتخاب کنم تا امیدوارم این پست را مفید پیدا کرده باشید و هم اکنون بتوانید بهترین چادر مسافرتی را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

اگر مجبور بودم یک چادر مسافرتی حماسی کلی را برای کوله پشتی انتخاب کنم ، می گویم برای MSR Hubba Hubba بروید .

اما ، این Broke Backpacker است ، و من می دانم که این چادر مسافرتی گران است – بهترین چادر مسافرتی بودجه موجود در بازار پایین دست وانگ Vango است و این چیزی است که من سالها با آن سفر کردم.

بنابراین بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی مخصوص انفرادی بودجه را انتخاب کنید و به آنجا بروید! مبارک آمیگوس کمپینگ!

به الهام بیشتر نیاز دارید؟
بهترین کوله پشتی های پیاده روی بررسی شده است
آیا باید با یک اجاق گاز کمپینگ سفر کنید ؟
انتخاب صندلی خواب کوله پشتی
بهترین چکش زدن به کمپینگ
REI Quarter Dome SL 2 بررسی چادر مسافرتی

بله برای شفافیت ! پیوندهای موجود در این پست لینک های وابسته هستند. این بدان معنی است که اگر شما هر چیزی بخرید ، من کمی هزینه ای را بدون هزینه اضافی برای شما کسب می کنم . من فقط به چیزهایی که در واقع استفاده کرده ام پیوند می دهم و هیچگاه گله را تایید نمی کنم. پشتیبانی شما به من کمک می کند تا سایت ادامه یابد.

مثل این پست؟ پین من !!

بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی
آواتار
هاتون
نویسنده و شتابزده ماجراجو و مبهم. استاد فشاری دست ساز. فاتح کوهها ، بازمانده کویرها و صلیبی برای فرار ارزان. ویل نه سال در جاده بوده و با بودجه به سرزمینهای دورافتاده سفر می کند. امروز او تعدادی از مشاغل آنلاین را اداره می کند. او علاقه مند است که به دیگران آموزش دهد که چگونه می توانند میزهای خود را خنجر بزنند ، در جاده صعود کنند و با کسب درآمد آنلاین به آزادی واقعی برسند. در حال حاضر ، ویل در بالی مستقر است و قصد دارد اولین میزبان قبیله ای خود را در سال 2019 افتتاح کند.